Přínosy pro zdraví chůzi do schodů

Cvičení je nezbytnou součástí našeho života, a každý by měl pokusit se získat alespoň 25 minut cvičení denně, aby zůstali zdravější déle. Lidské bytosti nebyly provedeny na sedavý způsob života. I když existuje mnoho tělocvičny, které mají nejlepší profesionální vybavení a prostor se dostat do dobré práci ven, můžete ušetřit čas i peníze a jen zacvičit doma. Můžete použít něco tak jednoduchého jako schodiště získat skvělé cvičení. je nejen to velmi jednoduché, ale má také řadu výhod.

Jaké jsou zdravotní výhody schodů?

Zde jsou některé výhody chůzi do schodů jako cvičení:

1. Hubnutí

Tam jsou určitě několik výhod chůzi do schodů na hubnutí. Stačí jít nahoru a dolů po schodech za každý den dostat se do dobré cvičení a pomoci vašemu tělu zbavit nadváhy a dá vám energii, nejméně po dobu pěti minut.

2. tóny těla

Vaše tělo a výdrž zlepší, jak se dostanete ve zvyku chůzi do schodů. Vaše svaly začnou dostat tónovaný a vaše tvar těla se stane tužší a lepší. Pokud jde o chůzi do schodů, 20 minut by měl být váš cíl každý den.

3. Dobré pro krevní tlak

Chůzi do schodů zajišťuje lepší zdraví srdce a krevní tlak, protože pomáhá na pročištění cév. To bude nakonec zlepšení srdeční činnosti a zvýšit svůj celkový zdravotní stav se lepší průtok krve.

4. Snižuje riziko úmrtí

Chůzi do schodů zajišťuje tak dobré cvičení pro tělo, že váš celkový zdravotní stav má tendenci se zlepšovat. Právě začíná off pomalu zajistí, že budete brzy vytvoří návyk chůze do schodů, jak se vaše každodenní cvičení a snižováním míry úmrtnosti.

5. Mental Health

Dokonce i mysl dostane obnovovat, jak vaše tělo pumpuje krev a dostanete adrenalin od jednoduchého úkonu chůzi do schodů. Riziko vzniku problémů v oblasti duševního zdraví klesne dramaticky. Stres a úzkost nebude moci vypadat tak ohromující, jakmile si vaše tělo je v lepším stavu.

6. staví Stamina

Zpočátku se může vyskytnout křeče v nohách a trochu bolesti, ale čím více se budete držet, tím lepší je vaše vytrvalost bude v dlouhodobém horizontu. Brzy zjistíte sami bez napětí a schopné mnohem víc, než jste si mysleli, je to možné, pokud jde o fyzické aktivity.

7. Diabetes

Chůzi do schodů zlepšuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi a pomáhá udržet příznaky diabetu na uzdě. Jakákoliv slabost, že problém s sebou nese budou zrušena, pokud si udržet ve zvyku chůzi do schodů.

8. Souboje Bolesti hlavy

Studie prokázaly, že chůzi do schodů budou mít skvělé výsledky, pokud jde o boj proti obávané bolesti hlavy. To proto, že zlepšuje celkový průtok krve, což ztěžuje uzly tvoří v zadávací nervy, které způsobují bolesti hlavy.

9. Bez dodatečných výdajů

Výběrem stoupat po schodech, jste získali výhody těla pracují na to, že se můžete dostat v posilovně – jen, nejste nic platit. Chůzi do schodů je pohodlné a může být provedeno ve svém domě nebo bytovém komplexu, aniž by pálení žádné díry do kapes.

10. No Skill Potřebný

Někteří lidé je obtížné pracovat, protože si nejsou jisti, zda jsou schopny pohybů požadovaných. Pro chůzi do schodů, nemáte žádné takové myšlenky či obavy. Je to jednoduché a každý může mít prospěch z lezení po schodech každý den tak dlouho, dokud nejsou trpí problémy s nohama.

 

Často kladené otázky

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více, zde jsou některé nejčastější dotazy týkající se stoupání do schodů jako cvičení.

1. Kolik schodů je dobrý trénink?

Ačkoli chůzi do schodů je vynikající cvičení, měli byste usilovat o tolik, jak můžete. Nepoužívejte jen vylézt jednu ze schodů a očekávají, že tam bude rozdíl. Začněte se čtyřmi schodištích a pokusit se zaměřit na každý den osmi lety. To zajistí, že budete mít řádnou práci, kde se vaše svaly budou cítit v práci. Vyzkoušet chůzi do schodů 2 v době, pro ještě intenzivnější práci ven.

