Põhjuste ja vihjeid, et kergendada kaelavalu pärast magab

Kui sa hommikul üles, tahad tunda värske ja energiline, et oleks võimalik saada läbi ülejäänud päev. Aga ärkamine kaela valu võib olla tõeline pulsatsioonisummutit. Jäik ja valutavat kaela pärast magab on üsna tavaline ja võib korrata üks kord liiga palju. Aga sa võid proovida lihtsaid võimalusi seda vältida või vähemalt minimeerida valu.

Põhjused, miks Teie Neck valutab pärast Sleeping

See ei ole lihtne arvata, et magav võib põhjustada valu tahes. Võiks eeldada, et ärgata tunne Noort, mitte põetamine valu; eriti kaela. On mitmeid põhjuseid, miks see juhtub. Siin on põhjused kaelavalu pärast magab:

1. kaelakangestusega

Kui sa magad, keha kipub jäik, sest pikka aega jõudeolekut. Sleeping ebamugavates asendites võib mõjutada teie kõõluste. Lihaseid kaela saanud paindumatu, eriti kui keha on jätkuvalt jäik kaela valu magamisasend, teisisõnu, naljakas või ebamugav magamisasend.

2. Halb Sleeping Posture on süüdlane

Kõige tavalisem põhjus kaelavalu magab vale on sinu magamisasend. Kui soovite magab kõhuli, siis võib-olla kraavi seda kohe. Kui sa magad ees voodi, kaela keeratakse äärmuslik nurk. See on kindlasti teile vastik valu, kui sa ärkama.

3. Teie Pillow ei pruugi olla Teie Pal

Inimesed kulutavad palju aega ja energiat üritab valida õige padi. Mitte väike feat. Hea padi on see, mis hoiab oma nina, pea ja selg joont. Kaela ja pea painutada kohmakalt kui padi on kas liiga lihav või liiga õhuke. Parim padi, mis aitab teil säilitada terve pea ja kaela asendit on oluline.

4. Teie madrats lisab oma Misery

Madrats magate lisada ka oma hädad. Kui kasutate väga pehme madrats, siis on tõenäoline, sa Arent säilitada terve seisukoht magades. See võib põhjustada keha vajub voodi, mis omakorda oleks painutada selg ja õlad rahutult. Kõige selle kaela oleks kannatavad.

5. Rasedus ja Neck hädasid

Kui te olete rase, siis valutavat keha ei ole uusi teid. Sa võid kogeda kaela valud tingitud hormonaalsed muutused organismis. Need valud võivad rahunema natuke. Aga kolmandal trimestril on oma osa alaselja valu, mis mõjutab ilmselt kaela ka. Lisatud, et rase naine võitleb leida mugav asend magada. See on rohkem halbu uudiseid kaela.

Peale nende, kui teil on artriit või muud kroonilise emakakaela valud või on olnud mingi kaelavigastuse nagu lülisamba jne, siis on kõige parem küsida nõu oma arstiga.

Võimalusi, et leevendada kaelavalu magab

Et leevendada seda teile kaela valu, kuidas magada tuleb tõsiselt kaaluda. Seda ja mõned muud tervislikke harjumusi allpool nimetatud, saate suudelda valu ja valus kael hüvasti.

1. Sleep selili

Shavasana või laip kujutavad jooga mõlema käega paigutatud küljel on parim positsioon, et vältida kaelavalu. See tagab, et selja ja kaela toetuvad voodi kui olete magab.

Kui pikali, siis tuleb hoida oma jalad ja käed lõdvestunud. Kaela peab olema kooskõlas ja tagasi mustnt kuulu kummalegi poole.

2. magab su kõrval

See on veel üks sobiv magamisasend. See positsioon tagab kaela ja tagasi on terve positsiooni ning et seal ei ole ühtegi ebavajalikku pinget lülisamba kaelaosa, teisisõnu, oma kaela.

3. Ärge hoidke käsi lauba

Kui sa magad ühe käega oma otsaesist, siis mittevõrdkülgse lihaseid kaela ja ülemise trapets lihased on ebaühtlaselt aktiveeritud. Selle tulemuseks joondumatus nagu kaela saab pöörata. Pea meeles seda mitte teha, kui soovite vältida kaelakangestusega hommikul.

