Proč Cholesterol není vždy Bad – Co byste měli vědět o cholesterolu

Podle Národního centra pro zdraví statistiky Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, některé z nejčastějších zdravotních problémů, kterým čelí dnešní svět jsou srdeční choroby, rakovina, mrtvice, AIDS, diabetes, pneumonie / chřipka, chronické plicní onemocnění (astma, bronchitida) a kojenecká úmrtnost. Neurologická onemocnění, jako je autistického spektra, ADD a ADHD, bipolární syndromu a schizofrenie jsou jen poslední v dlouhodobém horizontu potenciálně život ohrožující onemocnění, které lidé (a jejich domácích zvířat) se potýkají od modernizaci zemědělství a potravinářství techniky zpracování postupoval nás do 20. století.

Většina moderních nemoci jsou způsobeny chronickým zánětem, není typ, který nastane, když jsou zraněni a zrak zranění začne bobtnat, ale druh, který se mstili na buněčné úrovni v orgánech většiny lidí každý den. Nízká imunitní odpověď v důsledku nedostatku nutriční podpory neumožňuje tělo chránit a léčit sám.

Co je cholesterol?

Cholesterol je tuková látka produkovaná v játrech, který provádí nebo pomáhá při tisíc tělesných funkcí, jako je budování buněčných membrán, nervových pouzder, a velkou část svého mozku. Je velmi důležité, aby produkci hormonů a metabolizuje všechny vitaminy rozpustné v tucích, jako je vitamin A, D, E a K, mimo jiné. Bez něj byste zemřít.

 • LDL, low-density lipoprotein, je známý jako špatný cholesterol. LDL cholesterol vyzvednout z jater a doručit ji do buněk.
 • HDL, high-density lipoprotein, je známý jako dobrý cholesterol. HDL odstranění přebytečného cholesterolu z krve a vzít ji do jater.
 • Vaše tělo dělá svou hladinu cholesterolu, ale má schopnost down-regulovat, pokud to cítí příliš mnoho cholesterolu v krvi. Když se sníží svoji spotřebu nebo brát léky na snížení hladiny cholesterolu, vaše tělo si reguluje produkci. Snaží se dělat více kompenzovat to, co chybí.
 • Dietní cholesterolu (cholesterol z potravy) lze získat pouze z živočišných produktů.

I přes předchozí lékařské a farmaceutické konsensu však nové studie ukazují, že dietní cholesterol může ve skutečnosti zastavit zánět, zabránit tvorbě krevních sraženin, podporují imunitní systém, a zabránit mutace způsobující onemocnění v buňkách.

 • Země s vyšším průměrným cholesterolu mají méně onemocnění srdce
 • Populární Statiny ne nižší hladinu cholesterolu, snižují zánět (obvykle způsobené cukru v krvi hroty)
 • Pokyny National Cholesterol Education Program v roce 2004 byly rozšířeny, aby doporučují, aby lidé, kteří nemají srdeční choroby by měly brát statiny, aby se zabránilo onemocnění srdce (8 odborníků 9 panelových měl farmaceutický průmysl vazby).
 • Lidé s nejnižším cholesterolem, jak stárnou, jsou na nejvyšší riziko vzniku kognitivních poruch, demence a mozkové degeneraci, srdeční choroby a smrti.

Usilovat o vysoké HDL a nízké triglyceridů

Triglyceridů je název dáváme mastných kyselin, jakmile budou v oběhu do krevního oběhu. Vysoké hladiny jsou špatné, a jsou způsobeny především chronicky vysokým příjmem sacharidů z obilovin a luštěnin.

 • Pro dosažení vyšší úrovně HDL, je nutné snížit zdrojů omega-6 tuků, zejména z průmyslově zpracovaných rostlinných olejích ze semen, ale i z přebytku ořechů.
 • Vezmeme-kvalitní rybí olej denně je dobrý způsob, jak zvýšit omega-3 mastné kyseliny.
 • Nasycené tuky bude také zvyšovat dobrý HDL. Myslím, kokosový olej, sádlo, máslo a hovězí lůj.
 • Střih cukry, zrna, a rafinovaných sacharidů a jíst tuk, maso, a žloutky.

