Par izjādes velosipēdu ikdienas priekšrocības un kāpēc jums vajadzētu darīt

Riteņbraukšana ir viena darbība, kas apvieno nebeidzamu jautrību ar lielu pasākumā ķermeni. Tas izpaužas jūs no punkta A uz punktu B, bet sadedzinot kalorijas un dod jums labu kardio treniņu. Ja jūs apsverat sākšanu riteņbraukšana, šeit ir dažas interesantas lietas, jums vajadzētu zināt par to.

10 Amazing Ieguvumi no Riteņbraukšana, ka visiem ir Reap

Šeit ir dažas veselības ieguvumi velo izmantošanu, kas būtu piespiest jums izmantot savu velosipēdu vairāk.

1. Veicina veselības un būvē muskuļu

Viena no priekšrocībām riteņbraukšanas daily ir, ka tas ir pilnu ķermeņa treniņu, jo tas ietver izmantošanu visiem muskuļiem, sākot no rokām uz kājām. Tas palīdz sadedzināt taukus, veicina svīšanu un nodrošina labu sirds darbu, kas ikvienam, kurš ciklu vairāk nekā 20 minūtes. Tā kā pastāv dažādas pretestības iesaistīto riteņbraukšana, tas arī veicina ēkas muskuļu, kas stiprina kājas, muguras un pleciem. Ar muskuļu masas palielināšanās arī palīdz sadedzināt vairāk tauku, pat tajā atpūtu.

2. Veicina garīgo labklājību

Ir labi zināms, ka cilvēki, kuri regulāri realizē parasti ir laba garīgo labklājību. Viens pētījums parādīja, ka cilvēki, kas bija aktīvs dzīvesveids, kas ietver vingrinājumus dažādu veidu, tostarp riteņbraukšana ieguva 32 procentus augstāks nekā mazkustīgs indivīdiem. Exercise ir sekas palielinot garastāvokli caur atbrīvošanu endorphins, kas ir fiziskas pretsāpju ķermeņa vajadzībām, lai dziedēt. Šīs ķīmiskās vielas uzlabos mūsu garastāvokli un palīdz mums justies labi visu dienu. Riteņbraukšana dabā un ir arī noderīga cilvēkiem, kuri cieš no depresijas.

3. Palīdz svara zudums

Kad runa ir zaudēt svaru, tad matemātika ir diezgan vienkārši. Ja jūs sadedzināt vairāk kaloriju nekā jūs patērē, jūs zaudēsiet svaru. Kad esat riteņbraukšanas svara zudums, jums vajadzētu zināt, ka vairāk spraiga riteņbraukšana, jo vairāk jūs sadedzināt. Riteņbraukšana laukos palīdzēs jums sadedzināt jebkur starp 400-1000 kalorijas atkarībā no tā, cik ilgi esat pie tā, un grūtības reljefu. Mēģiniet riteņbraukšana dažādās vietās katru dienu ar jaunu izaicinājumu, lai jūsu ķermeņa, un sadedzināt vairāk kaloriju.

4. Samazina Stress

Stress ir iemesls daudzām slimībām starp cilvēkiem. Tas noved pie svara pieauguma, diabēts, astma, nemiers, gremošanas problēmām, augsts asinsspiediens, sirds un asinsvadu slimības, depresija un daudz ko citu. Riteņbraukšana ir labs darbs, ka palīdz jums uzvarēt stresu, vienlaikus uzlabojot savu fizisko labsajūtu. Doties uz velosipēdu izbraucieniem laukos ar mainīgo ainavu un jaunajiem, skaistajiem skatiem ir pozitīva ietekme uz jūsu garastāvokli un mazina stresu.

5. uzlabo smadzeņu darbību

Riteņbraukšana ārā ietver koordināciju ar prātu un ķermeni ar dalīto otro lēmumu pieņemšanas prasmes. Izjādes labi, jums palikt koncentrētākas un pievērst uzmanību visam, kas nāk savu ceļu, un līdz ar to zābaki smadzeņu funkciju. Šī darbība, šķiet, prasa no ārpuses, bet patiesībā tas ir ļoti efektīvs klīringa prātu, lai palīdzētu jums atpūsties. Tas arī veicina izaugsmi jaunu šūnu hippocampus daļu no smadzenēm, kas vēl vairāk aizsargā jūs no neirodeģeneratīvām slimībām.

6. Uzlabo Fitness

Regulāra riteņbraukšana palīdz uzturēt vispārējo fizisko sagatavotību. Izjādes ar kalnu teritoriju vai līdzenumos strādāju visus savus muskuļus sadedzināt apkārtējo taukus. Labākais riteņbraukšana izmantot, lai samazinātu vēderu ir iet off-road uz netīrumiem taku, tāpēc tā darbojas vēdera muskuļus un sadedzina taukus. Riteņbraukšana arī uzlabo izturību, elastību, plaušu tilpums, kaulu stiprību un muskuļu masu. Atšķirībā no cita veida treniņa, riteņbraukšana nav justies kā Tu liekot pūles īstenošanu, jo visas muskuļu grupas ķermeņa mēdz strādāt koordināciju.

