Par zinātniski pierādīts priekšrocības gulēšanai bez spilvena

Spilveni ir kļuvuši par neatņemamu mūsu miega piederumi. Un tas nav pārsteidzoši, jo tie ir ieviesti, lai mums jau no bērnības. Ja cilvēks pierod gulēt ar savu galvu uz spilvena, tas ir grūti viņiem aizmigt bez spilvena. Bet jautājums ir, vai spilveni tiešām izdevīga? Vai tie palīdz mums gulēt labāk vai uzlabot savu veselību, vai tas būtu labāk, lai atbrīvoties no tiem?

15 Neticami Ieguvumi no Sleeping Bez Pillow

Sleeping bez spilvena, var būt ļoti noderīga, lai jūsu veselībai. Mēs zinām, ja tiek izmantoti, lai guļ ar savu galvu uz spilvena, tas būs grūti, lai jūs varētu dot to uz augšu, (jūs nedrīkstat gulēt skaņu pāris naktis) – bet tad, kad jūs zināt priekšrocības, jūs varētu vēlēties, lai pārdomāt . Šeit ir vairāki veidi, kā guļ bez spilvena, var būt izdevīga, lai jūs:

1. Novērš Back Pain

Slikti poza ir galvenais iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki cieš no muguras sāpēm, un viens no galvenajiem iemesliem slikta poza ir nepareizs spilvens izvēle. Daži cilvēki izvēlas spilvenus, kas darbojas pret dabisko līknes sava mugurkaula, kas izraisa lielāku izliekuma mugurkaula. Sleeping bez spilvena ir daudz labāk, lai jūs atpakaļ, nekā guļ ar nepareizu spilvenu.

2. Novērš kakla sāpes

Kad mēs guļam, mūsu kakls būtu paralēli saskaņošanu ar matraci. Bet, kad mēs gulēt ar mūsu galvu uz spilvena, mūsu galvenais ir vai nu nospiež kakla uz augšu vai noliekti uz leju, kas ir viens no iemesliem nomākta kakla sāpes. Nepareizs spilvens var pasliktināt jūsu miega poza, kas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu mēģināt gulēt bez spilvena. Bez spilvena, jūsu galva būs atpūsties dabiskā stāvoklī, un tas arī novērš nervu bojājumus. Turklāt, tas arī atslābināt saspringtos kakla muskuļus.

3. Novērš pinnes un grumbas

Guļot ar spilvenu, daudzi cilvēki ir ieradums guļ vienā pusē, ar sejām stāv uz spilvena. Spilvendrāna ir augsne baktērijām, un, ja jūs gulēt ar savu vienu pusi sejas, tas var tikt pārsūtītas uz jūsu sejas. Tas var izraisīt izlaušanos un pinnes. Jūs varat arī saņemt grumbas, jo tie izraisa spiedienu galvas balstās uz spilvena visas nakts garumā.

4. Uzlabo kaulu pielāgojamie

Ikdienas sasmalcina ietekmē dažādi cilvēki dažādos veidos, un ir atkarīgs arī no to poza. Sleeping bez spilvena palīdzēs samazināt sekas šo un dot savu stāju atpakaļ normālā stāvoklī.

5. Novērš Stress

Sleeping ar nepareizu spilvenu var traucēt jūsu miegu, jo jūs varētu saglabāt mainīt savu pozīciju. Un, ja jums nav iegūt labu naktis gulēt, jūs varētu mēdz būt uzbudināms un uzsvēra, dienas laikā. Bet bez spilvena, jums gulēt labāk. Ar uzlabojumu jūsu miega kvalitāti, jūsu stresa līmenis būs dabiski samazinās.

6. Novērš bezmiegs

Sleeping bez spilvena, var uzlabot savu miega kvalitāti. Ja tu pamosties nakts vidū, vai ir insomniac, mēģiniet guļ bez spilvena, Jums būs drift off gulēt diezgan ātri.