4. Hands-on-Rind Positsioon tuleks vältida

Sel juhul kuigi lihased mõlemale poolele võrdselt aktiveeritud, ülemine trapets ja kaela lihased kipuvad karmistada ja põhjustada tuimust. On tõenäoline, et kui sa magama selles asendis, siis oleks ärkama koos haige ja valutavat kaela.

5. Valige sobiv padi

Padi te kasutate teha kõik erinevus. Padi, mis toetab kaela hästi on parim. See peaks olema selline, et kui paned oma pea, lisaks iga asendi muutused, padi liiga peab muutuma kuju. Samuti veenduge, et te ei muuda padi, kui see hakkab pingelangust, sest pikaajalisel kasutamisel.

6. Kasutamine Konkreetsed Padjad

Neile, kes magada nende poolel, on soovitatav kasutada padi, mis on kõrgem allpool kaela kui juht. Kasutage hea kaela padi reisides lennukid jne, et toetada oma kaela ja tagasi.

7. Pöörake tähelepanu madrats

Pöörake oma madrats aeg-ajalt nii, et see ei käivitu kokkuvarisemise vaid ühes kohas. Samuti vahetavad oma vana madrats uue regulaarselt nii, et see toetab jätkuvalt selg ja kael terve asendis.

8. Magamiskotid magu on keelatud

See võib olla raske äkki muuta oma harjumus magab oma kõhupiirkonda. Aga sa pead tegema jõupingutusi, et parandada oma magamisasend huvides oma kaela.

9. rasedatele

Kui sa magad selili, siis prop padi või kaks alla oma põlvi. Või kui soovite, magab su kõrval, siis asetage padjad vahel oma põlvi.

10. Hommikune venib

Simple venib või jooga võib tõesti midagi muuta. See aitab lõõgastuda lihaseid ja liigeseid oma keha ja muuta need paindlikumaks.

Milline on valu ja intensiivsusega võib erineda inimeselt inimesele, aga need on lihtsad viisid rahulik uni ja õnnelik hommikul.

Hommikuvõimlemine kergendada kaelakangestusega

Kui see on krooniline valu või mõni muu tõsine häda, on vähe, et kasutada ei saa hoolitseda. Lihtne valus kael saab leevendada järgmise harjutused:

1. Head Tilgad

Sirged ja aeglaselt kaotage pead paremale. Hoidke otsivad ees nagu sa seda teed. Oodake 10 loeb ja seejärel korrake vasakul. Korrake kogu järjestuse kolm korda. Saate venitada rohkem visates vastupidine õla mõlemale poolele.

2. Üles-alla Resolutsiooni

Sirged. Aeglaselt langetada oma pea ja puudutada oma lõua rinnale. Oodake 10 loeb. Järgmine, kallutada pea püsti. Oodake 10 loeb. Korda kolm korda. Veidi tugevam versioon on panna rinna alla oma voodis, nii et ainult pea on üle serva voodi. Korrake üles-alla liikumise kolm korda.

3. üle õla

Sirged ja piilu. Aeglaselt liikuda oma pea üle vaatama oma parema õla. Oodake 10 loeb. Korda vasakul. Järgnevust korrata kolm korda.

4. Head juts

Istu sirge seljaga püsti. Suruge oma pea välja ja hoidke 10 loeb. Seejärel suruge see kogu tee tagasi ja hoidke. Pea meeles, et hoida oma keha püsti. Korrake seda 5 korda.

5. Head Liftid

Kehtestada kindla matil. Puudutage oma maitse või katuse suus keelega. Nüüd, kui te count 10, kergendada oma lõua suunas rinnus. Järgmiseks väga aeglaselt tõstke pead mat. Pilt baasi oma kolju ja ette kujutada, et su pea on painutamine kõrvade vahel. See aitab venitada lihaseid kuklasse. Hoia 10 loeb ja lõõgastuda. Korrake seda umbes kaks minutit. Aeglane.