Příčiny a tipy na zmírnění bolesti krční páteře po spaní

Když se dostanete až do rána, chcete cítit svěží a energický, aby bylo možné se dostat přes zbytek dne. Ale probuzení se bolesti krční páteře může být skutečnou tlumič. Tuhá a bolesti krku po spaní je poměrně běžné a může opakovat jednou příliš mnoho. Ale můžete zkusit jednoduché způsoby, jak se vyhnout nebo alespoň minimalizovat bolest.

Důvody, proč váš krk bolí po spaní

To není snadné se domnívat, že spánek by mohly způsobit bolest jakéhokoliv druhu. Dalo by se očekávat, že se probudit pocit omlazená, není kojení bolest; zejména v krku. Existuje celá řada důvodů, proč se to děje. Zde jsou příčiny bolesti krční páteře po spaní:

1. ztuhlý krk

Když spíte, tělo má tendenci ztuhnout, protože dlouhých hodinách nečinnosti. Spí v nepohodlných pozicích může ovlivnit vaše vazy a šlachy. Svaly v krku stát nepružný, a to zejména v případě, že tělo zůstane pevný v pozici bolesti krku spaní, jinými slovy, legrační nebo nepříjemné spaní pozici.

2. Špatné spaní držení těla je viník

Nejčastějším důvodem pro bolesti krční páteře ze spaní špatné je váš spánek pozici. Máte-li rádi spí na břiše, pak budete muset jej zbavit hned. Když spíte čelem postele, krk je otočen v extrémním úhlu. To je určitě vám ošklivě bolest, když se dostanete nahoru.

3. Váš polštář nemusí být Váš Pal

Lidé tráví spoustu času a energie se snaží vybrat ten správný polštář. Není to maličkost. Dobrý polštář je ta, která udržuje nos, hlavy a páteře v řadě. Krku a hlavy ohýbat nešikovně v případě, že polštář je příliš kyprý nebo příliš tenké. Volba polštář, který vám pomůže udržet zdravou pozici hlavy a krku je důležité.

4. Vaše matrace zvyšuje své Misery

Matrace spíte na můžete také přidat do svého trápení. Používáte-li velmi měkkou matraci, pak je pravděpodobné, že aréna udržení zdravého pozice během spánku. To může způsobit, že vaše tělo klesnout na lůžku, který, podle pořadí, by se ohnout páteř a ramena neklidně. V tom všem, krk by musela nést hlavní nápor.

5. Těhotenství a krk Woes

Pokud jste těhotná, pak bolavé tělo není nic nového pro vás. Může docházet k krku bolesti v důsledku hormonálních změn v těle. Tyto bolesti mohou usadit trochu. Ale třetí trimestr přichází se svým podílem na dolní části zad bolest což samozřejmě ovlivňuje krk taky. Přidal k tomu, těhotná žena se snaží najít pohodlnou pozici na spaní. To je špatná zpráva pro krk.

Kromě nich, pokud trpíte artritidou nebo jinými chronickými bolestmi krční nebo jste měl nějaké zranění krku, jako je poranění krční páteře, atd, pak je nejlepší požádat o radu svého lékaře.

Způsoby, jak zmírnit bolesti krku ze spaní

Zbavit vás této bolesti krku, jak na spaní musí být vážně v úvahu. S tím a několik dalších zdravé návyky je uvedeno níže, můžete políbit bolest a bolest v krku na rozloučenou.

1. spánku na zádech

Shavasana nebo mrtvola představovat jógy s oběma rukama umístěné na boku je nejlepší pozici, aby se zabránilo bolesti krční páteře. Tím je zajištěno, že zad a šíje jsou podporovány na posteli, když spíte.

Když si lehne, měli byste, aby vaše nohy a ruce uvolněné. Krk musí být v souladu s zad a mustnt spadnout na obou stranách.

2. Spící na vaší straně

To je další vhodný spací polohy. Tato poloha zajišťuje, že krk a záda jsou ve zdravém poloze a že tam není žádný zbytečný tlak na krční páteře, jinými slovy, na krku.

