Potraviny pravidla, která je třeba dodržovat pro optimální zdraví

Dovolte mi, abych vám položit pár otázek:

1. Máte pocit ohromen a frustrovaný se snaží odhalit pravdu za které potraviny a doplňky jsou zdravé a prospěšné?

2. Jste zmateni, které diety poskytnout vám optimální zdraví? Slyšíte vegan je způsob, jak jít, ale jogurt má zdravotní výhody. Přečetli jste si, jak losos je superfood, ale pak se váš nejlepší přítel vám řekne, jeho plné rtuti. Jste vážně o praskat, jak si přetížen všechny informace a zdravotní mytí. Jste odešel zmatený a je pro ně těžké držet cokoli, protože vaše mysl se neustále mění. Zní povědomě?

3. Když si koupíte do všech superfoods, doplňků a zdravotních crazes, můžete si pomoci, ale zeptejte se sami sebe, Opravdu potřebuji to?

Byl jsem kdysi, že dívka, která jedla vysokým obsahem bílkovin, nízkým sacharidů a nízkým obsahem tuků. Pak jsem fušoval do potravin kombinování, veganství, surový a skoro každý ostatních potravinářských jevů, které zasáhly zprávy. Také jsem strávil spoustu peněz každý měsíc na doplňcích a takzvaný superfoods jako jsou plody goji, Noni džus, rybí tuk, Spirulina, chlorofylu a snažil jsem se ho. A pak jednoho dne, když jsem byl s mým deset různých doplňků, popíjení na mém kokosová voda a plánovat svůj denní jídlo, nemohl jsem si pomoci, ale ptám se sám sebe, Opravdu je třeba dělat to všechno? Spolu s tím, směšně drahé a časově náročné, bylo, že mě trochu mentální. Chtěl bych strávit hodiny posedlý co bych a nebude jíst, ztrácet důležité hodiny dne v sebenenávistí protože jsem ustoupila do vany jogurtu na mé nově nabyté veganské stravě.

Odpověď, která přišla ke mně byla tato: lidé přežili v pohodě před tisíci let, aniž by všechny multi-miliard dolaru zdravotních produktů na. Stejně jako mnoho jiných lidí, jsem se stal svést zdatné multi-milión dolaru společnosti koupit do nejnovějších trendů potravin. A buďme upřímní, jsou to jen současný trend.

Já určitě věří v stravy a superfoods, protože tam jsou čas a místo pro ně všechny, ale aby to realistický a cenově dostupné. Zeptejte se sami sebe: Jsem již získání této živiny ze skromného brokolici nebo mrkev, že jsem každý druhý den jíst? A je-li po přečtení svůj jídelníček, zjistíte, že chybí na vitamíny, pak se všemi prostředky, koupit nějaké doplňky! Pak se krevní testy, aby zajistila, aby všechny vaše hladina vitaminu jsou normální.

Nalezení vlastní léčebný strava je celoživotní cesta. Jak jste prozkoumat všechny různé možnosti tam, nenamáhejte o tom. Stačí jít na jízdu a učit se, růst a vyvíjet se. Nikdo strava nebo strava princip je tajemství věčného zdraví; je to skutečně pro každého jiná. Tam není jedna dieta, která bojuje s rakovinou; Existuje mnoho diet, které bojovaly s rakovinou. A společným pojítkem, že tyto rakovinné bujení diety je, že jsou jam-plná celých potravin. Whole Foods je kombinace čerstvého ovoce, zeleniny, obilí, ořechy, maso a mléčné výrobky.

Nejlepší dieta můžete jít na jeden, který je plný celých potravin a držet se velmi jednoduchý princip pravidla 80/20 . Jíst 80 procent perfektní, a pak ať zbylých 20 procent bylo z malých potěšení. To vám dává dokonalou rovnováhu harmonie mezi vaší mysli a těla.

Pokud jde o výběr toho, co celý potraviny, které chcete jíst, ne zabřednout do všech nových potravin jevu. Držet toho, co cítí pro vás to pravé. Pamatovat každý je postaven liší, takže není správné nebo špatné stravě, jen poslouchat své tělo, protože vám řekne, co byste měli jíst. Vše by mělo být konzumovány v rovnováze a žádná šílených obsesí. Jen relaxovat, poslouchat své tělo a nechte ho se dostanete na vlastní léčivou cestu. Pokud jste posedlí příliš mnoho o tom, co si může a nemůže jíst, stanete se psychicky vyčerpaný a nemocný. Pravdou je, že vaše strava by měla být neustále vyvíjí; byste měli být učit a zkoušet nové věci po celou dobu.

10 věcí, které se vám na cestě k optimální zdraví v non-obsesivní způsobem:

Příště budete cítit provinile, protože jste nebyl to jíst nebo jste byli jíst to, pamatujte toto: společnosti jsou vždy zpeněží na potřeby a přání, aby se stal více zdravější společenského, prodejem nových zdravotních crazes, diety, a doplňků. Chladná tvrdá pravda je, že vaše tělo ví, co chce, naučit se poslouchat to a krmit to, co potřebuje.

A pokud jde o pracích zdravotních produktů, mít otevřenou mysl, ale nikdy ztratit svou perspektivu. Vzdělávejte se, jíst, co věříte, poslouchat své tělo, a najít svůj vlastní léčebný dietu. A co je nejdůležitější, vaše tělo je zázrak v jeho vlastní pravý, naučit se věřit, čest a respektují ho.