Priežastys, kodėl jūsų mėnesinės nesibaigia

Kraujavimo per 7 dienas iš eilės priežastis gali būti taip paprasta, kaip vaistų, pavyzdžiui, aspirino ar kontraceptines tabletes ar įrengimo yra IUS per pastaruosius 3 – 6 mėnesius. Gimdymas ar persileidimo gali pailginti kraujavimo per daug. Sudėtingesni priežastys apima fibroma ir polipai gimdoje. Endometriozės, adenomiozės, endometriumo hiperplazijos, PCOS, ir vėžio ir kitų priežasčių. Laikotarpiai gali būti nepastovus dalykas kai kurioms moterims, net skausmingas ir erzina. Ir jei jie trunka ilgiau, nei tipiškų 3 iki 5 dienų, jums gali būti įdomu, jei septyniasdešimties negerai.

Nors nėra universali norma, tipiškas ciklas eina už 28 dienų vidurkį, o kraujavimas laikotarpis trunka nuo 3 iki 5 dienų. Bet kai kurios moterys turi ciklų trumpas, kaip 21 dienų arba tol, kol 35 dienų, o jų laikotarpiai gali trukti kur nuo 2 iki 7 dienų. Visa tai yra laikomos normos ribose.

Bet jei jūs paprastai turi ilgą ciklą ir ji staiga trumpina, arba atvirkščiai, nereikia ignoruoti. Jei yra kraujavimas labai daugiau nei 7 dienų metu, tai vadinama menoragija , ir yra labiausiai tikėtina, kad problema kilo. Čia yra 11 priežasčių, kodėl jūsų laikotarpis nesustos.

Išgėrėte aspirins arba gimimo kontrolės tabletės

Jei paprastai neturi stiprus kraujavimas, bet staiga patiria tai, patikrinkite vaistų sirgote neseniai. Kai priešuždegiminiai vaistai ir antikoaguliantai gali padaryti kraujavimas sunkesni. Pavyzdys yra populiarus aspirinas. Kai kontraceptines tabletes taip pat gali sukelti sunkų kraujavimą.

Jums gali tekti pagimdžiusių arba turėjo Persileidimas

Jei jūs tiesiog turėjo kūdikį, tai yra visiškai normalu, kad sunkus ar ilgai kraujuojate ilgalaikį bet nuo 2 iki 6 savaičių. Jei kraujavimas yra susijęs su gimdymu, kraujas yra ryškiai raudonos ne pirmas. Tai gali turėti smulkių kraujo krešuliai. Laikui bėgant, spalva tampa rausva ir vandeningas.

Persileidimų taip pat gali sukelti kraujavimą. Tai pažymėti kraujo, kuris yra ruda arba šviesi raudona, kartu su rausvai baltos gleives ir audinių su krešulių. Taip pat yra nugaros skausmas, kad yra daug blogesnė nei įprasta trukmė mėšlungis. Daugelis moterų pasidalijo, kad tai yra įmanoma, kad kraujavimas porą savaičių po persileidimo, panašiai kaip ilgai arba antrajame etape.

Jūs galite turėti įdiegta Gimdos spiralė

Kartais, intrauterinė įrenginys (IUS) gali sukelti nenormalų sunkus ar nuolatinis kraujavimas. Jei tai yra tuo atveju, jums gali tekti jūsų ginekologas patikrinti įrenginį norėdami pamatyti, jei jis perėjo ar reikia pakeisti. Turėkite omenyje, kad sunkus ir užsitęsęs kraujavimas yra normalu per pirmas 3 iki 6 mėnesių, gavus vario IUS. Ir nors laikotarpiai negali būti sunkesni su hormoniniais ŠNV, jie paprastai yra ilgiau per pirmuosius 3 iki 6 mėnesių. Taigi, jei jūs ką tik pradėjo naudoti vieną iš šių metodų, tikriausiai nereikia jaudintis.

Jūs galite turėti gimdos fibroma

Gimdos fibroma ar ataugų, pagaminti iš pluoštinio audinio ir raumenų, gali sukelti sunkų kraujavimą laikotarpiais. Jie apskaičiavo, kad įtakos 20 – 50% vaisingo amžiaus moterų ir apie 70% moterų iki menopauzės, juoda ir nutukusių moterų pradžios labiau. Geros naujienos, tačiau tai, kad jie yra noncancerous. Jie taip pat neišnyks dėl jų pačių, ypač po menopauzės. Tačiau, atkreipkite dėmesį, jei simptomai kaip ilgas arba sunkiųjų laikotarpius, vidurių užkietėjimas, pilvo ar nugaros skausmas tampa nebevaldomi. Į fibroma gali tekti chirurginiu būdu pašalinti arba sudžiūvę su vaistais.

Jūs galite turėti PKS

Iki 10% moterų JAV kenčia nuo policistinių kiaušidžių sindromas arba PKS. Be to sukelia keletą kitų sveikatos problemų, PKS gali sukelti sunkių ar ilgesnį laiką. Ji taip pat gali sukelti endometriumo hiperplazija, kuris yra nenormalus sustorėjimas, kad endometriumo tisue Pamušalas iš gimdos viduje už normalus laikotarpis ciklą. Kai kurioms moterims, prarasti svorio, daryti, valgyti sveiką, arba vartojate kontraceptines tabletes, gali padėti sureguliuoti laiką.

Jūs galite turėti polipai

Polipai, ar noncancerous ataugų ant endometriumo (gimdos gleivinės) ar gimdos kaklelio, gali sukelti kraujavimą tarp mėnesinių. Jie taip pat gali sukelti sunkų menstruacinis kraujavimas. Nors polipai yra gana dažnos, tiksli dažnis nėra žinomas, nes jie ne visada yra ligos simptomus. Tai yra daugiau bendro, arčiau menopauzės. Bet kadangi polipai turi 5% tikimybė yra vėžiniai arba priešvėžinė, jūs tikriausiai reikia juos pašalinti.

