özellikle ağırlık kaybı için sağlık için Hindistan cevizi su yararları

Çoğumuz özellikle ishal, biz mide sorunları var iyi hindistan cevizi suyuna çalıştırın. Hindistancevizi suyu doğalarıyla hızla vücudun elektrolit dengesini geri dehidratasyon ve yardımları için en iyi çözümü olduğunu. Ancak insanlar hızla bu mütevazı içecek çok diğer pek çok yarar vardır keşfediyorlar.

Nasıl Kilo Kaybı Hindistan cevizi Su Yardım mu?

Sadece rehidrasyon ishal muzdarip sonrası daha mütevazi hindistan cevizi suyu daha var. Burada önemli ölçüde hindistan cevizi suyu ile kilo kaybını artırabilir hangi yollardan bazılarıdır.

1. Su Hedef ve Tokluk Bölüm

Hindistan cevizi suyu su hedefi tamamlamak için harika bir yoldur. Hepimiz günün tüm bu su içmeye sıkıcı biliyorum. Hindistan cevizi suyu bir porsiyon ile suyun günlük 8 bardak birini ikame sana iyi bir dünya yapabilirsiniz. bonus: hindistan cevizi suyu da yüksek tokluk bölüm var. Bu, tam bir duygu zamansız istek ve tıkınırcasına-yeme engelleme tutmaya yardımcı olacaktır gelir.

2. Daha İyi Enerji İçecekleri

Hindistancevizi suyu mineraller, özellikle potasyum ile doludur. Aynı zamanda çok doğal şekerler ve doymuş yağ açısından iyi bir miktarda vardır. Bu yüzden doğanın sunduğu en iyi enerji içecekleri biridir. Hepimiz birçok enerji içecekleri, sporcu içecekleri ve müstahkem sular da gereksiz şekerlerin ve kalori iyi bir miktar paketi biliyoruz. Yani neden olmasın doğal gitti?

3. No More Şişkinlik

Hindistancevizi suyu mükemmel tamamen doğal diüretik olduğunu. Diüretik … işemek siz yapan bir maddedir. Yani her gün su tutma azaltmaya yardımcı olabilir Hindistan cevizi bir bardak su içme. Bu şişkinlik için en iyi ilaçlardan biridir.

4. Yüksek Lif

Hindistan cevizi suyu diyet içine ekstra lif ambalaj size yardımcı olabilir Yani su, kola, gazlı içecekler, elektrolitler, vb dahil olmak üzere – – ve biz zaten kilo kaybı için liflerin faydalarını biliyor Elyaf en içeceklerde yoktur. Sadece o tok hissetmenize yardımcı olur, etkin bağırsakları temizler, hem de böylelikle kilo vermeye yardımcı olunmasında, kan şekeri seviyesini korur.

5. Kavgalar Kolesterol

Hindistan cevizi suyu sağlıklı bir lipit profili korumaya yardımcı olur. Günlük diyette hindistan cevizi suyu dahil önlenebilir hepsi – Kolesterol ve türevlerinin yakından kilo kaybı ve (vb diyabet, obezite, kalp rahatsızlığı gibi) diğer birçok yaşam tarzı bozukluğu ile bağlantılıdır.

6. İyileştirilmiş Metabolizma

Hindistan cevizi suyu, onun lif ve protein içeriği nedeniyle, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Bu da vücudun kilo kaybı hızlandırmak, daha fazla kalori yakmak yapacaktır.

Hindistan cevizi İçme Suyu Beslenme Fayda

Eğer günlük diyete hindistan cevizi suyu eklemeyi düşünün yapmalıdır sadece kilo kaybı faydaları daha fazlası var.

1. İyi Bir Cilt

Hindistancevizi suyu toksinleri dışarı yardımcı olur. Bu nedenle akne ve sivilce için iyi bir doğal ilaçtır. Daha net bir cilt için her gün içiniz.

2. Daha iyi Böbrekler

Hindistan cevizi suyu diüretik gıda ve dolayısıyla böbreklerin daha iyi çalışması yardımcı olur. Böbrek taşları çok uzak tutmak için doğal bir yoldur.

3. Daha iyi Bağışıklık

Hindistan cevizi suyunda farklı vitaminler – vs. tiamin, riboflavin, niasin, gibi yaygın enfeksiyonlarla mücadele yardımcı olur. Hindistan cevizi suyu da doğada anti-viral ve anti-bakteriyel. sezon değiştirme ile ilgili rahatsızlıkları uzak tutmak için mükemmeldir.

