Priežastys ir patarimai lengvinančios kaklo skausmas po miego

Kai atsikelti ryte, norite jaustis šviežia ir energingi, kad būtų galima gauti per likusią dienos dalį. Bet keltis su kaklo skausmas gali būti tikras slopintuvas. Standus ir skausmas kaklo po miego yra gana dažni ir gali pakartoti vieną kartą per daug. Tačiau galite pabandyti paprastų būdų, kaip išvengti arba bent sumažinti skausmą.

Priežastys, kodėl jūsų kaklas skauda po miego

Tai nėra lengva patikėti, kad miega gali sukelti skausmą bet kokios rūšies. Galima būtų tikėtis, kad pabusti jausmas atjaunėjusi, nėra žindomas skausmą; ypač kaklo. Yra keletas priežasčių, kodėl tai vyksta. Čia yra kaklo skausmas po miego priežastys:

1. kietasprandiškumą

Kai miegate, kūnas linkęs tapti kieta, nes ilgų valandų neveiklumo. Sleeping nepatogioje pozicijas gali turėti įtakos jūsų raiščių ir sausgyslių. Į kaklo raumenys tampa nelankstus, ypač jei kūnas išlieka standus kaklo skausmo miegojimo poziciją, kitaip tariant, juokinga ar nepatogią miegojimo padėtį.

2. Prasta Miegama laikysena yra kaltininkas

Dažniausia priežastis, dėl kaklo skausmo miegoti negerai yra jūsų miegojimo padėtis. Jei jums patinka miegoti ant pilvo, tada jums gali turėti griovys iš karto. Kai miegate susiduria lova, kaklas sužaidė ekstremalių kampu. Tai tikrai suteiks jums bjaurus skausmas, kai jūs atsistoti.

3. Jūsų pagalvė gali būti Jūsų Pal

Žmonės praleidžia daug laiko ir daug energijos bando išsirinkti tinkamą pagalvę. Ne mažas žygdarbis. Gera pagalvė yra tas, kuris išlaiko savo nosies, galvos ir vienoje linijoje stuburo. Kaklo ir galvos lenkimo nerangiai jei pagalvė yra per minkšta ar per plonas. Nurodykite pagalvę, kuri padeda jums išlaikyti sveiką galvos ir kaklo padėtį yra labai svarbi.

4. Jūsų čiužinys Prideda Jūsų Misery

Čiužinys jums miegoti taip pat galite pridėti prie savo bėdas. Jei naudojate labai minkštą čiužinį, tada šansai yra, jūs ARENT išlaikyti sveiką poziciją miegant. Tai gali sukelti jūsų kūnas skęsti lovoje, kuri, savo ruožtu, būtų sulenkti stuburo ir pečių neramiai. Be viso to, kaklas turėtų prisiimti naštą.

5. Nėštumas ir kaklo bėdas

Jei esate nėščia, tada skausmas kūnas nėra nauja jums. Jums gali pasireikšti kaklo skausmus dėl hormoninių pokyčių organizme. Šie skausmai gali įsikurti truputį. Tačiau trečiasis trimestras ateina su savo dalį apatinės nugaros skausmas, kuris akivaizdžiai paveikia kaklo taip pat. Pridėta prie to, nėščia moteris kovoja rasti patogią padėtį miegoti. Tai daugiau bloga žinia kaklo.

Be šių, jei jūs kenčia nuo artrito ar kitų lėtinių gimdos kaklelio skausmai ar turėjo tam tikrą kaklo traumos kaip kaklo, ir tt rūšiuoti, tai geriausia, kreipkitės į gydytoją patarimo.

Būdų, kaip sumažinti kaklo skausmas miegoti

Norėdami atleisti jus nuo šio kaklo skausmas, kaip miegoti reikia rimtai apsvarstyti. Su nurodyta toliau, kad ir keletas kitų sveikos mitybos įpročius, galite pabučiuoti skausmą ir gerklės kaklo atsisveikinti.

1. miegoti ant nugaros

Shavasana arba lavono poza jogos abiem rankomis dedamas ant šono yra geriausias pozicija, kad būtų išvengta kaklo skausmas. Tai užtikrina, kad nugaros ir kaklo yra palaikomi ant lovos, kai jūs miegate.

Gulint, jūs turėtumėte laikyti kojas ir rankas atsipalaidavęs. Kaklas turi būti suderinta su nugaros ir mustnt patenka į abi puses.

2. Miegas ant šono

Tai dar tinkamos miegojimo padėtis. Ši pozicija užtikrina, kad kaklo ir nugaros yra sveikos padėtyje ir kad nėra jokių nereikalingų padermės ant gimdos kaklelio stuburo, kitaip tariant, jūsų kaklo.

