Põhjused, miks Joogivesi pärast ärkamist on hea

Jaapanis on tavaks juua kaks täis klaasi veega ärgates. On öeldud, et on võime täielikult ravida mitmeid haigusi, sealhulgas vähk, samuti pakkuda mitmeid muid hüvesid. Ja ma arvan, et nad võivad olla midagi. Nagu rahvas, Jaapan on üldine suurim pikaealisuse, praegu hosting üle 50.000 Saja või 100+ aastased. Kas see on vee tava või midagi tee nad joovad, saame õppida mõned nipid Jaapani. Nii sõltumata sellest, kas see tava päästa teie elu, kui nad usuvad, siin pilk paljud teised tõestatud kasu joomine kaks täis klaasi veega ärgates.

See rehydrates kunstlikult keha

Kui sa ärkad peale pikka und, keha on loomulikult kunstlikult. Ükskõik kui palju vett on joonud päev enne, olete kasutanud oma kauplustes ja on aeg tankige. Esimene asi, joogivee pärast ärkamist teen on pakkuda oma rakke palju vaja, eluandvat vett. Võrdle seda normiks; joomine 16 oz. tass kohvi, mis omakorda dehüdraatima oma juba janu keha. Osasaamist selles kohest rehüdratatsioonist on suur märgatav kasu, sealhulgas:

  • Feeling rohkem uuenemine
  • Võttes rohkem looduslikku energiat kogu hommikul
  • Olles tervemad ja õnnelikumad

Hood välja toksiinid

Pärast toites rakud, joogivee pärast ärkamist masti soovimatu toksiinide kehast väljuda. Magades oma keha remonti ise, toidab energia ja tasakaalu hormoonid. Tulemuseks on toksiinid ja muudest jääkainetest vabanemist ja ootab läbi pesta. Pärast puhastamist keha nende toksiinid, siis tunnen suurt ja suutma taluda rohkem toitaineid hästi tasakaalustatud hommikusööki. See toob kaasa ka selge nahk ja parema üldise heaolu.

Tulekahjud üles oma ainevahetust

Joogivesi on oluline taktika, kui tegemist on kaalulangus. Aga joogivee pärast ärkamist on kõige optimaalsem viis seda teha. Mõtle joogivee pärast ärkamist äratuskellana oma ainevahetust. Täna hommikul vee kick algab oma ainevahetust ja on tõestatud, et suurendada oma kalorite põletamise potentsiaali kogu päeva.

Mitte ainult seda, kuid vesi tegelikult täidab sind ja kärbib oma isu, mis võimaldab teil teha nutikamaid valikuid oma hommikusööki. Need tarkade valikute kipuvad ümbermineku arukama valikuid kogu päeva. Kui tead midagi tervislikku toitumist, siis sa tead, et see hoog on nii võimas. Ei ole paremat viis alustada, et hoogu kui pikka klaasi maitsva veega.

Kütused oma aju

Siin on lõbus asjaolu; oma aju on 75% vett. Kui olete joonud piisavalt seda, siis tean, et ilma veeta oma aju ei kavatse toimida selle optimaalne tase. Hommikune klaasi veega jätan teid tunne terav ja selge kogu päeva, mis annab teile eelise kõik kunstlikult zombisid siis tekib.

Hoiab teid regulaarselt ja leevendab kõhukinnisust

Peamine põhjus kõhukinnisus on dehüdratsiooni. Joogivee ärgates mitte ainult ravida dehüdratsiooni kuid see aitab leevendada kõhukinnisust, aitab hoida teid regulaarselt ja edendada hommikul roojamist. See on suurepärane viis alustada päeva.

Hoiab ja ravib haigusi

Nagu eespool öeldud, Jaapan usutakse, et joogivee Sel viisil saab ravida isegi karmimates haiguste aja jooksul. Ma ei ole teadlane või arst, kuid ma tean, et seda teed aitab kindlasti ravi haiguse ja saab kindlasti aidata vältida neid, isegi kui selle mõju on väike.

Midagi, mis on nii terve ja tubli, kui ei toimi imesid, läheb on positiivne mõju oma tervisele. Üks mu suurimaid uskumused on kontrollida, mida sa saad, ja ärge muretsege puhata. Midagi juua klaas vett, kui sa ärkad on kindlasti teie kontrolli all, nii et miks mitte seda teha.

See on täiesti värskendav

Viimase, kuid kindlasti mitte vähem, seitsmes põhjus, miks te peaks osalema tava joogivee pärast ärkamist on, sest kui hea ja värskendatakse seda teeb tunnete. Seal on tõesti midagi enamat värskendav kui ärkamine, keemiline suuga, ja nautida elu puhtaim aine. See äratab ellu mind, ja ma tunnen karge ja puhas hiljem.

Nii palju vett peaks ma juua?

Kui see kõlab nagu midagi, mida on võetud, et suur. Aga kui palju vett on vaja juua saada kasu? Summa kõigub veebis. Jaapani paranemise protokolli, tuleb märkida, et sa peaksid juua 4 160ml klaasi vett ärgates. See tähendab, et 20 oz. veest. Et anda teile hea idee, mis on 1/3 2-liitrine koksi või 2,5 tassi vett. See on päris korralik kogus vett, et alustada väikeste, kui soovite.

Soe või külm? Vabandame öelda, kuid soe. Eelistatavalt kehatemperatuuri! Ma tean, see ei ole alati võimalik juua kaks 98 kraadi klaasi vett kui sa ärkad nii valida toatemperatuuril. Coldwater tuleb kuumutada kuni core temp asutuse poolt, kulutamisest energiat. Soe vesi võimaldab keha säilitada homöostaasi, optimaalselt õhetus välja toksiinid ja lisamiseks rakke. Hea viis mõelda kallates külma vett üle kuuma auto mootori, kuid võib-olla veidi vähem äärmuslik.

Sa peaksid ootama vähemalt 15 minutit pärast joomist oma vee süüa. Optimaalne pikkus Jaapani kultuur on oodata 45 minutit enne söömist. Täpne protokoll Jaapani vee ravi on järgnevad:

  • Nagu te ärkate hommikul enne hammaste, juua 4 x 160 ml klaasi vett
  • Harja ja puhastada suu, kuid ei söö ega joo midagi 45 minutit
  • Pärast 45 minutit võite süüa ja juua nagu tavaliselt
  • Pärast 15-minutilist hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ei söö ega joo midagi 2 tundi.
  • Need, kes on vanad või haiged ja ei suuda juua 4 klaasi vett alguses võib alata võttes veidi vett ja järk-järgult suurendada seda kuni 4 klaasi päevas.