Pārtikas noteikumi, kas jāievēro, lai panāktu optimālu veselību

Ļaujiet man uzdot Jums dažus jautājumus:

1. Vai jūs sajūta overwhelmed un neapmierināts ar mēģina atklāt patiesību aiz kura pārtika un uztura bagātinātāji ir veselīga un izdevīga?

2. Vai jums sajaukt ar kuru uztura sniedz jums optimālu veselību? Jūs dzirdat vegānu ir veids, kā iet, bet jogurts ir veselības pabalstus. Jums izlasīt, kā lasis ir superfood, bet tad jūsu labākais draugs stāsta jums tās pilns dzīvsudraba. Jūs nopietni par kreka, kā jums pārslogots ar visu informāciju un veselības mazgāšanas. Jūs esat pa kreisi apmulsis, un ir grūti pieturēties pie kaut ko, jo jūsu prāts ir pastāvīgi mainās. Skaņu pazīstami?

3. Kā jūs pērkat visās Superfoods, piemaksas un veselības crazes, jūs varat ne palīdzēt, bet pajautājiet sev, Vai man tiešām ir nepieciešams šo?

Man reiz bija, ka meitene, kas ēda augstu olbaltumvielu, zems carb un zemu tauku diētu. Es tad dabbled pārtikas apvienojot, Vegānisms, neapstrādāta un diezgan daudz jebkuru citu pārtikas produktu parādībām, kas skāra ziņas. Es arī pavadīja laime katru mēnesi bagātinātājus un tā saukto Superfoods, piemēram, godži ogas, noni sulu, zivju eļļa, spirulīna, hlorofilu un es centos to. Un tad vienu dienu, jo man bija ņemot manu desmit dažādas piedevas, malkojot par manu kokosriekstu ūdens un plānojot savu ikdienas maltīti, es nevarētu palīdzēt, bet uzdot sev, Vai man tiešām ir nepieciešams darīt visu šo? Līdz ar to smieklīgi dārgi un laikietilpīgi, tas padara mani mazliet garīgo. Es vēlētos pavadīt stundas obsessing pār to, ko es, un nevarētu ēst, izšķērdēt svarīgas stundas dienā sevis naidu, jo es sabruka uz vannu jogurtu par manu jauniegūto vegāns uzturs.

Atbilde, kas nāca pie manis, bija šāda: cilvēki izdzīvoja tikai smalkas tūkstošiem gadu atpakaļ bez visām vairāku miljardu dolāru veselības produktiem. Tāpat kā daudzi citi cilvēki, man bija kļuvis vilināja gudriem vairāku miljonu dolāru uzņēmumiem pirkt vērā jaunākās pārtikas tendencēm. Un būsim godīgi, tie ir tikai pašreizējā tendence.

Es pavisam noteikti ticu piedevas un Superfoods, jo ir laiks un vieta viņiem visiem, bet saglabāt to reāli un pieejamu. Pajautājiet sev: Vai es jau iegūt šo uzturvielu no pazemīgs brokoļi vai burkāns, kas man ēst katru otro dienu? Un, ja pēc jūsu diētu, jūs atradīsiet jums trūkst vitamīnu, tad ar visiem līdzekļiem, nopirkt dažas piedevas! Veikt asins analīzes, lai nodrošinātu, ka visi jūsu vitamīnu līmenis ir normāls.

Meklējot savu dziedinošo diētu, ir mūža ceļojums. Kā jūs izpētīt visas dažādās iespējas, kas pastāv, nav stress par to. Dodieties uz braukt un mācīties, augt un attīstīties. Neviens diētas vai pārtikas princips ir noslēpums mūžīgo veselībai; tas patiesi ir atšķirīgs ikvienam. Nav viena diēta, kas cīnījās ar vēzi; ir daudz uztura, kas ir cīnījušies vēzi. Un kopīgu saikni ka šī vēža apkarošanas uzturs ir tas, ka tie ir ievārījuma pildīta pilna visa pārtika. Visa pārtika ir svaigi augļi, veggies, graudi, rieksti, gaļas un piena produktu kombinācija.

Labākā diēta, jūs varat doties, ir viens, kas ir pilna ar visu pārtiku un pieturēties pie ļoti vienkārša principa 80/20 . Ēd 80 procentiem ideāls, un tad ļaujiet otru 20 procenti būs jūsu vainīgs priekus. Tas dod jums harmonijas perfektu līdzsvaru starp jūsu prātu un ķermeni.

Kad runa ir par izvēloties to, ko visu pārtiku vēlaties ēst, nav get bogged noteikti visām jaunajām pārtikas parādības. Stick ar to, kas jūtas tieši Jums. Atcerieties, ikviens ir veidota atšķirīgi, tāpēc nav pareizi vai nepareizi diētu, tikai klausīties savu ķermeni, jo tas jums pateiks, ko jums vajadzētu ēst. Viss būtu ēst līdzsvarā un nav traks apsēstības. Vienkārši atpūsties, klausīties savu ķermeni un ļaujiet tai tevi savā dziedināšanas ceļā. Ja jūs sagrābt pārāk daudz par to, ko var un ko nevar ēst, jūs kļūstat garīgi nosusināti un pašsajūta. Patiesība ir jūsu uzturs būtu pastāvīgi attīstās; Jums ir jābūt mācīties un izmēģināt jaunas lietas visu laiku.

10 lietas, lai saņemtu jums ceļā uz optimālu veselību bez apsēstību veidā:

Nākamreiz, kad jūtaties vainīgs, jo jums nav ēst to, vai jums ir ēšanas, ka atcerieties šo: uzņēmumi ir vienmēr cashing kas par sabiedrības vajadzību un vēlmi kļūt vēl veselīgāk, pārdodot jaunus veselības crazes, diētām un piedevas. Aukstā cietais Patiesība ir tāda, ka jūsu ķermenis zina, ko vēlas, iemācīties klausīties to, un barību, kas tai nepieciešams.

Un, kad runa ir par veselību mazgāšanas produktiem, saglabāt atvērtu prātu, bet nekad zaudēt savu perspektīvu. Izglītot sevi, ēst, ko jūs ticat, klausīties savu ķermeni, un atrast savu dziedinošo diētu. Un pats svarīgākais, jūsu ķermenis ir brīnums pats par sevi, iemācīties uzticēties, godu un cienīt to.