Priežastys, kodėl Geriamojo vandens po pabudimas yra gera

Japonijoje yra įprasta gerti du pilnus stiklines vandens, kai bunda. Jis sakė, kad turi galimybę visiškai išgydyti daug ligų, įskaitant vėžį skaičių, taip pat pateikti kitų privalumų šeimininką. Ir aš manau, kad jie gali būti į kažką. Kaip tautos, Japonija turi bendrą didžiausią ilgaamžiškumą, šiuo metu talpinimas daugiau nei 50,000 Šimtamečių ar 100 + metų amžiaus. Nesvarbu, ar tai vanduo praktika ar kažkas arbata geria, mes galime išmokti keletą gudrybių iš Japonijos. Taigi nesvarbu, ar ši praktika bus išgelbėti jūsų gyvybę, nes jie tiki, čia rasite daug kitų nauda yra įrodyta geriamojo du pilnus stiklines vandens, kai bunda išvaizdą.

Tai rehydrates savo išsausėjusią kūno

Kai jums pabusti po ilgo miego, jūsų kūnas yra natūraliai dehidratuota. Nesvarbu, kiek vandens gėrė dieną prieš, turite naudoti iki savo parduotuves ir atėjo laikas papildyti baką. Pirmas dalykas, geriamojo vandens po pabudimas bus padaryti, tai suteikti savo ląsteles su daug reikia, gaivinančios vandeniu. Palyginti su norma; geriamojo 16 oz. puodelis kavos, o tai dar labiau dehidratuoti savo jau ištroškęs kūną. Patekę į šį nedelsiant rehidratavus turės didelių pastebimų naudos, įskaitant:

  • Jausmas labiau pailsėję
  • Turėdami daugiau natūralią energiją visoje rytą
  • Būdamas sveikesni ir laimingesni

Pylimas toksinus

Po maitinant savo ląsteles, geriamojo vandens po pabudimas bus nuleisti nepageidaujamus toksinus iš jūsų kūno. Nors galite miegoti savo kūno remontą pats, papildo energijos ir subalansuoja hormonus. Rezultatas yra toksinai ir kitos atliekos buvo išleistas ir laukia, kol bus išskalauti. Išvalius kūną iš šių toksinų, jausitės puikiai ir galės įsisavinti daugiau maistingųjų medžiagų iš gerai subalansuotą pusryčius. Tai taip pat sukelia išvalyti odą ir geriau apskritai gerovei.

Gaisrai jūsų medžiagų apykaitą

Geriamojo vandens yra labai svarbi taktika, kai jis ateina į svorio. Tačiau geriamojo vandens po pabudimas yra optimalus būdas tai padaryti. Pagalvokite apie geriamąjį vandenį po pabudimas kaip žadintuvą jūsų medžiagų apykaitą. Šį rytą vandens smūgis prasideda jūsų medžiagų apykaitą ir buvo įrodyta, kad padidinti savo kalorijų deginimo potencialą per dieną.

Ne tik kad, bet vanduo iš tikrųjų užpildo jus ir borteliai savo apetitą, kad būtų galima priimti protingesnius už savo pusryčius. Šie Smart pasirinkimai linkę perkeltas į protingesnius visą dieną. Jei žinote ką nors apie sveiką mitybą, tada jūs žinote, kad šis tempas yra toks galingas. Nėra geresnio būdo pradėti tą impulsą, nei su aukščio stiklo skanus vanduo.

Kuras jūsų smegenys

Čia yra įdomus faktas; Jūsų smegenys yra 75% vandens. Jei jau gerti pakankamai jo, jūs žinosite, kad be vandens jūsų smegenys nesiruošia veikti jo optimalaus lygio. Rytas stiklinė vandens bus palikti jums jausmas ryškus ir aiškus visą dieną, suteikiant jums pranašumą per visas išsausėjusi zombių jums susidurti.

