Pokarmy, których należy unikać za jasny i świecącą skórę

Nasza skóra jest odbiciem naszej duszy. Kiedy jesteśmy szczęśliwi i zdrowy od wewnątrz, że nasza skóra promieniuje ciepłem. Jednak, gdy czujemy się źle i niska, nasza skóra jest jednym z pierwszych, aby mieć wpływ i pokazują znaki ostrzegawcze. Jeść prawo żywności i pobyt z dala od szkodliwych pokarmów to jeden skuteczny sposób, aby zapewnić, że skóra zawsze wygląda jasne i świecące. Istnieją pewne wspólne pokarmy wielu z nas zużywa na dobę do podstawy bez zrozumienia, jak szkodliwe może być. Natomiast ich konsekwencje nie mogą być widoczne od razu, robią trwałe i ciągłe szkody w dłuższej perspektywie.

Czego nie jeść za świecącą skórę

Należy unikać spożywania tych pokarmów skóry nieprzyjazny, tak dalece jak to możliwe, i wprowadzenie alternatywnych rozwiązań, aby utrzymać skórę piękny i młodzieńczy.

1. Sok

Nie pierwszą rzeczą, która rzuca się, jeśli chodzi o żywności, które są szkodliwe dla skóry, prawda? Sok wydaje zdrowy i zdrowej jako żywność. Jest to jednak prawdą tylko wtedy, gdy spożywanie świeżo wykonane soków z całych owoców. Pakowane sok można podawać zbyt dużo cukru, a także brakuje naturalne włókna znalezione w całych owoców. Spożywanie zbyt dużo cukru bezpośrednio zwiększa ryzyko trądzik.

Pijecie zamiast: banan, płatki owsiane i siemię lniane Smoothie

2. krów mlecznych Ser

Ser dodaje swój niepowtarzalny smak, pyszne do zwykłych produktów spożywczych, dlatego wielu z nas ma słabość do serowy kanapki i do smarowania. Jednakże, ser z mleka krowiego może być także bodźcem do problemów skórnych, takich jak trądzik. To dlatego, ser mleko krowy jest naturalnie parze z hormonami od krów w okresie laktacji, co może prowadzić do trądziku hormonalnym indukowane. Dzieje się tak zwłaszcza, jeśli masz już skóry z trądzikiem lub historię laktozy alergii w rodzinie.

Jeść zamiast tego: nerkowiec ser – nie ma laktozy, a zatem nie ma ryzyka wywołania problemów skórnych. Plus, można go używać tak samo jak zwykłego sera.

3. zupy w puszkach

Zapakowany zupa – w postaci proszku lub w puszkach – dokonał rzeczy o wiele łatwiejsze dla zapracowanych matek. Wystarczy podgrzać je i masz ciepły, uspokajający posiłek w ręku. Należy jednak ostrzec: w puszkach zupa jest pełna sodu i bisfenolu – rzeczy, które sprawiają, że skóra zachowuje wodę i wyglądają nadęty i suche. Konserwy zupa może również powodować problemy z hormonami, które jest najwyższym przyczyną problemów skórnych.

4. Kawa

Wiemy, że to będzie trudne, ale może to być najlepiej ograniczyć kawę w miarę możliwości. Kofeina jest moczopędne, a to powoduje organizm do utraty wody. Końcowym rezultatem jest to, że skóra wydaje się odwodnione. W dłuższej perspektywie, a wraz ze wzrostem ilości konsumpcji ogólnej tekstury i zdrowia skóry zostaje naruszona.

Pijecie zamiast: Herbata zielona (lub jeden z tych innych 5 rodzajów herbaty)

5. wysoka węglowodanów Chips

Ten nie jest to zaskoczeniem – że worek z węglowodanów bogate, tłuste chipsy wielu z nas miłość oddając się jako przekąska nie jest naprawdę zdrowe. Ale nie mamy na myśli tylko zdrowie fizyczne lub problemów związanych z cholesterolu, ale także zdrowia skóry. Chipy wykonane z przetworzonych węglowodanów włączyć do cukru w ​​organizmie, a to powoduje skok poziom insuliny. Zgodnie z ekspertów, więcej insuliny oznacza, że ​​masz większe ryzyko trądzik. Nie tylko, że takie układy są zwykle wykonane z olejami prozapalnych, takich jak oleje roślinne lub olej rzepakowy. Oleje te mają bezpośredni związek z wyzwalanie trądzik.

