Parim Foods hea Rindade tervis

Siin on top 5 toidud hea rindade tervise:

ristõielised Köögivili

Brokkoli, lehtkapsas, kapsas, lillkapsas, lehtkapsast kõik sellesse rühma kuuluvad. Lisaks sellele, et kõrge vitamiin A ja C, ristõielised köögiviljad on rikas ka fütokemikaalid nimetatakse indoolide sulforaphane. Need antioksüdandid suudavad aidata võidelda vähi neutraliseerides toksiinid ja kantserogeenid. Mitte ainult nad vähendavad riski haigestuda rinnavähki, uuringute leidis samuti, et nad võivad takistada ka rinnavähi taasteket hulgas rinnavähi üleelanute. Toiduvalmistamise meetodeid teeb vahe toitainesisaldus. Kasutage kiiret toiduvalmistamise meetodeid, nagu kärnad minut või sauteing.

Taimsete Protein

Arvukad uuringud leidnud, et dieet rohkem taimset valku, selle asemel, et liha on kaitsev rinnavähi arengut. Valk Powerhouse, läätsed ja kaunviljad on toitainete superstaarid omaette. Mitte ainult need rikkad valgu, vaid ka kiudaineid, foolhapet, rauda ja hulgaliselt antioksüdante. Mustad oad, näiteks on sama kõrge antioksüdandi antotsüaniinide nagu jõhvikad!

Linaseemned

Enamik inimesi teavad, et linaseemned hea allikas omega 3, hea süda ja aju. Tõepoolest, linaseemned ka rikkad lignaanil. Lignaanil annab kiud ja on allikas antioksüdant phytoestrogen. Teadlased leidsid, et ligniini linaseemned näitab lootustandvaid tulemusi võitluses vähi, eriti rinnavähk. Arvatakse, et lignaanil metaboliidid võivad seonduda östrogeeniretseptorite, seega ilmnemise pärssimiseks östrogeeniga stimuleeritud rinnavähk. Kui te ei lisada rohkem linaseemned oma dieeti, on oluline, et sa sööd tegelik seemned, ei linaseemneõliks.

Õline kala

Rasvase kala aitab edendada hea rindade tervise kahel põhjusel: nad on kõrge omega 3 ja D-vitamiini suurte kontroll näitas, et omega 3 kalast on tugev antiangiogeensed mõju. Mida see tähendab, et nad ei saa peatada veresoonte kasvavaid kasvaja. Järgmises vähi uuring näitas, et kõrgema D-vitamiini sisalduse kehad seostatakse madalama rinnavähi riski. Et vähendada elavhõbeda, valida rasvase kala, mis on madalam toiduahelas, nagu anšoovis, heeringas, makrell, või sardiinid.

Kurkum

Kasutades kurkum haiguste ravimiseks ei ole uus idee. Tegelikult kurkum on kasutatud sajandeid tava traditsioonilise hiina ja india ravim mitmesuguseid terviseprobleeme. Aga Lääne teadlased on alles hakanud uurima seost vähi ja kurkum viimastel aastatel. Teadlased University of Texas Anderson Cancer Center leidis, et laboris hiired, kurkum aktiivne ühend, curcumin vahistas rinnavähi levikule vähendades samas kahjustab toksilist mõju laialdaselt kasutatav keemiaravi ravim. Kuigi on veel vara soovitada kurkum aktiivse rinnavähi raviks, see tõesti ei ole valus, et lisada veel mõned karri toitude oma dieeti!