Olejki eteryczne 5 Rozbrajające i obolałych stóp

Po długim dniu na nogach, to może być trudne, aby odpocząć. Opuchnięte, obolałe i achy stóp może być prawdziwy ból, ale na szczęście istnieje coś można zrobić. Olejki eteryczne mogą pomóc ukoić ból nogi i dostać się z powrotem w górę i w szybkim ruchu. Oto niektóre z najlepszych olejów do obolałych stóp i kilka różnych sposobów, aby pomóc złagodzić ból i ciśnienie, gdy występują.

Jak zrobić kojący olejek Foot Bath

Jednym z najlepszych sposobów, aby zmniejszyć obrzęk i ból bólem stóp jest z kąpieli stóp. Aby wykonać kąpiel stóp, weź pojemnik na tyle duże, aby umieścić swoje nogi i wypełnić go ciepłą wodą. Dodać trochę soli Epsom i kojące 10-12 kropli ulubionego olejku gojenia. Moczyć stopy przez 20-30 minut i odpocząć. wkrótce zauważysz zmniejszenie opuchlizny i poczuć ulgę.

Olejki eteryczne do miejscowego Relief

Innym skutecznym sposobem dostarczania korzyści lecznicze olejków eterycznych do bolesnych stóp jest dzięki zastosowaniu miejscowym. Mix 3-4 krople ulubionego oleju uzdrawiania z łyżką oleju przewoźnika i wmasować stóp. Jeśli jesteś na nogach przez cały dzień, to jest świetna rzecz do zrobienia w godzinach porannych, aby zachować od obrzęk całym dniu nogi. Można również ponownie zastosować tę mieszaninę tak często, jak chcesz, aby zmniejszyć ból.

Niezbędny Sugar Scrub Oil

Innym doskonałym sposobem, aby uzyskać zwolnienie z bólem i Achy stóp jest istotny ze stóp olej cukrowego peelingu. Wymieszaj 1/2 szklanki cukru surowego z 1/2 szklanki oleju przewoźnika i 10 kropli ulubionego olejku. Szorować nogi z tej mieszaniny przez 5-10 minut, a następnie spłukać. Istotnym peeling cukrowy z oliwek może pomóc stymulować przepływ krwi, co zmniejsza obrzęki, ale może również złagodzić ból suchy pęknięty skóry, pęcherze, callouses i odciski. Wszystko to może spowodować wiele bólu.

Pięć Najlepsze Olejki eteryczne do Wypróbuj achy Feet

Oto lista najlepszych olejów do łagodzenia bólu stóp. Można ich używać pojedynczo lub w mieszaninie w zależności od korzyści szukasz otrzymują:

Miętowy Olejek : miętowy olejek pomaga złagodzić ból na dwa sposoby. Po pierwsze, zapewnia uspokajający uczucie chłodzenia, które mogą pomóc uzyskać szybką ulgę. Po drugie, ma właściwości przeciwzapalne, tak przy stosowaniu miejscowym można zmniejszyć ból pęcznieniu. Posiada również właściwości przeciwbakteryjne, dlatego doskonale nadaje się do łagodzenia bólu od sportowca stóp i może pomóc utrzymać stopy pachnące świeże.

Olejek eukaliptusowy : eukaliptusowy olejek ma też zarówno chłodzenie i właściwości przeciwzapalne, które może złagodzić ból zmęczonych stóp eukaliptusowy łagodzi także stres i napięcie i jest lekiem przeciwbólowym, więc może pomóc uśmierzyć obszar. Działa również na rzecz zwalczania sportowiec stopę i pozostawić stopy pachnące świeże.

Olejek z rozmarynu : rozmaryn olejek jest również świetne, że nie tylko ból mięśni, ale bóle stawów. To może pomóc poprawić krążenie i zmniejszyć ból związany z zapaleniem stawów. Jest to szczególnie użyteczne, jeżeli w połączeniu z mocą chłodzenia pieprzowej lub eukaliptusa olejków eterycznych.

Rose Geranium Olejek : Rose Geranium jest świetny w leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości skórnych. Więc jeśli twoje stopy są zrogowaciałej, ból, lub mają otwarte rany, to jest dobre dla leczenia tych problemów oraz zmniejszenie bólu. Pomaga również wspierać rozwój nowych komórek, dzięki czemu można pracować, aby utrzymać stopy miękka i młodzieńczy.

Olejek lawendowy : Olejek lawendowy jest najbardziej uspokajający olejku. Pomaga złagodzić bóle mięśni i stawów; ale również pomaga leczyć różne choroby skóry. Jest to zarówno przeciwbólowe i przeciwzapalne więc ma silne właściwości przeciwbólowe. Lawenda ma również właściwości antydepresyjne więc może również pomóc się zrelaksować, dzięki czemu można rozpocząć proces gojenia.

Z tych olejków eterycznych i różnorodność świetnych aplikacji, nie będziesz już musiał żyć z bólem, Achy stóp. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie olejki eteryczne są takie same. Kiedy używasz olejków eterycznych do celów terapeutycznych, takich jak znalezienie ulgi od bolesnych nóg, ważne jest użyć 100% czystych olejków eterycznych. Niektóre olejki eteryczne są po prostu perfum i nie dostarczają potężne właściwości lecznicze naturalnych roślin.