7. Palīdz uzlabot miega

Tas should pārsteigums, ka pēc laba treniņa, jūs varat gulēt labāk. Fiziskā piemērotība ir tieši saistīts ar miega kvalitāti, un riteņbraukšana katru dienu veicina labu miegu. Tas ir īpaši efektīvs starp tiem, kam ir bezmiegs un dzīvot mazkustīgu dzīvi. Kaut arī labākais laiks, lai dotos uz braukt ir vakarā, riteņbraukšana jebkurā dienas laikā, ir liels, lai palīdzētu jums aizmigt.

8. Tā ir lieliska līdzekļi došanās no

Ir vairākas priekšrocības, riteņbraukšana strādāt. Lai sāktu ar, velosipēdu uz darbu, ir veselīgi. Jūs saņemsiet daudz uzdevumu pa ceļam uz darbu, kas ir arī papildu labums saglabāt savu prātu asu un trauksmes visas dienas garumā. Ikdienas aizstāt ar mehānisko transportlīdzekli var patērēt rieciens savu naudu veidā degvielas izdevumiem, un nemaz nerunājot; tas piesārņo vidi. Visbeidzot, ja jums ir pārpildīts pilsētā, braukā ar velosipēdu, var būt ātrāk nekā sabiedrisko transportu vai automašīnu, kā jūs paradis notiks atpakaļ satiksmi.

9. Veido savu paziņu loku

Ja jūs bieži pārvietoties ar velosipēdiem, tur ir laba iespēja, jūs satikt līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Riteņbraukšanas klubi ir lieliska vieta, kur satikt jaunus cilvēkus un attīstīt savu paziņu loku. Riteņbraukšanas ar veciem draugiem, ir arī labs veids, kā lieliski pavadīt laiku ar cilvēkiem, tuvu jums.

10. Uzlabo vispārējo ražīgumu

Riteņbraukšanas atsvaidzina prātu katru dienu un uztur ķermeni veselīgu. Abi šie veicina labāku sajūtu labklājību un palielinātu produktivitāti, vai tas ir darbā vai skolā.

Drošības padomi, lai Apsveriet Kaut Riteņbraukšana

Līdzīgi visiem citiem vingrinājumiem, ir drošības padomi, jums ir nepieciešams paturēt prātā.

  • Invest labā aizsardzības rīku, piemēram, ķivere, elkoņa un ceļgalu sargu. Jums tas būs nepieciešams.
  • Wear augsto tehnoloģiju šķiedras apģērbu, kas paredzēts braukšanai ar velosipēdu. Tā atbrīvo sviedri labāk, un materiāls ir parasti atstarojošs, padarot jums vairāk redzams citiem uz ceļa.
  • Nopirkt velosipēdu ar labu apturēšanu un plašu riepu ka rokturis ceļš labi.
  • Izmantot pakavs segli labāku komfortu un pārdalīt spiedienu no gurniem. Uzstādīt roktura un sēdekļa augstumu pareizu stāju.
  • Izvairieties klausoties skaļu mūziku, atrodoties ceļā.
  • Sekojiet satiksmes noteikumus.
  • Ievērot piesardzību katru reizi, kad veikt pagriezienu vai pāriet joslas. Vienmēr izmantot roku signālus.
  • Vienmēr veikt pietiekami daudz ūdens ar jums.
  • Izmantojiet atspoguļojošas uzlīmes vai instalēt strobe gaismas aizmugurē.
  • Uzmanies no automašīnām, kas pull pār priekšā no jums; viņi varētu atvērt savas durvis bez brīdinājuma.

bieži uzdotie jautājumi

1. Cik jums cikla Daily lai sasniegtu vislabākos rezultātus?

Laiks, kas jums ir nepieciešams tērēt riteņbraukšana ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs plānojat sadedzināt caur izmantot katru dienu, un to, ko jūsu kaloriju patēriņš ir. Par vidēji 1 stunda velosipēdu ir pietiekami labs, lai lielākā daļa cilvēku, lai gūtu labumu veselībai no izmantošanas. Stabila un regulāra riteņbraukšana apdegumus aptuveni 300 kalorijas stundā, un tiek lēsts, ka dedzināšana ir vismaz 2000 kalorijas nedēļā ar īstenošanu, ir labvēlīga veselībai. Tiem, kuri nevar darīt stundu, priekšrocības riteņbraukšana 15 minūtes dienā, stingri veselības, ir pietiekami, lai saglabātu tos veselīgi.

2. Riteņbraukšana Versus Skriešana, Kura ir labāka?

Gan riteņbraukšana un skriešana dod ķermeņa labi izmantot un strādāt dažādus komplektus muskuļiem. Tomēr, darbojas, ir liela ietekme izmantot vairāk spraiga uz ķermeņa, un nav piemērots ikvienam. Riteņbraukšana ir maigāka veids, kā sadedzināt vairāk kaloriju katru dienu, salīdzinot ar darbojas.

Riteņbraukšana ir ļoti efektīva izmantošana, kas ir gan jautri un palīdz sadedzināt daudz kaloriju. Regulāra riteņbraukšana ir daudzas veselības priekšrocības, kas padara to ideāli vingrinājums visu vecumu cilvēkiem.