Jus reguliariai ir mažina vidurių užkietėjimą

Pagrindinė priežastis, dėl vidurių užkietėjimas yra dehidratacija. Geriamojo vandens, kai jums pabusti ne tik išgydyti dehidratacijos, tačiau ji padės sumažinti vidurių užkietėjimą, padėti jus reguliariai ir skatinti rytą tuštintis. Tai puikus būdas pradėti dieną.

Apsaugo ir gydo ligą

Kaip minėta pirmiau, Japonijoje manoma, kad geriamojo vandens tokiu būdu galima išgydyti net pačiomis sudėtingiausiomis ligų laikui bėgant. Aš nesu mokslininkas ar gydytojas, bet ką aš žinau, yra tai, kad daro tai tikrai padės išgydyti ligą ir tikrai gali padėti išvengti šių sutrikimų, net jei poveikis yra subtilesnė.

Kažkas, kad yra toks sveikas ir gerai, jei ne stebuklai, ketina turėti teigiamą poveikį jūsų sveikatai. Vienas iš mano didžiausių įsitikinimų yra kontroliuoti, ką jūs galite, ir nesijaudinkite apie poilsio. Kažkas panašaus gerti stiklinę vandens, kai jums pabusti tikrai pagal savo kontrolę, tai kodėl gi ne padaryti jį.

Tai visiškai gaivus

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau, septintas priežasties jūs turėtumėte įsitraukti į geriamojo vandens po pabudimas praktikoje yra todėl, kad, kaip gera ir atnaujinama jis leis Jums jaustis. Ten tikrai nieko daugiau gaivus nei pabudimas, sausa burna, ir mėgautis gyvenimo gryniausia medžiagą. Jis atgaivina mane, ir aš manau, aiškus ir švarus vėliau.

Taigi, kiek vandens turėčiau gerti?

Jei tai skamba kaip kažkas esate į tai, kad didelis. Bet kiek vandens reikia gerti, kad gauti naudos? Suma priklauso visame internete. Japonijos gijimo protokolą, jis pažymėjo, kad reikia gerti 4 160mL stiklines vandens, kai bunda. Tai reiškia, kad 20 oz. vandens. Duoti jums gera idėja, tai yra 1/3 2 litrų kokso ar 2,5 puodeliai vandens. Tai gana padorus vandens kiekis, todėl pradėti mažas, jei norite.

Šilta ar šalta? Atsiprašome pasakyti tai, bet šiltas. Pageidautina kūno temperatūra! Aš žinau, tai ne visada įmanoma gerti du 98 laipsnių stiklines vandens, kai jums pabusti taip pasirinkti kambario temperatūroje. Coldwater turi būti šildomas iki pagrindinės temp organizme, expending energiją. Šiltas vanduo leidžia jūsų kūno išlaikyti homeostazę, optimaliai paraudimas toksinus ir papildyti ląsteles. Geras būdas galvoti apie tai pilant šaltą vandenį ant karšto automobilių variklio, bet gal šiek tiek mažiau ekstremalios.

Turėtumėte palaukti bent 15 minučių išgėrus vandenį valgyti. Optimalus ilgis Japonijos kultūra yra laukti 45 minučių, kol valgyti. Tiksli protokolas Japonijos Wodolecznictwo yra toks, kaip nurodyta:

  • Kaip jums pabusti ryte, prieš valant dantis, gerti 4 x 160mL stiklines vandens
  • Šepečiu ir nuvalykite burną, bet ne valgyti ar gerti nieko 45 minutes
  • Po 45 minučių Jūs galite valgyti ir gerti kaip įprasta
  • Po 15 minučių pusryčiams, pietums ir vakarienei nereikia valgyti ar gerti nieko 2 valandas.
  • Tie, kurie yra seni arba serga ir negali gerti 4 stiklines vandens pradžioje gali pradėti atsižvelgiant truputį vandens ir palaipsniui ją didinti iki 4 stiklinių per dieną.