Norite sumažinti cholesterolio kiekį jūsų organizme? Ar šiuos pratimus

Jei susiduriame su cholesterolio klausimais, naudotis yra vienas dalykas, kuris gali padėti jums sumažinti savo cholesterolio kiekį į sveiką asortimentą. Nuolatinis treniruotes, pvz dviračiais, pėsčiomis, plaukimo ir tt gali tik nepadeda mažinant MTL cholesterolio ir trigliceridų kiekį, tačiau ji taip pat gali padėti didinti DTL cholesterolio kiekį organizme. Sužinokite, kodėl ir kaip naudotis yra geras mažinančių cholesterolio kiekį, taip pat žinoti apie kai kuriuos iš geriausių pratimų, kurie gali padėti jums pasiekti tą patį, šiuo parašyti-up.

Kodėl Pratimai geriausiai veikia esant sumažinti cholesterolio kiekį?

Įdomu, ar fiziniai pratimai gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje? Na, taip, jis gali dirbti stebuklai. Vaškinių lipidų riebalų, kuris gaminamas kepenyse, yra natūraliai mūsų organizme. Tačiau kai kurie žmonės gali turėti šį riebalinės medžiagos daugiau nei reikia sumas savo kūno, kuris tada lazdos į arterijas.

Po to, kai pritvirtinti prie arterijų, ji susiaurinama juos, tokiu būdu padidina širdies ir kraujagyslių ligų tikimybę. Tačiau, reguliariai naudojasi padeda keičiant cholesterolio pobūdį. Atliekant tyrimą, buvo įrodyta, kad naudodamasis ne tik pagerina dydį ir skaičių cholesterolio vykdyti dalelių, tačiau ji taip pat padeda padaryti juos didesnis arba fluffier ir taip mažiau linkę sukelti bet kokį kamštį arterijose.

Kiek Pratimai Ar jums reikia?

Pagal neseniai atliktus tyrimus, svarbu pasinaudoti 30 minučių per dieną, ne mažiau kaip 4 iki 5 dienų per savaitę. Tačiau, net jei galite skirti nuo 60 iki 90 minučių per savaitę naudotis, ji gali būti naudinga jūsų sveikatai. Jei turite džiovos tvarkaraštį, galite lūžti savo atliekantį tvarkaraštį į dvi 15 minučių treniruočių per dieną.

Geriausi tipų pratimus Taupykite cholesterolio kiekį

Štai keletas pratimų, kurie gali padėti jums iškirsti savo cholesterolio lygį:

1. Pagyvėja pėsčiomis

Vaikščiojimas yra neabejotinai vienas iš geriausių pratimų cholesterolio natūraliai. Ėjimo yra saugesnis variantas žmonėms, kurie negali paleisti, arba dėl papildomo svorio ar dėl senatvės. Tačiau įsitikinkite, kad jums vaikščioti vikriai arba sparčiau pasiekti kardio poveikį. Naujausi tyrimai įrodė, kad vaikščiojimas yra panašiais privalumais veikia, kai jis ateina į mažinančių cholesterolio kiekį.

2. Veikia ar Bėgimas

Jei jūs nesate didelis, jūsų amžius yra ne problema, o jūsų sąnariai yra sveikas, tada jūs turėtumėte pasirinkti bėgiojimas ar veikia kaip kasdien forma pratybų sumažinti cholesterolio greitai. Kaip per vieną iš tyrimų, buvo pastebėta, kad ilgų distancijų bėgikai ar poilsiu turėti sveikesnius cholesterolio kiekį kraujyje, nei trumpalaikio nuotolių bėgikų.

3. maudytis

Plaukimas yra puikus būdas išlaikyti papildomo svorio pagal čekiu ir ji taip pat padeda palaikyti geresnę cholesterolio kiekis organizme. Ši aerobikos pratimų forma yra taip pat lengva dėl sąnarių.

