Par jauda nap priekšrocības un kā to darīt pareizi,

Atpakaļ jūsu vidusskolas dienās jums var būt gulēja uz dažām minūtēm klasē vai got rāja jūsu skolotāja napping pārāk bieži. Varbūt jums bija labas atzīmes, neskatoties atlikšanu off starp stundās un sāka jautājums, vai pastāv saistība. Vai varbūt jūs vienkārši justies pārāk noguris dienas laikā, un, šķiet, nevaram, lai saglabātu jūsu plakstiņiem atvērtas. Par laimi, tur ir risinājums jūsu izziņas woes – jaudas snaudu . Un pārsteidzoši Īstenība viņi ir labi jums. Kāpēc viņi jums varu? Vārdu spēle malā, ļauj iepazīt tos zemāk.

Kas ir Power Nap?

Jaudas nap ir super īsu nap, kas ilgst jebkur starp 8-30 minūtes. tas nepatīk jūsu pēcpusdienas siestas kur jūs aizsnausties divas vai trīs stundas. Jūs varat domāt par varas NAP veida, piemēram, ātru uzkodu jūsu smadzenēm. Uzdot ik veiksmīgus cilvēkus, vai uzņēmējs, un viņi jums pateiks, ka iemesls viņu produktivitāti un maksimālā jauda ir spēks napping – tas ir viens no ieradumiem panākumu, kas šķiet mānīgi vienkārši no pirmā acu uzmetiena.

Ieguvumi no Power pagulēšana

Šeit ir šādas priekšrocības jaudas snaudu iesācējiem un tiem, ar lielāku pieredzi mākslā veiksmīgu napping:

1. Palielina Garastāvokļa un modrība

Ja Jums ir slikta diena darbā un vēlaties, lai hit reset pogu, veikt jauda nap. Jūs mosties sajūta atdzimšanu un gatava uzņemties visu, kas nāk savu ceļu. Saskaņā ar Hārvardas medicīnas skolā, jaudas NAP sniegt jums brīnišķīgu miegu un palīdzēt pārspēt bezmiegu.

2. Uzlabo produktivitāti

Jūsu uzmanību span uzlabojas, jauda nap. Tas nozīmē, lai paaugstinātu produktivitāti un maksimālo veiktspēju darbā. Faktiski, pat NASA bija pētījums par šo par tēmām un to pierādījusi. Ja jūsu uzdevums ir, lai iegūtu vairāk lietas darīts birojā un izbrīvēt laiku atpūtai beigās dienā, saņemt jauda nap – no uzdotajiem jautājumiem.

3. Uzlabo enerģijas līmeni

Power snaudu ir lieliska izvēle, pirms skatījies uzdevumiem, kas saistīti ar motoriku, piemēram, ieskicējot jaunu gabals, spēlējot klavieres, vai strādā ar rokām. Tā jaudas snaudu atjaunot savu ceļu vai notīriet no toksīniem jūsu smadzenēs, tas palīdz ar savu darba atmiņu un ilgtermiņa atsaukšanu too. Jūs atradīsiet sev padarīt labus lēmumus visu dienu un uzturēt nosvērtību, kad lietas iegūt grūts.

4. Palīdz Saņemt lēno viļņu fāzes miegu (SWS)

Lēns Wave miega ilgst aptuveni 30 minūtes un barošanas snaudu ietilpst 2. posma miegā, sniedzot jums visu SWS jums ir nepieciešams. Lēno viļņu fāzes miegu uzlabo savu lēmumu pieņemšanas prasmes, ja jūs did not zināt. Un, ja jūs ietilptu SWS fāzē pēcpusdienā, tā kļūst daudz vieglāk drift ietecēt REM miega naktī.

5. paaugstina testosterona līmenis

Vai jūs meklējat, lai uzlabotu savu guļamistabu veiktspēju vai saņemt liesa un sasmalcinātu, bet iepakojuma uz muskuļiem, jaudas snaudu palīdzēs jums palielināt savu testosterona. Pētnieki ir apstiprinājuši to, veicot pētījumu par testosterona līmeni vīriešiem, kuri gulēja četras stundas, salīdzinot ar tiem, kas gulēja uz 8 stundām. Power napping izraisa atbrīvot savu cilvēka augšanas hormons (HGH), kas ir tas, kas jums ir nepieciešams, lai veidotu muskuļu, iegūt liesa, un ir jūsu ļoti fiziski vislabāk.

6. Pazemina Stress Markers un paaugstina Imunitāte

Napping ir pierādīts, lai samazinātu stresa marķieru un dot pick-me-up jūsu endokrīno veselībai. Jūsu norepinefrīna līmenis iet uz augšu ar ierobežotu miega un ir atbildīgi par cīņu, un lidojuma reakciju un stresa sajūtas. Saskaņā ar Journal of Clinical Endokrinoloģijas un vielmaiņu, ja jūs lietojat kādu jauda nap, jūsu norepinefrīna līmenis palikt normāls un nepalielina – kas nozīmē, ka jūs jūtaties mierīgi un daudz laimīgāki.