Cholesterol a srdce

S onemocněním srdce je v horní části seznamu moderních nemocí, teorie srdce strava je dobré místo, kde začít při pohledu na spojení mezi cholesterolu a srdeční choroby. Moderní hypotéza o srdečních onemocnění se předpokládá, že strava bohatá na nasycených tuků a cholesterolu významně přispívá ke vzniku srdečních onemocnění. Statistiky se liší podle zdroje a jsou ovlivněny věk, rasu a pohlaví, ale stávající návrhy o srdce a stravy předpokládat cholesterol jako příčině ucpání tepen vedoucí k srdečním onemocněním.

Ischemická choroba srdeční (CHD), je pojem, který zahrnuje celou řadu podmínek, včetně nahromadění plaku uvnitř zdí tepen, které zásobují srdce, záněty a rozpis činnosti srdečního svalu, a vysoký krevní tlak. Na počátku 20. století, většina onemocnění srdce byla způsobena infekcí a imunitního systému kompromisu. Srdeční choroby byl vzácný a přispěl k pouze 8% všech úmrtí. S objevem antibiotik, tato příčina onemocnění srdce už prakticky eliminována.

 • Dnes srdeční onemocnění představuje více než 45% všech úmrtí
 • 75% lidí, kteří mají infarkty mají normální hladinu cholesterolu v krvi

Cholesterol a mozek

Cholesterol získala špatnou pověst v posledních 50-60 letech. Mohlo by to být tak, že studie provedené na cholesterol, jsou zavádějící, a to i pro vědce, kteří je provedena? Nejnovější studie a některé z předních odborníků v mozku plasticity a zdraví nám ukazují, že cholesterol není špatné; to je vlastně něco, co lidský mozek potřebuje.

25% cholesterolu v našem těle se nachází v mozku. Funguje to s cílem usnadnit funkci membrán a je surovinou pro výrobu progesteron, estrogen, kortizol, testosteron a vitamín D. Když si myslíme, antioxidantů, myslíme barevných plodů a zelené listové zelenině, ale cholesterol působí také jako antioxidant.

 • Jedna studie (1) ukázala, že paměťová funkce bylo nejlepší v testovaných osob s nejvyšší celkovou úrovní cholesterolu a LDL cholesterolu, zejména.
 • Některé studie zjistily korelaci mezi demencí a nízké hladiny cholesterolu v krvi.

Zánět je kořen problému

Zvýšené hladiny sérového cholesterolu je příznakem základní problém ve vašem těle, není příčinou problému, což je zánět. Cholesterol je poslán do tepny léčit zánět. Je-li úspěšný, vše se vrátí do normálu. V případě, že zánět nemá ustupovat, ještě cholesterol je odeslán a začne se hromadit kolem tepny jako podpora kapely. To je, jak deska začíná tvořit.

Skutečnou příčinou zánětu je vysoké hladiny inzulínu, což je reakce na nadměrné sacharidů / rafinovaný spotřeby cukru, který vytváří cukru v krvi hroty. Trans-tuky a průmyslově zpracované rostlinné oleje ze semen také způsobit zánět. My jen opravdu vidět žádné negativní účinky LDL, když to stane se oxiduje volnými radikály. Strava s vysokým obsahem antioxidantů (zeleniny a ovoce) a nízkým obsahem sacharidů sníží faktory oxidace v těle.

Natural Health: Understanding Food

Někteří vědci jsou trendy směrem k přesvědčení, že životní styl, včetně potravin, vlivy a ovládá neuvěřitelných 95% našeho celkového stavu. Podle Weston A. Price Foundation, jsou následující politicky korektní výživová doporučení v současné době v módě:

 • Se zabránilo nasycené tuky
 • Limit cholesterol v potravinách
 • Použití více polynenasycených olejů
 • Snížit zpět na vejce nebo jíst pouze bílky
 • Jíst libové maso a omezit červené maso
 • Pít nízkotučné mléko a to v hojné míře, aby si potřebné vápníku
 • Omezte spotřebu tuků až 30% kalorií
 • Jezte 6-11 porcí obilovin denně
 • omezit sůl
 • Sníst alespoň 5 porcí ovoce a zeleniny denně
 • Vyberte si více bohaté na bílkoviny sójové výrobky než živočišných bílkovin

Nebezpečí těchto moderních směrů je, že doporučené limity byly stanoveny na základě potravin, které jsou v hotovém balení, padělal a modifikované, obsahují umělé chemické látky s vysokým obsahem fruktózy kukuřičný sirup a umělá sladidla, z nichž všechny mohou způsobit zánět. To vedlo k domněnce, že se jedná o druh potravin, které způsobuje problémy, aniž by zvážilo, průmyslové zpracování.

