Paprastus pratimus turėti stipresnis psichikos

Tai fitneso ir fizinės jėgos amžiaus. Moterys visame pasaulyje vis labiau supranta, būnantiems tinka svarbą, įtraukti mama. Tačiau susitikimo bet kokio pobūdžio tikslo, tai yra būtina turėti aštrių, orientuota protą. Tiesiog kaip ir stiprumo mokymas ir kardio organizmui, yra ten pat yra būdas sukurti mūsų psichinę jėgą?

Jūs galite skaityti begalinius knygų pavadinimu 10 dalykų, psichiškai stiprių žmonių, ar įpročius, kurie gali mokyti savo protą. Tačiau dažnai nustatyti uždaviniai atrodo neįmanoma ir labai sudėtingas. Kaip mama, mes vargu ar galime užtrukti už save, jau nekalbant dalyvauti išsamiu Treniruočių tvarkaraštis. Bet tada vėl, mes tikriausiai reikia psichinę jėgą daugiau nei bet kas kitas. Na, Štai gera žinia. Yra keletas labai paprastų pratimų, kaip pagerinti savo valios ir ryžto, kad nereikia per daug laiko arba energijos. Jūs galite padaryti juos kiekvieną dieną ir mes pažadame pamatysite skirtumą labai greitai.

Paprasčiausių būdų sukurti Psichikos Stiprumas

1. Skaityti daugiau

Tai mokslinė tiesa – žmonės, kurie mėgsta skaityti, yra natūra ir dėmesingi kitiems ir turėti daug psichikos stiprumo. Pats aktas skaitymo verčia jums sutelkti savo jausmus, sulėtinti ir atsipalaiduoti. Pabandykite tai padaryti kiekvieną dieną, ryte arba prieš einant miegoti, o mes pažadame jūs įpratęs praleisti savo skaitmeninį gyvenimą.

2. medituoti

Šis patarimas tikriausiai toks pat senas, kaip kalnai, bet hey, ji iš tikrųjų veikia. Meditacijos padidinti valios vaidmuo negali būti atimta. Kas svarbu yra tai, kad jums nereikia tapti profesionalu ne tai. Viskas ko jums reikia yra 10 minučių kasdien savo laiką sėdėti tiesiai, sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą ir kontroliuoti savo mintis. Šis pratimas atgaivina protą ir sielą, ir palieka jums suleidžiama su jėga susiduria dieną.

3. Klausyti muzikos

Ha, tai neatlieka. Na, ji yra. Tyrimai įrodė, kad mokymas savo ausis ir savo protą tam, kad sutelkti dėmesį į muziką (ir mes turime omenyje geras, ramios muzikos čia) gali turėti didžiulį poveikį psichikos stiprumo. Dėmesys melodijas ir asimiliuoti jas savyje. Jūs taip pat galite klausytis muzikos fone, o jūs dirbate.

4. Praktika joga

Žinai tai būna, tiesa? Joga veikia raminančiai ant jūsų kūno ir taip pat saugo jūsų gyvybiškai svarbius organus veikia gerai. Kickstart šį pratimą su pagrindinių pozų, tokių kaip Surya namaskar ir gilus kvėpavimas, ir jūs galite pereiti prie sudėtingesnių pozų, remiantis savo laiko ir noro. Nesvarbu, kaip pagrindinis, joga privalo padaryti jums jaustis teigiamas ir važiuoti.

5. Tampri

Jūs galite tai padaryti, kai jūs atsistoti ryte, ir mes pažadame tai taps įpročiu. Iš tempimo aktas todėl, kad jūsų kūnas yra kaltinamas aukštyn, ir jūsų kraujotakos sistema veikia gerai. Tai, savo ruožtu, taip pat infuses savo mintis su teigiamos energijos ir naujų jėgų.

6. Pasivaikščiojimas

Geriausias priežastis mūsų psichikos trapumas yra sėdimas gyvenimo būdas. Norėdami išlaikyti jūsų protas aktyvus ir sveikas, vaikščioti kelis žingsnius kiekvieną dieną. Galite investuoti į žingsniamatis arba treniruoklių tracker jus įkvėpė. Ėjimo taip pat leidžia jums perų per savo mintis ir išsiųsti negatyvumo guli jūsų viduje – apie psichiškai stiprus asmens požymius.

7. Praktikos gilus kvėpavimas

Kvėpavimo ateina natūraliai mums ir mes net ne suvokti, mes darome tai. Bet ar žinote, kad apgalvoto įkvėpti ir iškvėpti aktas padeda jums tapti stipresnis psichologiškai? Gilus kvėpavimas yra fantastinis būdas išvalyti savo mintis, suprasti savo mintis, ir pagerinti savo dėmesį. Praktiškai tai 10 minučių kasdien, geriausia ryte, ir jums bus balsuoti tai kaip vienas iš geriausių patarimų, kaip pagerinti valios.

8. Juokas Daugiau Dažnai

Nieko patinka protas daugiau nei širdingas juokas. Jei jūsų protas yra jausmas nusausinti, iš juoko sąmoningai menas gali iš tikrųjų padėti Jums jaustis geriau. Žiūrėti komediją, skaityti juokinga knyga, ar kalbėti draugui, įtrūkimų juokingi anekdotai. Juokiasi yra vienas iš tų psichiškai stiprių žmonių įpročius, kurie yra super lengva ir smagu rungtyniauti.

9. Parašyti

Jūs neturite iki natūrali nuojauta rašyti, siekiant padaryti šį pratimą. Viskas ko jums reikia yra Notepad ir parkeris ir noras pagerinti savo psichinę jėgą. Rašiklis žemyn jūsų tikslai (įsitikinkite, kad jie yra maži ir pasiekiami ne pirmas), dienos pažanga ir Jūsų iššūkiai. Jūs taip pat gali rašinėti ir doodle ar parkeris istorijas. Rašymas yra puikus būdas channelise savo vidinį pozityvumo ir nuleisti save neigiamų minčių.