Zjedz to zamiast: Pieczone słodkie frytki ziemniaczane

6. Mięso z grilla

Jeśli jesteś non-wegetariańskie, prawdopodobnie uwielbiam grillowanego mięsa. Smakuje niesamowite i sprawia, że ​​na dobrą zmianę z regularnie przygotowanego mięsa w kadhai lub kuchenka. Należy jednak pamiętać o tym: kiedy mięso z grilla na zbyt długo, może to tworzy wieku (glikacji End). Produkty te mogą być szkodliwe dla skóry i sprawiają, że pojawiają się z wiekiem. Wiesz kawałek mięsa może mieć AGE jeśli ma czernione wykończenie.

Zjedz to zamiast: włoskie klopsiki

7. zimne napoje / Soda

Przyjść lato i nasz spożycie orzeźwiających napojów bezalkoholowych przechodzi przez dach. Ale jeśli zauważyłeś więcej problemów skórnych ostatnio, nawet jeśli są zdrowe jedzenie, to może być te napoje gazowane i zimne napoje, które są sprawcami. Soda jest pełne cukru i sztucznych substancji chemicznych – rzeczy, które wywołują stan zapalny w organizmie. Plus, ale także zaburza zdrowych bakterii znajdujących się w jelitach. W rzeczywistości, eksperci twierdzą, że jeśli walczą z problemami skóry, takich jak trądzik, jest to bezpośredni dowód braku równowagi w swoim bakterii jelitowych.

Zjedz to zamiast: Gut-przyjazny żywności, takich jak szafran jogurt owocowy Trifle

8. Mięczaki

Natomiast Omega 3 obecne w większości ryb można zrobić cuda dla skóry, skorupiaki wydają się mieć odwrotny skutek. Homarów, krewetek i raki zawierają wysokie stężenia jodu co może doprowadzić do zatkania porów powoduje trądziku.

Mają ten zamiast: Miód Musztarda Sesame Sola

9. Alkohol

Wreszcie, jeśli lubisz hard drink od czasu do czasu, zrozumieć, że alkohol jest rzeczywiście jednym z najgorszych żywności dla skóry. To dlatego, że alkohol odwadnia organizm, ostatecznie wysychaniu skóry i dzięki czemu wyglądają nudny i zużyte. Podczas gdy kieliszek wina od czasu do czasu przyzwyczajenie mieć poważne negatywne konsekwencje na skórze, picie w nadmiarze wpływa na jakość skóry.

Pijecie zamiast mango i passiflory Mocktail

Pokarmy te są uważane za zdrowe, ale potajemnie uszkodzenia skóry

Każdy jest w wyścigu trafić na siłowni, jeść żywności dietetycznej i uzyskać zdrowe. Jednak te pokarmy, które naszym zdaniem są bardzo zdrowe dla Ciebie, faktycznie może być przyczyną jakiś podstawowy uszkodzenia skóry.

1. niskotłuszczowe przekąski

Nie wszystkie tłuszcz jest zły dla Ciebie lub Twojej skóry. Kiedy tłuszcz jest usuwany z jakiejkolwiek żywności, producenci mają tendencję do smaku dodać trochę się smaku lub odwołaniu danego produktu, a większość czasu, który obejmuje sodu lub cukier. W skrócie, o niskiej zawartości tłuszczu może potencjalnie oznaczać wysokiej cukru. Cukier jest znany negatywny wpływ włókien kolagenowych i pozostawia je niezdolnymi do naprawy siebie. Zawsze zdecydować się na dobrego tłuszczu jak awokado i orzechami. Są smaczne.

2. mleko odtłuszczone

W badaniu przeprowadzonym na ponad 70.000 pielęgniarek w USA, stwierdzono, że te kobiety, które piły mleko odtłuszczone jako nastolatki miały wyższe stopy trądzik niż ci, którzy strzału. Skutki chudego mleka nie różnią. Nie tylko odtłuszczone mleko zawiera laktozę, ale również hormony i bioaktywne cząsteczek, które mają tendencję do niepożądanych chorób skóry. Przełączyć mleko odtłuszczone mleko zamiast migdałów.

3. zdrowe płatki śniadaniowe

Chociaż produkty pełnoziarniste są ogólnie nieco niższe na indeksie glikemicznym (miara tego, jak jedzenie wpływa na ogólny poziom cukru we krwi), wiele płatki śniadaniowe, które twierdzą, że są zdrowe są bardzo wyrafinowane i pełne cukru. To prowadzi do zmarszczek wywołujących skoki glukozy. Wybierz jaj lub domowej roboty płatki owsiane, ponieważ są one stosunkowo zdrowe.