4. Pakelkite Kai Weights

Svoris mokymas yra puikus būdas gauti savo cholesterolio kiekį kraujyje normos ribose. Pasak tyrimo, buvo įrodyta, kad žmonės, kurie paskui pasipriešinimo rengimo atsikratė MTL iš jų kraujyje greičiau nei tie, kurie nesekė jokios pasipriešinimo rengimo tvarką.

5. Dviračių

Dviratis yra puikus būdas tai padaryti šiek tiek aerobikos treniruotės. Jei jaučiate skausmą arba skausmas sąnariuose, tai galite padaryti dviračiu išlaikyti savo cholesterolio kiekį pagal čekiu. Dviratis yra fantastinis būdas sumažinti širdies ligų riziką, taip pat.

6. Joga

Kaip keista, kaip gali atrodyti, bet joga gali padėti jums sumažinti cholesterolio kiekį. Kai kurie tyrimai paremti, kad joga nėra naudinga tik geriau širdies sveikatai, bet taip pat padeda pagerinti cholesterolio kiekį organizme. Pasak vieno iš paskelbtų tyrimų, žmonės, kurie praktikuoja jogą reguliariai turėjo geresnius cholesterolio kiekį kraujyje nei tie, kurie nebuvo praktikuoti jogą.

7. aerobika, zumba arba Šokių

Bet didelio intensyvumo treniruotės, pavyzdžiui, Zumba, šokio ar aerobika, ne tik padės jums išlikti geros formos, bet tai puiki forma pratimas sumažinti blogojo cholesterolio arba išlaikyti savo cholesterolio lygį pagal čekiu.

Galite pasirinkti bet naudojasi, kad jūs galite lengvai padaryti forma. Jei turite sėdimas gyvenimo būdas, nuneškite jį lėtai ir kurti savo ištvermę, prieš pradėdami vartoti iki įtemptų treniruočių. Tačiau, jei esate vyresnis nei 60 metų amžiaus, esate nutukę arba turite sėdimas gyvenimo būdas, prieš jums pradėti daryti bet įtemptų ar didelio intensyvumo treniruotes natūra turi pasikonsultuoti su gydytoju.

Kaip suspėti Pratimai Get Your cholesterolio kiekį žemyn?

Pasinaudojus galite gauti monotoniškas ir nuobodus. Tačiau, mantra yra išlaikyti save pepped-up ir motyvuotas. Štai keletas būna motyvuoti būdai:

1. Gauk partneriu

Jūs galite mėgautis vyksta paleisti ar stumtelėti visi patys kurį laiką, bet po kurio laiko, tai gali atrodyti taip nuobodu, ir jums gali net nori dviaukštės savo naudodamiesi sesijas. Jūs turite paprašyti draugo ar šeimos narys prisijungti prie jums laikyti jį labiau įdomus ir būna daugiau važiuoti.

2. keep it real

Nerealūs tikslai yra ne tik sunku pasiekti, tačiau jie taip pat gali būti rinkliavos jūsų sveikatai. Keep it simple ir keep it real, nieko gyvenime ateina lengvai ir sveikata yra ne išimtis arba. Maži pasiekiamus tikslus jus laimingi ir dėmesio.

3. Buvimas Lankstus

Nebūk standi su savo vykdančios grafiką. Tai reiškia, jei jūs negalite išeiti palakstyti, reikia planuoti, kad ką nors jogos namuose. Siekiama įgyvendinti ir, jei kai kuriomis dienomis, viena forma naudojasi, gali būti neįmanoma, pasirinkti kito vieno.

Neturėtų būti jokių kompromisų, kiek tai susiję su sveikata. Taigi, jei jums buvo aptiktas su aukštesnio lygio cholesterolio, tai yra ženklas, kad jums reikia traukti savo kojines iki ir pasirūpinti savo sveikata. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums gauti šiek tiek perspektyvą likti sveikiems ir motyvuoti. Būkite sveiki ir laimingi.