7. Tas var uzlabot jūsu enerģijas līmeni

Mēs zinām, jūs domājat, kā var gulēt bez spilvena uzlabotu enerģijas līmeni? Nu, nav tiešs savienojums, bet tas ir iespējams. Kad jūs atmest spilveni, jūs vairs izjust sāpes muguras un kakla. Jūsu ķermenis iegūs nepieciešamo atpūtu tā vajadzīga, un jums būs gulēt labāk. Un tāpēc, ka kvalitātes miegs un plašas atpūtas, jūs pamosties nākamajā dienā labi atpūtušies un enerģisks. Labu nakts miegu, var būt brīnumainu ietekme uz jūsu ķermeņa.

8. Uzlabo Radošums un atmiņas

Kvalitāte miega var uzlabot ones radošumu un atmiņu. Mūsu prāts izmanto laiku, kas mums ir miega kārtot caur visu informāciju, ko tā glabā dienas laikā. Jo labāk jūs gulēt, jo labāk tas ir izdarīts, un labāka atmiņa ir. Kad guļ bez spilvena, jums gulēt labāk un jūsu organisms saņem pietiekami daudz atpūsties. Un labs naktis miegs var darīt brīnumus jūsu garīgo un fizisko veselību.

9. samazina alerģijas

Daudzi cilvēki ir putekļu alerģija, un guļ uz spilvendrānas un spilveni, kas netiek regulāri mainīt var pasliktināt alerģiju. Baktērijas, putekļi, netīrumi un citas lietas mēdz apmesties uz un uz spilvena laika gaitā, un, kad tas nonāk saskarē ar savu seju un elpot tik tuvu, tas var pasliktināt jūsu alerģijām. Nav spilveni nozīmēs mazāk izredzes alerģijas darbojas uz augšu.

10. Uzlabo savu stāju

Kad jūs gulēt uz spilveniem, kas ir pārāk bieza, jūsu kakls tiek iestumts līknē, kas kļūst pastāvīga laika gaitā. Tas ietekmē jūsu poza. Sleeping bez spilvena, var uzlabot savu stāju.

11. Novērš plakanu galvu sindroms

Kad babys galva kļūst plakana, no vienas puses, jo nedabisks stāvokli guļ uz spilvena, tā tiek saukta plakanu galvu sindroms. Nedodot spilvenu savam bērnam, viņš gulēs dabiskā stāvoklī un novērstu jūsu bērnu no jaunattīstības plakanu galvu sindromu.

12. Novērš Depresija

Sleeping bez spilvena sniedz jums labāku miegu, tādēļ, ja jums izvairīties izmantot spilvenu, jūs samazināt jūsu izredzes kļūst nomākts. Nav pietiekami izgulējušies var pazudināt savu noskaņojumu diezgan ātri dienā, kas var novest pie depresijas ilgtermiņā laikā. Atsakoties spilveni, jūsu miega kvalitāte ar uzlabotu un jūsu garastāvoklis būs labāk, un tur būs mazāk jums izredzes kļūst nomākts.

13. Palīdz Remonts bojātās šūnas

Kad mēs guļam naktī, mūsu ķermeņa dziedina un remonts jebkuru bojātu šūnas. Ar pārtraukumiem miegā, dzīšanas un remonta process kļūst ietekmēta. Guļot bez spilvena, jūsu miega kvalitāte uzlabojas, un jūsu ķermenis saņem iespēju sadzīšana sevi.

14. Novērš nosmakšana zīdaiņiem

Dažreiz, kad mazulis ir pārāk daudz spilveniem vai spilvenus, kas ir nepareizi, lai viņam vai viņai, nelaimes gadījumi var notikt. Mazulim var nosmakt zem spilvena vai var ievainot kaklu, ja tas tiek izšķirts nepāra stāvoklī. Jūsu mazulis būs iegūt labāku miegu bez spilvena.

15. samazina risku slimību

Getting labu miega daudzums nodrošina, ka ražošanas melatonīnu un kortizola organismā saglabājas stabila. Kortizola var palīdzēt organismam cīnīties pret vēža šūnām, ja tie ir labā piedāvājuma un veselīgā stāvoklī. Tas ir iemesls, kāpēc iegūt labu miegu bez spilvena var palīdzēt, lai novērstu daudzu slimību un kaites.