7. Napping uzlabo reakcijas laiks

Gados vecākiem cilvēkiem, strāvas napping ir zināms, lai uzlabotu reakcijas laiku un palielināt emocionālo veselību. Un ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, ieguvumi ir pētīta ar medicīnisko personālu, pilotiem, karavīru, un cilvēki, kas nesaņem pietiekami daudz miega. Patiesībā, jūs varat mainīt arī nakts miega trūkuma, veicot vairākus elektroenerģijas snaudu visu dienu.

8. paaugstina Radošums

Lūk Secret Da Vinci izmanto nosnausties ik pēc četrām stundām. Un viņš bija patiešām radošs. Bet mums nav jābūt Da Vinci pie varas nap. Barošanas snaudu Ir pierādīts, ka, lai veicinātu radošumu, jo tie uzlabo savas motoriku un atjaunot garīgo funkciju. Saskaņā ar pētījumu, ko pētnieki Neuroscience sanāksmē New Orleans atpakaļ 2012. gadā, taka uz 15 personām, atklājās, ka dalībniekiem, kuri napped liecināja par labo smadzeņu aktivitātes palielināšanos, kas ir atbildīga par radošumu un izdomu domāšanu.

Kā jauda nap, lai gūtu labumu?

Jūs varat gūt labumu no jaudas snaudu darot tos labi. Heres jūsu ceļvedis varas napping izjust priekšrocības:

1. Stick 30 minūtēm Tops

Visa jūsu miega cikls ir sadalīts 5 posmos – 1. posms un 2 tiek veltīta lēno viļņu fāzes miegu un posms 3-5 pārejot uz REM (ātro acu kustību), kas ir, kad jūs sākat sapņot. Bija saistīti ar 1. un 2. posmā un jo Tas ir spektrs, kurā vara napping slēpjas.

Arī tad, ja jums iet tālāk par 30 minūšu zīme jūs riskējat gatavojot uz REM, un, ja Jums ir pārtraukta šajā posmā, Jums būs mosties sajūta iereibis un nav labi atpūtušies. Efektīvā metode ir, lai saglabātu savu varu nap garumu ne vairāk kā 30 minūtes, lai gūtu labumu.

2. Izslēgt apgaismojumu

Ieguldīt miega masku, dažas blindfolds vai aizkariem savu istabu, un pārliecinieties, vai nav pārtraukumu, ja jūs gatavojas drift off un veikt lielāko daļu jūsu jauda nap ilgumu. Ja jūs nevarat nap par 20 līdz 30 minūtēm taisni, sadalīt to uz augšu uz 6 vai 10 minūšu gabalos visas dienas garumā.

3. Nap Starp 01:00-03:00

Tas ir laiks, bija iereibis vai hit pēcpusdienas lejupslīdi, padarot to ideāls laiks, lai varas nap. Jūsu ideāls jauda nap laiks, vajadzētu būt no 01:00-03:00. Kāpēc? Tā kā mūsu diennakts ritms saka tā, pamatojoties uz mūsu bioloģisko dizainu.

4. nav NAP 3 stundas pirms gulētiešanas

Tā kā šis būs mest savu miega grafiku nekārtība un atstāt jūs sajūta miega liegta, noguris un kaprīzs nākamajā dienā. Ja jūs nap, pārliecinieties, lai ietilptu to ceļā pirms 3 stundu zīmi pirms gulētiešanas – pat ja jūs garām 1:00 līdz 3 pm logu.

5. Izmantojiet Modinātājs vai taimeri

Ja theres neviens jūs pamodināt, iestatīt taimeri. Tas palīdz, un bija pārliecināts, ka.

6. Lietojiet White Noise vai miega Mūzika

Saņemiet jauku pāri trokšņu slāpēšanas austiņām un spēlēt balto troksni vai miega mūzikas ierakstus ar to. Tas palīdzēs radīt strāvas napping vidi, un, ja jūsu mājās ir pārāk skaļš, iegūt pāris ausu aizbāžņi un lūgt, lai kāds jūs pamodināt pēc 30 minūšu zīmi (ja šī persona ir uzticama). Ir arī gulēt progr pieejami par Android un iOS šajās dienās, kas ļauj jums hit pogu un ļauj atliekat off – waking jums up, tiklīdz jūsu nap ir beigusies.

Barošanas snaudu arent mistisks vai burvju elementus. Theyve ir zinātniski pierādīts, lai strādātu un theres visu kopienu veltīta pētīt un pētīt šo jēdzienu pārāk. Faktiski, jaudas snaudu ietilpst pārsega polifāziskā miega un ģēniji no renesanses periodā bija meistari šīs gulēšanas metodi. Nu, labas ziņas ir – tagad jūs zināt, kas tas ir un kā padarīt to darbu jums. Paturiet prātā, ka katrs cilvēks ir unikāls, kas nozīmē, ka jūsu jauda nap hronometrāžu vai vide atšķiras. Galvenais takeaway ir pielāgot to dienu, ka tas strādā priekš jums.