Potraviny, aby sa zabránilo pre čistú a žiariace pleť

Naša koža je odrazom našej duše. Keď sme šťastné a zdravé zvnútra, naša pokožka vyžaruje toto teplo. Avšak, keď sme pocit, nízke a chorý, naša koža je medzi prvými, ktoré majú byť ovplyvnené a zobraziť varovné signály. Jesť správne potraviny a zdržiava od škodlivých potravín je jedným z účinných spôsobov, ako zabezpečiť vaša pokožka vyzerá vždy jasné a žiariace. Tam sú niektoré bežné potraviny mnohí z nás spotrebuje na deň-to-báze bez pochopenia toho, ako škodlivé to môže byť. Kým ich následky nemusí byť vidieť okamžite, robia trvalú a sústavnou škody v dlhodobom horizonte.

Čo nejesť pre žiariace pleť

Vyhnite sa jesť tieto kože nepriaznivých potraviny, pokiaľ je to možné, a začleniť alternatívy, aby sa vaša pleť krásna a mladistvá.

1. Juice

Nie je to prvá vec, ktorá vás udrie, pokiaľ ide o potraviny, ktoré sú zlé pre kožu, že jo? Šťava sa zdá zdravé a prospešné ako potravina. To je však pravda len vtedy, ak sú náročné čerstvo vyrobené šťavy z celých plodov. Balený džús môže byť naplnené príliš veľa cukru a tiež chýba prírodné vlákna nájdené v celých plodov. Spotrebováva príliš veľa cukru priamo zvyšuje riziko akné.

Piť toto miesto: banán, ovsené vločky a ľanové semienko Smoothie

2. Kravy Milk Cheese

Syr pridáva svoj vlastný jedinečný, lahodný chuť k pravidelným potravín, čo je dôvod, prečo mnohí z nás majú slabosť pre syrové sendviče a nátierok. Avšak, syr vyrobený z kravské mlieko môže byť tiež spúšťačom kožné problémy, ako je akné. To je preto, že kravy syr je prirodzene naplnený hormóny od dojníc, čo môže viesť k akné hormonálne. To platí najmä vtedy, ak už máte akné náchylné koži alebo v anamnéze alergiu laktózy v rodine.

Jesť toto miesto: kešu syr – to nemá žiadnu laktózu, a teda žiadne riziko vyvolania kožné problémy. Navyše, to môže byť použitý rovnako ako vaše pravidelné syr.

3. konzervách polievka

Balené polievka – v práškovej forme alebo v plechovkách – robil veci tak oveľa jednoduchšie pre zaneprázdnených mamičky. Len teplo je a budete mať teplé, upokojujúci jedlo po ruke. Avšak, prosím, pozor: v konzervách polievka je plná sodíka a bisfenol – vecí, ktoré robia vaša pokožka zadržiavať vodu a vyzerajú nafúknuté a suché. Konzervy, polievka môže tiež spôsobiť problémy s hormónmi, čo je najvyššia príčinou problémov súvisiace s kožou.

4. Coffee

Vieme, že to bude ťažké, ale to by mohlo byť najlepší obmedziť kávu, kedykoľvek je to možné. Kofeín je diuretikum, čo spôsobí, že vaše telo stráca vodu. Konečným výsledkom je, že vaša pleť vyzerá, dehydrovaný. V dlhodobom horizonte, a so zvyšujúcim sa množstvom spotreby, celkovej štruktúry a zdravie vašej pokožky dostane postihnutých.

Piť toto miesto: zelený čaj (alebo jeden z týchto ďalších 5 druhov čaju)

5. Vysoko sacharidy čipy

Toto nie je naozaj prekvapenie – že vrece sacharidov-bohatých, mastné čipy mnohí z nás radi oddávajú ako snack nie je naozaj zdravé. Ale nemáme na mysli len fyzické zdravie alebo problémov s cholesterolom súvisiacich, ale aj zdravie pokožky. Triesky zo spracovaných sacharidov obrátiť cukru v tele, čo spôsobuje nárast objemu hladiny inzulínu. Podľa odborníkov, viac inzulínu znamená, že máte vyššie riziko akné. Nielen že tieto čipy sú zvyčajne vyrobené s protizápalovými olejov, ako je repkový olej alebo rastlinné oleje. Tieto oleje majú priamy vzťah k vyvolaniu akné.

