Priežastis ir kaip gydyti pilvo griežtinimą nėštumo

Nėštumas yra puikus laikas tam Moterys gyvenime, bet ji tikrai atneša su savimi keistų simptomų daug. Jei esate nėščia, kai kuriomis dienomis, jums gali jaustis veržimo pojūtis skrandyje. Veržimo pojūtis skrandyje gali būti varginantis, bet tai yra įprasta. Galite patirti iš pirmo trimestro nėštumo metu.

Jis paprastai yra persileidimo pradžioje savaites, priešlaikinio gimdymo, ar normalių susitraukimai ženklas. Tai sugriežtinti pojūtis gali tęstis į pastaruosius kelerius nėštumo mėnesius. Štai Podły kas tai yra ir kodėl jums gali patirti pilvo griežtinimą nėštumo metu.

Kas yra pilvo sugriežtinimas nėštumo metu?

Nėštumo metu pilvo griežtinimas yra visiškai normalu. Kaip jūsų nėštumas avansus, jūsų pilvas gali jaustis standus. Kaip dienos bėga, diskomfortas gali peraugti kaip skrandis tampa kieta kaip akmuo. Su stora skrandžio į antrą trimestrą, gali atsirasti apvalus raiščių skausmą ar aštrus skausmas į savo pilvą. Į 3 trimestrą, pilvo griežtinimas gali būti darbo ženklas.

Pilvo sugriežtinimas ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu (Pirmasis nėštumo trimestras)

Pilvo griežtinimo ankstyvo nėštumo metu arba pirmojo trimestro gali būti dėl įvairių priežasčių, kurios yra paaiškinta žemiau.

1. Tempimo

Per pirmąjį trimestrą nėštumo A Moterys gimda greitai driekiasi padaryti vietos auga vaisius. Tai gali sukelti aštrus skausmas ar pilvo spazmai. Savo pirmąjį trimestrą, taip pat gali patirti aštrų skausmą fotografavimo ant savo pilvo pusėse dėl tempimo ir pailgėjimo raumenis.

2. Persileidimas

Per pirmąjį nėštumo trimestrą, jaučiate veržimo pojūtis skrandžio ir jaučiate skausmą per, tada jis gali būti persileidimo ženklas. Jei sugriežtinti pojūtis skrandyje yra, iš tiesų, iš persileidimo simptomas, jis lydės kiti simptomai, pavyzdžiui, skausmas ir spazmai apatinėje nugaros, tepimas arba kraujavimas, ir pakeleivingi audinio ar skysčio iš makšties. Atkreipkite dėmesį į šiuos požymius, ypač jei esate jaunesnis kaip 20 savaičių nėščia. Tačiau tai dažniausiai prieš 12 savaitės.

3. Vidurių užkietėjimas / Dujos

Vidurių užkietėjimas ir dujų yra dažna problema nėštumo metu ir dauguma moterų patirti. nėštumo metu, jei turite priveržimo pojūtis pilvo, tai gali būti dėl dujų ar vidurių užkietėjimas. Jūs galite turėti pilvo skausmas, kuris gali būti labai kankinantis.

Pilvo sugriežtinimas antrojo nėštumo trimestro

Kaip jūsų kūnas ir toliau augti antrojo trimestro, The veriantis skausmas išilgai gimdos pusėse tęsis taip pat, tai vadinama apvalios raiščių skausmą. Kaip jūsų gimda plečiasi, apvalios raiščių palei gimdos ruožas pusėje per, kurį gali sukelti skausmą. Galite patirti dar daugiau, jei jūs bandote nusilenkti ar bandyti stovėti po posėdžio ilgai.

Antroje nėštumo trimestro nėštumo, yra tikimybė, kad jūsų skrandis gali jaustis stora ir nepatogiai dėl Braxton-Hicks susitraukimai. Braxton-Hicks susitraukimai ar praktika susitraukimai gali pradėti ne anksčiau kaip ketvirtą nėštumo mėnesį. Šie susitraukimai yra ne taip skausminga, kaip faktinio darbo, tačiau jie paruošti gimdą būti pasirengę gimdymo. Braxton-Hicks susitraukimai yra labai dažnas ir sukelia diskomfortą ir skausmą. Jie dažnai pasitaiko, kai jūs turite lytinių santykių arba kai jūs naudotis.

Pilvo sugriežtinimas nėštumo pabaigoje (Trečiasis nėštumo trimestras)

Auga vaisius ir jos judesiai yra atsakingi už pilvo griežtinimo pabaigoje nėštumo metu. Nuo pilvo ertmėje dalijasi vaisiui ir vidaus organų, pilvo išsikišimų ir tęsiasi. Riebalų deponuojami po oda taip pat driekiasi jį toliau. Skrandžio problema paskutinį nėštumo trimestrą taip pat yra priežastis skrandžio griežtinimo. Tačiau, jei griežtinimo išlieka ilgiau nei įprasta, tai gali būti darbo ženklas.

Dažnos sandarumo skrandžio nėštumo metu

Moteris patiria fizinį negalavimai nėštumo metu. Tai gali būti dėl nesibaigiančių priežasčių. Jei turite priveržimo pojūtis skrandyje, tai gali būti dėl šių priežasčių.