Jūs galite turėti Endometriozė Or adenomiozės

Endometriozė yra gana dažnas gimdos sutrikimas, turinčių įtakos apie 10% moterų visame pasaulyje. Ypatingos dubens skausmas yra Dažniausias simptomas endometriozės, būklė, kai audinių pamušalas gimdos viduje pradeda augti ant išorinio paviršiaus gimdos. Tačiau ilgi laikotarpiai, stiprus kraujavimas, ir kraujavimas tarp mėnesinių taip pat yra bendra.

Adenomiozės yra kita būklė, kai endometriumo liaukų pradeda augti į gimdos raumenis. Jei sirgote kokia nors trauma į gimdą, pavyzdžiui, cezario pjūvio, arba jei turite endometriozė, turite didesnę riziką susirgti adenomiozės. Tai lemia sunkiųjų laikotarpius, todėl panašius simptomus į tą fibroma.

Jūsų Endometriumas Gali būti stora (endometriumo hiperplazijos)

Jei ilgai menstruacinio kraujavimo be didelių kraujo krešulių, tai greičiausiai nuo endometriumo hiperplazija. Moterys su sąlyga turėti sutirštės gimdos gleivinę. Tai yra storesnis nei įprasta didėjimas audinio prieš ir po normalių mėnesinių. Iš esmės, kai jūsų estrogeno kiekis yra didesnis nei jūsų progesterono lygius, jūs neturite ovuliacija. Kaip rezultatas, organizmas negauna signalo nustoti augti gimdos gleivinės, todėl į sustorėjimas matyti hiperplazija.

Hiperplazija gali sukelti taip:

  • Išorinis vartojimas hormonų gali sutrikdyti estrogenų ir progesterono pusiausvyrą, todėl hiperplazija, ypač jei estrogenas yra priimami be progesterono.
  • Paprasčiausiai perimenopauzės gali sukelti hiperplaziją kaip ovuliacija neįvyksta reguliariai nebėra.
  • Policistinių kiaušidžių sindromas gali sukelti nereguliarios mėnesinės.
  • Antsvoris yra kita priežastis. Perteklius estrogenas yra saugomi riebalinio audinio, po visiems. Taigi, jei esate vežančių papildomų riebalų, tai yra puikiausias vieta estrogenų atsiskaityti.

Jūs galite turėti Sugedę kraujo krešėjimą

Jei turite trombocitų funkciją sutrikimas arba Willebrando liga (VWD), galite pastebėti, kad kraujavimas trunka daug ilgiau, nei turėtų. Šiame genetinės būklės, Willebrando faktoriaus, kraujo krešėjimo baltymų, yra sugedęs arba mažiau nei įprastai skaičius. VWD paveikia 1% Amerikos gyventojų, todėl dažniausiai kraujavimas susijęs sutrikimas. Moterys su problema nenormalus ar stiprus kraujavimas per jų naudojimo laikotarpį ir po gimdymo.

Jūs galite turėti diabetas, cirozė, ar skydliaukės sutrikimai

Jei sergate diabetu, dubens uždegiminė liga, skydliaukės sutrikimai ar kepenų ciroze, gali tekti menstruacijų problemas ir stiprus kraujavimas. Norėdami suprasti, jei viena iš šių klausimų yra kaltininkas, jums reikės patikrinti simptomų ir gauti išbandyti.

Jūs galite turėti vėžio

Kai kuriais atvejais, vėžys gali būti nenormalus kraujavimas priežastis. Pavyzdžiui, endometriumo vėžys linkęs streikuoti moterims po menopauzės, tačiau ji taip pat gali vystytis jaunąsias. Taigi, jis negadina turėti pasitikrinti tik tuo atveju. Kiaušidžių, gimdos kaklelio ar gimdos vėžys taip pat gali sukelti pernelyg didelio kraujavimo.

Kaip dažnai tai nutinka?

Jei paprastai patiria sunkus ar ilgai kraujuojate mėnesinių metu, jums gali turėti kraujavimas ar trombocitų sutrikimas. Ir jei dažnai, bet ne atsitinka kiekvieną kartą? Tai gali būti fibroma, polipai, ar endometriumo hiperplazija. Nors fibroma gali sukelti didelius kraujo krešulių, endometriumo hiperplazija nėra.

Jei bandote gydyti savo menstruacijų problemos, paneigti kitų sutrikimų pirmą kartą. Žiūrėti simptomai iš šių sąlygų ir pasikonsultuoti su gydytoju. Tokiu būdu, galite būti išbandyti, jeigu įtariate kažką panašaus diabetu arba underactive skydliaukės. Kai gausite gydymą šių problemų, jūsų laikotarpiai turėtų grįžti prie normalaus.

Kai norite aplankyti ginekologą

Jei kraujavimas daugiau nei 7 dienas, arba jei jūsų laikotarpis staiga ilgai, Jums gali reikėti patikrinti su savo gydytoju. Po gimdymo, svarbu apsilankyti pas gydytoją, jei kraujavimas blogas kvapas arba ateina su karščiavimas ar šaltkrėtis. Jūs taip pat turėtų būti susiję, jei kraujas ryškiai raudonas po savaitės ar turite apatinės pilvo dalies skausmas. Jei turite didelį pavojų susirgti vėžiu nuo menopauzės, šeimos istorijos, arba savo ligos istoriją, gauti tikrinami yra super svarbus.