3. Nenechávejte ruku na čelo

Když spíte s jednou rukou na čelo, že scalene svaly na krku a horní trapézové svaly jsou nerovnoměrně aktivována. To má za následek vychýlení jako krk dostane otáčet. Pamatovat, že tak neučiní, pokud chcete, aby se zabránilo ztuhlý krk v dopoledních hodinách.

4. Hands-on-Chest Pozice je třeba se vyhnout

V tomto případě, i když svaly na obou stranách jsou stejně aktivní, horní lichoběžník a krční svaly mají tendenci utáhnout a způsobit necitlivost. Je pravděpodobné, že pokud budete spát v této pozici by se probudíte s bolestmi a bolavého krku.

5. Zvolte vhodný polštář

Polštář použití může mít zásadní rozdíl. Polštář, který podporuje krk dobře, je nejlepší. To by mělo být takové, aby při najetí hlavu, Navíc, při každé změně v poloze, polštář také musí měnit svůj tvar. Také se ujistěte, že změníte polštář, pokud začne poklesům kvůli delším používání.

6. Použití Specifické Polštáře

Pro ty, kteří spí na své straně, je doporučeno použít polštář, který je vyšší než pod krkem hlavy. při cestování v rovinách, etc podpořit váš krk a záda použít dobrý krk polštář.

7. Dávejte pozor na matraci

Otočit matraci čas od času, aby se nespustí kolaps v jediném místě. Také vyměnit své staré matrace za nový pravidelně tak, že i nadále podporuje vaše záda a krk ve zdravém poloze.

8. spí na břiše je zakázaná

To může být obtížné náhle změnit svůj zvyk spát na břicho. Ale budete muset snažit napravit svou pozici na spaní v zájmu vašeho krku.

9. pro těhotné ženy

Máte-li spát na zádech, pak prop polštář nebo dva pod kolena. Nebo chcete-li spát na vaší straně, pak místo polštáře mezi kolena.

10. Ranní Úseky

Jednoduché úseky nebo jóga může opravdu něco změnit. To pomůže uvolnit svaly a klouby v těle a aby byly pružnější.

Povaha bolesti a intenzita se může lišit od osoby k osobě, ale to jsou jednoduché způsoby, jak klidný spánek a šťastné ráno.

Ranní cvičení na Ease ztuhlý krk

Ledaže je chronická bolest nebo jiné závažné onemocnění, tam je málo, že cvičení nemohou postarat. Jednoduchý bolest v krku může být zmírněna s těmito cvičení:

1. Head Drops

Postavte se rovně a pomalu klesnout hlavu doprava. Dívej se před vámi, jak to provést. Vyčkejte po dobu 10 počítá a opakujte na levé straně. Opakovat celou sekvenci třikrát. Můžete natáhnout více tím, že upustí opačné rameno pro každou stranu.

2. Up-Down Motion

Postavte se rovně. Pomalu snížit hlavu a dotknout bradu k hrudníku. Čekat na 10 bodech. Dále se naklonit hlavu. Čekat na 10 bodech. Opakujte třikrát. O něco silnější verze je položit hrudníku dolů na své posteli tak, že pouze vaše hlava je přes okraj postele. pohyb nahoru-dolů opakovat třikrát.

3. přes rameno

Postavte se rovně a dívat se dopředu. Pomalu přesuňte hlavu a podíval se přes pravé rameno. Čekat na 10 bodech. Opakujte na levé straně. Postup opakujte třikrát.

4. Head vyčnívá

Sedět rovně na zádech vzpřímený. Tlačit hlavu ven a držet po dobu 10 se počítá. Zasuňte jej celou cestu zpět a držet. Pamatovat, aby se vaše tělo ve vzpřímené poloze. Opakovat 5 krát.

5. Hlava Výtahy

Slož plochou na podložce. Dotýkat se vaše chuťové buňky nebo střechy úst s jazykem. Teď, když budete počítat do 10, snadnost bradu k hrudníku. Dále se velmi pomalu zvedněte hlavu z mat. Obrázek základ lebky a představte si, že vaše hlava je v ohybu mezi ušima. To pomáhá protáhnout svaly v šíji. Držet po dobu 10 počítá a relaxaci. Tento postup opakujte asi dvě minuty. Pomalé.