2. Je Chůze nahoru a dolů špatné pro kolena?

Někdy, schodišťové lezení může být odpovědí na vaše problémy kolena, ale jindy to může dělat to horší. Váš lékař bude vědět, kolik můžete zvládnout, takže se ujistěte se o tom zmínit k nim. Pokud nemáte žádné velké zdravotní problémy s koleny, měla by existovat žádné problémy s chůzi do schodů pro cvičení.

Jste-li někoho, kdo v minulosti nebo v současnosti má malý problém s kolenem, možná budete chtít poradit se svým lékařem dříve, než se rozhodnete, že chcete, aby tento druh činnosti do svého denního cvičením. I v případě, že problém se zdá malé, příliš velkou váhu na kolenou nebo příliš mnoho aktivity může zhoršit stav, což je ještě horší. Pokud váš lékař říká, že to je v pořádku, můžete začít vykonávat od stoupání do schodů.

3. Je chůzi do schodů lepší než Běžecké?

Oba běžecké a horolezecké schody jsou skvělé formy cvičení. Jsou jednoduché, a oni vám mnoho výhod. Přesto se zdá, že do schodů mít několik dalších výhod oproti běhu as vykonává určité úkoly lépe. Chůzi do schodů vám pomůže ztratit více kalorií než běh, a to také pomůže posílit své spodní části těla.

Chůzi do schodů do značné míry síly vaše tělo k boji proti gravitaci a pohybovat nahoru, nést tíhu svého těla s ním. Tímto způsobem můžete spálit více kalorií, než byste při běhu. Dalším důvodem, proč chůzi do schodů je mnohem výhodnější než provozování je z důvodu dostupnosti této oblasti.

To není tak snadné najít úsek země, kde si můžete spustit v klidu, aniž by hrozilo, že zasažen vozidla nebo nějakým jiným problémům. Schody jsou do značné míry k dispozici každému a všem, protože jsou tam v bytových domech, na pracovištích a každé budově, která má výtah. Jde tak daleko, že rozhodnout se chodit po schodech místo aby výtahem je skvělý start do nového schodiště lezení cvičení a chůzi do schodů pozpátku lze přidat změnu do rutiny a dělat to náročnější.

4. Kdo se měli vyvarovat chůzi do schodů jako forma cvičení?

Ti, kteří trpí kyčelního nebo kolenního problémy a ty, kteří mají akutní srdeční podmínky by se měly zdržet chůzi do schodů jako forma cvičení. Máte-li vratké končetiny, je také nutné vyhnout se tento typ cvičení, jako je zvýšené riziko pádu a poranění osob. Každý, kdo trpí některou z těchto problémů by měla být vždy poradit se svým lékařem o další rady o této formě cvičení. Je lepší se vyhnout problémům horší.

5. Je to prospěšné pro schodů během těhotenství?

Chůzi do schodů během těhotenství určitě přijde s riziky. Největší je, že může zakopnout a spadnout, což by bylo katastrofální. Chůzi do schodů pro day-to-day důvodů je rozumné, ale když se snaží používat po schodech jako forma cvičení, to se stává velmi riskantní, když jste těhotná.

Když začnete se zvětšují, bude vaše těžiště se mění, takže je pro vás těžké jít dál nahoru a dolů tak snadno, jak si může jednou byli schopni. To je nejlepší, aby se zabránilo tento druh cvičení, aby se zabránilo rizikům spojeným s klesající, což by mohlo vést k potratu nebo k potížím, které se mohou projevit později v těhotenství nebo po porodu.

I když se to může zdát příjemné chodit do posilovny a zacvičit si, že je někdy více praktické a přínosné pracovat s tím, co máte. Každý má schodiště v nějaké formě a lze je snadno začlenit do schodů cvičení do jejich každodenního života. Pouze ti, kteří mají skutečné zdravotní důvody, aby měli vyhnout. Chůzi do schodů je ještě výhodnější než běh, takže pokud nejste obzvláště velký fanoušek chodu, můžete se obrátit na tento šikovný způsob cvičení, které pomohou udržet v kondici, zhubnout a tón vašeho těla.