Potraviny pravidlá, ktoré treba dodržiavať pre optimálne zdravie

Dovoľte mi, aby som vám položiť pár otázok:

1. Máte pocit ohromený a frustrovaní sa snaží odhaliť pravdu za ktoré potraviny a doplnky sú zdravé a prospešné?

2. Ste zmätení, ktoré diéty poskytnúť vám optimálne zdravie? Počujete vegan je spôsob, ako ísť, ale jogurt má zdravotné výhody. Prečítali ste si, ako losos je superfood, ale potom sa váš najlepší priateľ vám povie, jeho plnej ortuti. Ste vážne o praskať, ako si preťažený všetky informácie a zdravotné umývanie. Ste odišiel zmätený a je pre nich ťažké držať čokoľvek, pretože vaša myseľ sa neustále mení. Znie vám to povedome?

3. Keď si kúpite do všetkých superfoods, doplnkov a zdravotných crazes, môžete si pomôcť, ale spýtajte sa sami seba, Naozaj potrebujem to?

Bol som kedysi, že dievča, ktorá jedla vysokým obsahom bielkovín, nízkym sacharidov a nízkym obsahom tukov. Potom som fušoval do potravín kombinovania, vegánstvo, surový a skoro každý ostatných potravinárskych javov, ktoré zasiahli správy. Tiež som strávil veľa peňazí každý mesiac na doplnkoch a takzvaný superfoods ako sú plody goji, Noni džús, rybí tuk, Spirulina, chlorofylu a snažil som sa ho. A potom jedného dňa, keď som bol s mojím desať rôznych doplnkov, popíjanie na mojom kokosová voda a plánovať svoj denný jedlo, nemohol som si pomôcť, ale pýtam sa sám seba, Naozaj je potrebné robiť to všetko? Spolu s tým, smiešne drahé a časovo náročné, bolo, že ma trochu mentálne. Chcel by som stráviť hodiny posadnutý čo by som a nebude jesť, strácať dôležité hodiny dňa v sebanenávisti pretože som ustúpila do vane jogurtu na mojej novo nadobudnuté vegánskej strave.

Odpoveď, ktorá prišla ku mne bola táto: ľudia prežili v pohode pred tisíckami rokov, bez toho, aby všetky multi-miliárd doláru zdravotných produktov na. Rovnako ako mnoho iných ľudí, som sa stal zviesť zdatných multi-milión doláru spoločnosti kúpiť do najnovších trendov potravín. A buďme úprimní, sú to len súčasný trend.

Ja určite verí v stravy a superfoods, pretože tam sú čas a miesto pre nich všetkých, ale aby to realistický a cenovo dostupné. Opýtajte sa sami seba: Som už získanie tejto živiny zo skromného brokolicu alebo mrkvu, že som každý druhý deň jesť? A ak je po prečítaní svoj jedálniček, zistíte, že chýba na vitamíny, potom sa všetkými prostriedkami, kúpiť nejaké doplnky! Potom sa krvné testy, aby zabezpečila, aby všetky vaše hladina vitamínu sú normálne.

Nájdenie vlastné liečebný strava je celoživotná cesta. Ako ste preskúmať všetky rôzne možnosti tam, nenamáhajte o tom. Stačí ísť na jazdu a učiť sa, rásť a vyvíjať sa. Nikto strava alebo strava princíp je tajomstvo večného zdravia; je to skutočne pre každého iná. Tam nie je jedna diéta, ktorá bojuje s rakovinou; Existuje mnoho diét, ktoré bojovali s rakovinou. A spoločným pojítkom, že tieto rakovinové bujnenie diéty je, že sú jam-plná celých potravín. Whole Foods je kombinácia čerstvého ovocia, zeleniny, obilia, orechy, mäso a mliečne výrobky.

Najlepšia diéta môžete ísť na jeden, ktorý je plný celých potravín a držať sa veľmi jednoduchý princíp pravidlá 80/20 . Jesť 80 percent perfektné, a potom nech zvyšných 20 percent bolo z malých potešenie. To vám dáva dokonalú rovnováhu harmónie medzi vašej mysle a tela.

Pokiaľ ide o výber toho, čo celý potraviny, ktoré chcete jesť, nie zabŕdnuť do všetkých nových potravín javu. Držať toho, čo cíti pre vás to pravé. Pamätať každý je postavený líši, takže nie je správne alebo zlé strave, len počúvať svoje telo, pretože vám povie, čo by ste mali jesť. Všetko by malo byť konzumované v rovnováhe a žiadna šialených obsesiou. Len relaxovať, počúvať svoje telo a nechajte ho sa dostanete na vlastnú liečivú cestu. Ak ste posadnutí príliš veľa o tom, čo si môže a nemôže jesť, stanete sa psychicky vyčerpaný a chorý. Pravdou je, že vaša strava by mala byť neustále vyvíja; by ste mali byť učiť a skúšať nové veci po celú dobu.

10 vecí, ktoré sa vám na ceste k optimálne zdravie v non-obsesivní spôsobom:

Nabudúce budete cítiť previnilo, pretože ste nebol to jesť alebo ste boli jesť to, pamätajte toto: spoločnosti sú vždy speňaží na potreby a priania, aby sa stal viac zdravšie spoločenského, predajom nových zdravotných crazes, diéty, a doplnkov. Chladná tvrdá pravda je, že vaše telo vie, čo chce, naučiť sa počúvať to a kŕmiť to, čo potrebuje.

A pokiaľ ide o prácach zdravotných produktov, mať otvorenú myseľ, ale nikdy stratiť svoju perspektívu. Vzdelávajte sa, jesť, čo veríte, počúvať svoje telo, a nájsť svoj vlastný liečebný diétu. A čo je najdôležitejšie, vaše telo je zázrak v jeho vlastnej pravý, naučiť sa veriť, česť a rešpektujú ho.