3. Venkite laikyti ranką ant kaktos

Kai tu miegi su viena ranka ant kaktos, kad įvairiakraštis raumenys kaklo ir viršutinės trapecijos raumenys nevienodai aktyvuota. Tai lemia nesutapimas kaip kaklas bus pasuktas. Įsiminti to nedaryti, jei norite išvengti sustabarėjęs kaklas ryte.

4. Praktiniai-Krūtinės pozicija turėtų būti vengiama

Šiuo atveju, nors raumenys abiejų pusių vienodai aktyvuota, viršutiniai trapecijos ir kaklo raumenys linkę sugriežtinti ir sukelti tirpimą. Tikėtina, kad jei miegoti tokioje padėtyje, jūs pabusti su gerklės ir skausmas kaklo.

5. pasirinkti tinkamą pagalvė

Pagalvė naudoti gali atlikti visas skirtumas. Pagalvę, kad palaiko kaklo pat yra geriausias. Jis turėtų būti toks, kad, kai jūs įdėti savo galvą, be to, su kiekvienu padėtyje kaita, pagalvė taip pat turi keisti formą. Taip pat įsitikinkite, kad jums pakeisti pagalvę, jei jis pradeda PPG nes ilgai naudoti.

6. Naudokite Konkretūs Pagalvės

Tiems, kurie miega ant šono, patartina naudoti pagalvę, kuri yra didesnė nei kaklo, nei galvos. Naudokite gerą kaklo pagalvę keliaujant lėktuvais ir kt remti savo kaklo ir nugaros.

7. Atkreipkite dėmesį į čiužinio

Paverskite savo čiužinį laikas nuo laiko taip, kad jis neprasideda žlugti vos per vieną vietą. Be to, keičiasi savo seną čiužinį nauju reguliariai taip, kad ji ir toliau remti nugarą ir kaklą sveiką poziciją.

8. miega ant pilvo yra draudžiama

Tai gali būti sunku staiga pakeisti savo įprotį miegoti ant pilvuko. Bet jūs turite pasistengti ištaisyti savo miegojimo poziciją kaklo labui.

9. nėščiosioms

Jei miegoti ant nugaros, tada paremtų pagalvę ar du pagal savo kelio. Arba, jei norite miegoti ant šono, tada įdėkite pagalvės tarp savo kelio.

10. Rytas driekiasi

Paprasta ruožų ar joga tikrai gali padaryti skirtumą. Tai padės atsipalaiduoti raumenis ir sąnarius Jūsų organizme, ir padaryti jas lankstesnes.

Iš skausmo intensyvumo ir pobūdžio gali skirtis nuo asmens, tačiau, tai yra paprastų būdų, kaip taikiai miego ir laiminga ryte.

Rytas Pratimai Lengva sustabarėjęs kaklas

Nebent jis yra lėtinis skausmas arba kai kurie kiti rimti liga, yra nedaug, kad fiziniai pratimai gali ne rūpintis. Paprastas skauda kaklą galima sulėtinti šiuos pratimus:

1. Galva lašai

Atsistokite tiesiai ir lėtai lašas savo galvą į dešinę. Nuolat ieško priešais jus, kaip jums tai padaryti. Palaukite 10 skaičių ir tada pakartokite kairėje. Pakartokite visą seką tris kartus. Galima ruožas daugiau metimo priešingą peties kiekvienoje pusėje.

2. Iki žemyn Pasiūlymas

Stovėti tiesiai. Lėtai nuleiskite galvą ir paliesti smakrą prie krūtinės. Palaukite 10 skaičių. Kitas, pakreipti galvą į viršų. Palaukite 10 skaičių. Pakartokite tris kartus. Šiek tiek intensyvesnė versija yra nustatyti krūtinės žemyn ant savo lovos, kad tik jūsų galva yra virš lovos krašto. Pakartokite iki žemyn judesio tris kartus.

3. per petį

Atsistokite tiesiai ir žiūrėti į priekį. Lėtai judinkite galvą pažvelgti per savo dešiniojo peties. Palaukite 10 skaičių. Pakartokite kairėje. Pakartokite seka triskart.

4. Head juts

Sėdėti tiesiai su nugara stačias. Stumti savo galvą ir palaikykite 10 skaičių. Tada stumkite jį visą kelią atgal ir laikykite. Atminkite, kad savo kūną vertikalioje padėtyje. Pakartoti 5 kartus.

5. Head Keltuvai

Nustato plokščia kilimėlio. Palieskite savo gomurį ar į burną su liežuviu stogą. Dabar, kaip jūs suskaičiuokite iki 10, palengvins jūsų smakrą link krūtinės. Be to, labai lėtai pakelkite galvą nuo kilimėlio. Įsivaizduokite savo kaukolės pagrindo ir įsivaizduoti, kad jūsų galva yra lenkimo tarp ausų. Tai padeda ištempti raumenis sprando. Palaikykite 10 skaičių ir atsipalaiduoti. Pakartokite tai apie dvi minutes. Būti lėtas.