Parim aeg hüdratiseeruda päeva jooksul

Ei ole midagi nagu vesi, mis aitavad teil püsida aktiivne ja uuenemine pärast rasket treeningut või töötab pärast lapsed. Kui te ei tea, kuidas ja millal hüdratiseeruda, mõned kasulikud nõuanded aitavad teil kõige paremini oma igapäevast vee tarbimist. Kui hüdraat õigel ajal, sa seisad saada mõned parimad kasu tervisele seostatakse joogivesi. Saate rüübata igal kellaajal, muidugi, kuid peale üles seda sisuliselt elu jooksul teatud tegevuste tõesti annab keha, et ekstra kütust.

Kuidas hüdraat maksimaalset kasu

1. Pärast ärkamist

Proovin koondada energiat saada lapsed riides, toidetud ja langes kooli? Kuigi kõik võiksite on oma annus kofeiini, on oluline juua kaks klaasi vett pärast ärkamist. Mitte ainult see hüdraat keha pärast head ööd magada, kuid see käivitab oma siseorganeid alustada oma puhastust funktsioone. Te tunnete rohkem ärkvel ja värskendatakse ka.

2. Enne treeningut

Niisutav enne hea treening hoiab sind kuivamist ja janutunne. Rüüpa umbes 12 untsi, enne kui alustada oma istungil ja hoida jõime teostamise ajal kui ühe tegevuse intensiivsuse. Kui olete otsustanud töötab jaheda ilmaga, tarbivad 16-unts pudel tunnis. Ja kui temperatuur tõuseb, juua ümber korral Kahe pudelid. Kui te ei joo piisavalt vett, siis aru, mida on hüdratsioon (ja kui palju keha vajab) raske tee.

3. enne sööki

Kui olete kokk maitsvat sööki oma pere, võta hingetõmbeaeg ja juua klaas vett 30 minutit enne sööma. See abi seedimist ja hoiab sind natuke täis – kohutav mõte, kui teil on kalduvus söövad. Püüa saada oma abikaasa ja lapsed teha sama. Mida varem nad satuvad harjumus joogivee, seda parem. Veelgi enam, see on üks hüdratsiooni otsa, mis on super-lihtne järgida.

4. Enne Sleeping

Tervis eksperdid sageli arutelu, kas joogivett enne magamaminekut tegelikult aitab teie tervist. Noh, kui teil on janu või ei ole täitnud oma kvoodi veega päeval, olete kindel, et on võimalik täita seda öösel. Plus, keha saab alustada detoksikatsiooni ise. Ebamugav kõrvaltoime võib ärkamine minna loo. Kui soovite vältida, et proovida juua vett umbes üks või kaks tundi enne magamaminekut.

5. Kui ravimeid

See on üks hüdratsiooni nõu, et paljud vahele tõttu ei tunne janu piisa. Kuigi see võib tunduda lahe, et pop pillid ilma vee, see on ebatervislik. Vesi aitab teie neerud läbi loputama ravimid, et nad minna sujuvalt. Ära tagada teile kunagi võtta ravimeid koos muude vedelike kui vee. Ainult vesi on ohutu koos ravimitega, sest see ei sisalda midagi, mis võib negatiivselt mõjutada ravimite imendumist.

Meie keha koosneb umbes 60 protsenti vett. Ilma selle eluandvat aine, meie elundid, koed ja rakud ei saa korralikult toimida. Joonis välja, kui hüdratiseeruda ja järgida kehtestatud muster kärpima reiside arsti ja juhtumeid kutsudes haige tööl.