4. Daha iyi Kan Basıncı

Hindistan cevizi suyu Bu fayda kan dolaşımını düzenleyen yeteneği geliyor. lif içeriği de böylece tansiyon dalgalanmalarını en aza indirerek, kontrol altında kan şekeri tutar.

5. Daha iyi Sindirim

Hindistancevizi suyu katalaz, fosfor ve benzeri enzimlerin bir sürü içerir çok daha fazlası. Onlar yolda sindirim tutarak vücutta metabolik aktiviteyi düzenler.

6. Daha iyi Elektrolit Dengesi

Hindistan cevizi suyunda şeker, vitaminler, mineraller ve yağlar mükemmel doğal oral rehidrasyon çözümü olun.

7. No More Serbest Radikaller

Hindistan cevizi suyu peroksidaz olarak adlandırılan önemli bir enzim ihtiva eder. size yaşını yapar şeyler – Vücuttaki serbest radikallerin kurtulmak yardımcı olur.

8. No More Migren

Magnezyum yakından migren bağlantılıdır. Bir magnezyum eksikliği migren çoğu durumda sorumlu olduğunu öne sürülmüştür. Hindistan cevizi suyu, migren baş yardımcı olabilir, magnezyum ile yüklenen.

9. No More Blues

İster inanın ister inanmayın, hindistan cevizi suyu da depresyon, akıl varlık yine magnezyum mücadele yardımcı olabilir.

Hindistan cevizi İçme Suyu İçin Faydalı İpuçları

Hindistan cevizi suyu o hindistan cevizi kaldırıldığı anda muhafaza edilmemelidir ve taze tüketilmelidir. Bunu soğutma kaçının. Bu şeker veya içecek için yapay tatlandırıcı bile her türlü eklemeyin da en iyisidir. Sadece doğal tadını.

Ne zaman İçki için

Sadece günün herhangi bir saatinde hakkında hindistan cevizi suyu var mümkün olmakla birlikte, onun faydalarını maksimize etmek için bu faktör optimize edebilirsiniz. Hindistan cevizi su için:

  • Hemen bir antrenman sonrasında
  • yorucu bir günün ardından ferahlık olarak
  • Güneşte uzun saatler geçirdikten sonra
  • Bir yemekten önce 20 dakika (bir yemek bölümünü kontrol etmek için)

Ne Kadar İçki için

Hindistan cevizi suyu 1 porsiyon Günde genellikle en iyisidir. Eğer alıcı olan Hindistan cevizi su miktarını hesaplamak için en iyi yolu düz taze ihale Hindistan cevizi dışında Hindistan cevizi suyu sahip olmaktır. 1 ihale Hindistan cevizi suyu tüketen bir gün idealdir. insanlar hindistan cevizi suyu hakkında yanlış şeylerden biri ne kadar içeceğidir.

O hindistan cevizi suyu dikkat etmek önemlidir – son derece sağlıklı olurken – Ayrıca şeker ve yağ hem yüksektir. Hindistan cevizi su Bir fincan 6.3 g şeker ve doymuş yağ arasında günlük RDA 3-4% içerir. Vücut bu besinleri ikisine de ihtiyacı olsa da, çok fazla, aslında, kilo kaybını tersine olabilir.

Kilo kaybı için Hindistan cevizi Su SSS

1. Ne Kadar Hindistan cevizi Su Ben Günlük İçmeliyim?

O (1 1 taze ihale Hindistan cevizi ya da 1 bardak olmak suyunu porsiyon) günde bir porsiyon için Hindistan cevizi suyu alımı tutmak için tavsiye edilir.

Ben Hindistan cevizi Su Günlük İçki ise 2. Ne Olur?

Bunu tüm avantajları olacak hasat. Ama aynı zamanda uygun güdümlü diyet modifikasyonları ve egzersiz ile Hindistan cevizi suyu ile kilo kaybı desteklemek için önemlidir, unutmayın. Sadece içme hindistan cevizi suyu kilo yardımcı olmayacaktır. Akıllı ol.

Hindistan cevizi Su 3. Kaç Kalori vardır?

Hindistan cevizi su Bir fincan 46 kalori vardır. Ancak, bu kalori 25 içinde mevcut şekerlerden geldiğini unutmayın.