Nozīme āra aktivitātes cilvēkiem ar ADHD un aptaukošanos

Early gulēt un agri celties padara cilvēku veselīgu, bagāti un gudrs, un Veselība ir bagātība, ir daži sakāmvārdi māca bērniem skolā. Šie sakāmvārdi bieži iet caur vienu ausi un ārā caur otru, vairumā bērniem. Ne tikai bērniem, bet daudzas reizes, pat vecāki nedod nozīmi spēlē ārā.

Mums ir grūti redzēt bērni spēlē ārpuses, vai ne? Ir pagājuši tie laiki, kad bērni atgriezās no skolas, greifers ātru uzkodu mājās, un tad steidzas ārā spēlēt. Bērni, kas dzimuši no 1986-2000 mīlēja spēlēt ārā. Tā kā bērni dzimuši pēdējā desmitgadē patīk spēlēt video spēles mājās un skatīties TV. Kāpēc jūs domājat, ka āra spēlēt ir jābūt savam bērnam? Nu, es esmu šeit, lai norādīt priekšrocības āra spēlē.

Āra play stiprina bērnu, ne tikai fiziski, bet arī padarot smadzenes aktīvāk, kā rezultātā labā akadēmisko sniegumu. Tas veicina atmiņas jaudu un liek bērnam justies svaigi. Bērns arī uzzināt sociālās prasmes (kā kopīgot saturu / rotaļlietas), un to var viegli iegūt jaunus draugus.

Vissvarīgākais, tas uzlabo izturību, kā arī. Āra spēlēt ir arī galvenais aspekts, lai veicinātu bruto motoriku, kognitīvās spējas, loģisko domāšanu un tā tālāk. Līdz ar to, vecāki var ietaupīt daudz naudas, ļaujot saviem bērniem spēlēt ārpus, nevis nosūtot tos uz dažādām klasēm, kas ir lieks.

Sviedri ir izdevīga, jo tā izvada toksīnus no organisma. Viens gals ir nodrošināt bērnam paliek hidratāciju. Disciplīna automātiski samazināsies vietā, kad bērns spēlējas ārā, ieelpo svaigu gaisu. Getting šajā rutīnas arī padara pārliecināts, ka bērns ir noguris pēc spēles un ēd un guļ agri.

Daudzi vecāki ved savus bērnus uz bērnu psihiatrs, jo viņu jaunie viens ir hiperaktīvs un ir ADHD (uzmanības deficīta / hiperaktivitātes traucējumi) iemiesošana atbilde ir bērns ir pārāk daudz enerģijas organismā. Tātad, ja jūs ļaujiet jūsu bērnam spēlēt ārā, visa enerģija tiks izmantota konstruktīvā veidā. Tātad, ļauj veicināt āra spēli, lai novērstu aptaukošanos un veicinātu labu garīgo un fizisko veselību, lai bērniem mūsdienās kļūt par veselīgāko versiju par sevi, kad tie aug.