1. Atskiras placentos

Placenta yra gyvybės palaikymo dėl augančio vaisiaus. Tai per placentą, kad kūdikis gauna savo maisto ir maistinių medžiagų. Tačiau kai kuriais atvejais, net iki pristatymo, placenta gali atsiskirti nuo gimdos sienelės. Tais laikais, kaip šis, gimda pradeda vis stipriau nei įprasta. Tokiu būdu gaunamas iš pilvo priveržimo.

2. spaudimo į apatinę pilvo

Kai į gimdą kūdikis pradeda augti dideli, gimda kelia spaudimą pilvo. Tai tada, kad pilvas plečiasi, todėl standus. 2-ajame trimestre, kaip kūdikis auga amniono automatiškai padidina kuri plečia pilvą.

3. Dujos ir pilvo pūtimas

Subalansuotas ir sveika mityba yra nėštumo metu būtina. Restoranai neteisingus rūšių maistas gali sukelti dujų, kurios gali išsipūsti savo skrandį todėl jums jaustis labiau neramus ir nemalonus.

4. Babys judėjimai

Jūsų Babys spyriai ir judėjimai galėtų jums įžeidus ir giggly. Jūs galite jaustis gerai ir atleidžiamas nuo žinant, kad jūsų kūdikis daro gerai, bet su jo kiekvieną judesį, jūsų pilvas gali gauti griežtesnė iš išorės.

5. Braxton-Hicks susitraukimai

Braxton-Hicks susitraukimai yra panašus į darbo susitraukimai, bet ne tas pats. Šie susitraukimai gali padaryti jūsų skrandis labai stora ir kieta. Kai kurioms moterims, Braxton-Hicks susitraukimai gali pradėti ne anksčiau kaip antrą trimestrą, o kiti gali patirti juos tiesiai aplink pristatymo.

6. nėštumu susijusios problemos

Standumas į pilvą gali būti sukeltas dėl su nėštumu susijusių komplikacijų, pavyzdžiui, persileidimo arba negimdinio nėštumo (būklė, kurioje apvaisintas kiaušinėlis implantai pati Kiaušintakis vietoj gimdos).

7. Nearing Pristatymo laikas

Susitraukimus ir sustingimas pilvo per savo numatomą pristatymo dieną gali būti sudėtinga. Jūs galite pajusti, kad jūs ketinate į darbą, bet jis gali būti klaidingas signalas taip pat. Jūs turite išmokti atskirti Braxton-Hicks susitraukimus ir faktinio darbo. Norėdami, kad laiko savo susitraukimus – Braxton-Hicks susitraukimus dažniausiai trunka apie 30 sekundžių iki 1 minutės. Be to, jie ateina tik kartą ar du kartus per valandą per visą dieną. Su padėties kaita, pilvo standumas, taip pat nueina. Tačiau tai ne tas atvejis gimdymo metu. Laiko tarpas tarp dviejų susitraukimai eilės gimdymo metu nėra daug ir jie trunka ilgesnį laiką.

8. Persivalgymas

Daugelis moterų mano, kad nėštumo metu, jie turėtų laikytis seną sąvoką valgyti už du. Bet tai nėra tiesa. Jei valgyti už du nėštumo metu, jūs galų gale persivalgymo. Tai, savo ruožtu, gali padaryti jūsų pilvas stora ir kieta.

9. užkietėjimas

nėštumo metu Vidurių užkietėjimas yra labai dažnas. Tai ne dėl nesveikos mitybos. Būtent dėl ​​gimdos paspaudus žarnyno. Be to, pridūrė spaudai progesterono organizme lėtina virškinimo trakto ir todėl nėščia moteris gali jaustis užkietėję. Vidurių užkietėjimas gali padaryti jūsų skrandis standus ir sunkiai.

Gydymas pilvo Sukimo Nėštumas

Jei jūsų skrandis jaučiasi stora ir kieta nėštumo metu, čia yra tai, ką jūs galite padaryti.

  • Jei jis yra lengvas atvejis pilvo griežtinimo, gerti daug vandens ir šviežių vaisių sultys laikyti save hidratuotas.
  • Kartais, kaip jūs sėdėti arba stovėti nuspręsti Braxton-Hicks susitraukimai atsiradimo. Jei jaučiate sėdėdami arba stovėdami, pabandykite pakeisti savo poziciją. Pabandykite savo kojas aukštyn arba gulėti.
  • nereikia keltis nuo kėdės ar lovos per greitai. Neskubėkite daryti.
  • Pasikonsultuokite su savo gydytoju ir gauti sau masažuojamas gerai.
  • Paimkite šiltas dušas arba vonia. Taip pat galite naudoti karšto vandens maišelius ar šildomosios pagalvėlės.

Šie namų taisomosios priemonės bus atleisti savo pilvo standumą. Jei Jums mažiau nei 37 savaičių nėščia ir įspėjimas simptomai priešlaikinio gimdymo, kaip kraujavimas, padidėjęs spaudimas dubens ar nuolatinis skysčių nutekėjimo iš makšties, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Be šių simptomų, taip pat turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju, jeigu Jums buvo 4-6 susitraukimai per valandą.

Kada reikia kreiptis į gydytoją?

Sunku pilvas nėštumo metu gali būti dėl daugelio priežasčių. Tačiau, jums reikia skambinti gydytojui, jei:

  • Į pilvo įtempimas nėštumo metu tampa intensyvesnė ir skausmingas.
  • Jūs turite sunku pilvuką nėštumo metu ir jaučiate kvėpavimo sunkumų.
  • Jei sandarumas įvyksta daugiau nei keturis kartus per valandą.