Pojďme se podívat na tyto stejných potravin z jiného úhlu pohledu.

 • Nasycené tuky : zajistit integritu buněčné membráně a zvyšuje schopnost těla používat esenciální mastné kyseliny. Chrání játra a jsou přednostní potrava pro srdce a mozku. Nezpůsobují srdeční choroby. Studie, které naznačují, jinak nevzala v úvahu zpracovaných sacharidů požití studijních předmětů.
 • Dietní cholesterol : přispívá k síle stěny střeva a pomáhá miminka a děti rozvíjet zdravý mozek a nervový systém. Potraviny, které obsahují cholesterol také obsahovat další živiny. Pouze oxidovat cholesterol přispívá ke vzniku srdečních onemocnění. Sušené mléko a prášek z vajec obsahují oxiduje cholesterolu a mléko v prášku se přidá do 1% a 2% mléko.
 • Polynenasycené mastné kyseliny : jsou nové lidské stravě kvůli modernizaci a mechanizaci. Přispívají k učení, střevní potíže, srdeční onemocnění, rakoviny a autoimunitních chorob, mimo jiné.
 • Grassfed červené maso : je bohatým zdrojem živin, včetně vitamínů B12, B6, zinek, fosfor, karnitin a koenzym Q10, které chrání srdce a nervový systém.
 • Vejce : poskytují vynikající protein a mnoho důležitých mastných kyselin, které se podílejí na zdraví mozku a nervového systému. Vaječné náhražky bylo prokázáno, že způsobuje rychlou smrt u pokusných zvířat.
 • Nízkotučných a nízkotučné mléko : postrádá vitamínů rozpustných v tucích potřebné k asimilaci bílkovin a minerálních látek v samotném mléka. Spotřeba nízkých potravin tuku (potravin, které měly na tuk odstraněný, ne potravin, které jsou přirozeně nízkým obsahem tuku), může vést k úbytku vitaminů A a D.
 • 30% kalorií jako tuku : je příliš nízká pro většinu lidí a může vést ke snížení hladiny cukru v krvi a únava. Tradiční strava obsahovala 40% až 80% kalorií z tuku, převážně z živočišných původu. Rozdíl byl, že zvířata nebyla čerpá se steroidy, hormony, antibiotika, a naložený pesticidů zpracovaného krmiva. Toxiny jsou uloženy v tukových tkáních živočichů (včetně člověka), takže čistý zvíře bude obsahovat čistý tuk.
 • Většina obilných výrobků : jsou vyrobeny z pšeničné mouky, který byl zpracován a rafinované, běleného a získala se sraženina, takže jej bez živin. Moderní pšenice je hybridní, obsahující novějších proteiny, které se nyní předpokládá, že ke spuštění zánětlivé reakce, nedostatky živin a střevní problémy, včetně celiakií.
 • Sůl nebo sodný : má zásadní význam pro trávení a vstřebávání. Buňky potřebují jak draslíku na vnitřní straně a sodíku na vnější straně pro udržení správné rovnováhy a funkci. Mnohé potraviny obsahují přirozeně se vyskytující sodíku a neměla by se vyhnout. Minerály nebo minerální soli (tabulka sůl) obsahuje vyšší procento sodíku k draslíku. Tabulka sůl má veškeré minerály odstraněny s výjimkou sodíku a draslíku. Mořská sůl obsahuje vyšší podíl draslíku k sodíku.
 • Ovoce a zelenina (rostliny) : příjem v průměru 10 aplikací pesticidů při jejich pěstování a skladování života. Wash vyrábět důkladně nebo jíst organicky pěstované potraviny.
 • Moderní sojové výrobky (další hybridní) : blok minerální absorpce, inhibují štěpení bílkovin, stlačit funkci štítné žlázy, a obsahují silné karcinogeny.

Tak jak jsme se smysl potravin máme k dispozici? Jíst potraviny ve svém nejpřirozenějším stavu a užívat si každou jeho část, včetně cholesterolu a tuků ze zdravých zvířat. Drž se dál od zpracované, balené, připravené věci. Jít organické a tráva krmena, pokud je to možné, a nebojte se o počítání kalorií. Jíst žít!