Jesť toto miesto: Pečené sladké zemiaky hranolky

6. grilované mäso

Ak ste non-vegetariánskej, budete pravdepodobne milovať grilované mäso. Chutí to úžasný a robí pre dobrú zmenu z pravidelnej pripraveného mäsa v kadhai alebo sporáku. Avšak, majte na pamäti nasledovné: ak je mäso grilované príliš dlho, môže sa vytvára veku (Advanced glykácia End). Tieto produkty môžu byť škodlivé pre kožu a aby to vyzeralo starší. Viete, kus mäsa môže mať Ages, ak má očernetý povrch.

Jesť toto miesto: talianske mäsové guľky

7. Studené nápoje / Soda

Príďte v lete a náš príjem osviežujúce nealkoholické nápoje prechádza strechou. Ale ak ste si všimli, ďalšie kožné problémy v poslednej dobe, aj keď ste jesť zdravo, mohlo by to byť tieto limonády a studených nápojov, ktoré sú vinníci. Sóda je plná cukru a umelých chemikálií – veci, ktoré vyvolávajú zápal v tele. Plus, ale tiež zasahuje do zdravých baktérií zistených vo vašom čreve. V skutočnosti, odborníci hovoria, že ak bojujú s problémami kože, ako je akné, je priamym dôkazom nerovnováhy vo svojich črevných baktérií.

Jesť toto miesto: gut-friendly potravín, ako je Saffron jogurt Ovocný Trifle

8. Mušle

Kým Omega 3 prítomný vo väčšine rybách môže robiť zázraky pre vašu pokožku, kôrovce majú tendenciu mať opačný účinok. Krevety, homáre a kraby obsahujú vysoké množstvo jódu, ktorý môže viesť k upchaté póry spôsobuje akné.

Majú toto miesto: Honey Mustard Sesame Jediný ryby

9. Alkohol

A napokon, ak máte radi s ťažko nápoj z času na čas, pochopiť, že alkohol je vlastne jeden z najhorších potravín pre vašu pokožku. Dôvodom je, že alkohol dehydruje telo, prípadne vysychaním kožu a aby to vyzeralo nudné a opotrebované. Kým pohárik vína z času na čas zvyknutý mať vážne negatívne dôsledky na koži, nadmerné pitie bude mať vplyv na kvalitu pokožky.

Piť tento formát: manga a mučenky mocktail

Tieto potraviny sú považované za zdravé, ale tajne poškodenie kože

Všetci sú v závode cvičiť, jesť diétne jedlá a získať zdravé. Avšak, tieto potraviny, ktoré si myslíte, že sú super zdravé pre vás, môže byť v skutočnosti by to znamenalo isté základné škody na kožu.

1. nízkym obsahom tuku Foods

Nie všetky tuky sú zlé pre vás či vašu pokožku. Ak je tuk vyberie z potravy, majú výrobcovia tendenciu pridať nejaký chuť až chuti alebo odvolanie výrobku, a väčšina časy, ktoré zahŕňa sodík alebo cukor. Stručne povedané, s nízkym obsahom tuku môže potenciálne znamenať vysoké cukor. Cukor je známe, že negatívne ovplyvňujú kolagénne vlákna a necháva neschopný opravy sami. Vždy sa rozhodnúť pre dobrú tuku ako avokádo alebo orechy. Sú príliš chutné.

2. odstredené mlieko

V štúdii uskutočnenej na viac ako 70.000 zdravotných sestier v USA, sa zistilo, že tie ženy, ktoré pijú zbierať mlieko ako tínedžeri mali vyšší výskyt akné breakouts ako tí, ktorí brankár vyrazil. Účinky odstredeného mlieka sa v ničom nelíši. Nielenže odstredené mlieko obsahujú laktózu, ale aj hormóny a bioaktívne molekuly, ktoré majú sklon k nežiaduce kožné podmienok. Prepnúť odstredené mlieko s mandľovým mliekom miesto.

3. Zdravé raňajky Cereal

Kým celé zrná sú celkovo mierne nižší glykemický index (miera toho, ako jedlo má vplyv na celkovú hladinu cukru v krvi), mnoho raňajkové cereálie, ktoré tvrdia, že sú zdravé, sú veľmi rafinované a plné pridaného cukru. To vedie k tvorbe vrások vyvolávajúce hrotmi glukózy. Vyberte si vajcia alebo domáce ovsené vločky, pretože sú relatívne zdravé.