Norite mesti rūkyti? Išbandykite šiuos sveikus alternatyvas

Rūkymas, mes buvo pasakyta, vėl ir vėl, tai kenkia sveikatai. Žinoma, ji suteikia jums keletą minučių palaimos, nes jis yra puikus streso Buster, tačiau neigiamas poveikis, kad ateina kartu su juo yra kur kas blogiau nei naudos. Kiekvienas cigarečių dūmai kelia jums gresia vėžys, širdies ligų ir blogos gyvenimo kokybės.

Sveiki, natūralūs pakaitalai rūkyti

Jei skaitote šį straipsnį, yra tikimybė, kad jūs šiuo metu svarsto ar planuojate priverstinio tūpimo ant vandens šį blogą įprotį. Skaitykite kai sveikų ir natūralių pakaitalų ritmas šį priklausomybę.

1. Laikyti save užimtas

Ar nikotino narkomanas? Tada yra tikimybė, kad jums gali patirti abstinencijos simptomus. Tai gali būti sudėtinga, nes dauguma simptomų patyrusių apima neramumas, nerimas, sudirginimas, nuovargis, miego sutrikimai, ir nuotaikos pokyčiai. Kad galėtų susidoroti su tuo, ką jums reikia išlaikyti save užimtas. Paimkite naują kursą arba prisijungti prie bendruomenės. Tokiu būdu, jums bus išlaikyti savo mintis užimtas.

2. Įsitikinkite, kad jūs ne Izoliuoti save

Dauguma laiko rūkymas yra socialinė veikla. Žmonės imtis dūmų pertraukas tarp ilgų darbo valandų ar vakaronė metu. Jei nusprendėte mesti rūkyti, yra tikimybė, kad jums sumažinti sau iš savo įprastų rūkalius bičiuliais. Grandininiai rūkaliams gali tekti nuotaikos pokyčiai šiame etape, kuris dar labiau pagreitinti poreikį izoliuoti save metu.

Bet jūs turite, kad būtų išvengta tai daryti. Mesti rūkyti nėra bausmės forma. Jūs neturite kovoti su vien. Pasikalbėkite su savo artimojo ir artimaisiais, pasakykite jiems apie savo sprendimą. Pasakykite savo rūkalius bičiuliai apie šį žingsnį kita kryptimi, kad jie supranta savo ribas.

3. Pagalvokite apie nerūkymo naudą

Potraukį gali būti sunku, kai jums sutelkti dėmesį į tai, kiek jums tikrai reikia dūmai. Vietoj to, ieškoti kita kryptimi. Pagalvokite, kaip jūs ne nužudyti savo plaučius, ir galiausiai sau. Jūsų širdis yra dabar daug sveikesni nei tada, kai jūs nuolat rūkyti. Net jūsų odos ir plaukų tekstūra tampa geriau, kai jūs mesti rūkyti. Dėl rūkymo nauda bet kurią dieną svers sunkesni nei rūkymo trūkumai, dėl kurių ten nėra.

4. Paimkite naujas hobis

Pradėjimo naujų pomėgių gali turėti teigiamą poveikį jūsų gyvenime. Tai gali padėti jums augti ir tapti našesnė. Ji taip pat gali suteikti jums pasitikėjimo jausmą ir pagerinti savo įgūdžių rinkinį. Paimkite naują hobį kaip skaityti gerą knygą ar tapyba. Yra daug variantų jums pasirinkti iš.

5. Hit sporto salėje

Darbas iš puikiai tinka jūsų kūno, taip pat savo proto, tai taip pat yra vienas iš geriausių alternatyvų rūkymo įtempių. Užsiregistruoti į artimiausią sporto ir dirbti savo kelią į gerą sveikatą. Kai jūs rūkote, smegenys spaudai geros savijautos hormonų. Metę rūkyti, jūs einate į atsisakymo iš esmės, nes šie geros savijautos hormonai negaminamos prasme. Pratimai tikrųjų padeda išlaisvinti šiuos geros savijautos hormonų, kuris yra, kodėl mes manome, puikus po geros treniruotės sesijos.

6. atitraukti save, kai potraukį Hit

Jūs esate privalo turėti potraukį. Tai neatskiriama mesti į priklausomybę. Bet kai jūs manote, kaip šie geismai yra šliaužti ant jūsų, pabandykite ir atitraukti save su kuo nors kitu. Keltis ir pasivaikščioti, skambinti draugui, arba tiesiog pasiimti knygą, kad jūs galite skaityti. Stenkitės ne pripažinti potraukį.

7. akupunktūra

Akupunktūra yra senovės terapija, kuri apima plonas adatas, yra įtraukiamas į kūną. Akupunktūra terapija yra naudinga dėl kelių klausimų ir rūkymas yra vienas iš jų. Tačiau, nors tai neveikia visiems, ji daro keletas – vis dar neaišku iš to, ar tai yra veiksminga gydymo ar ne.

8. pasirinkti elektroninių cigarečių ar žolelių cigaretėms

Elektroniniai arba e-cigaretės yra iš baterijų maitinamas prietaisams, kurie yra mažiau žalingi alternatyva tradicinių cigarečių. Žolelių cigaretės yra daugiau organinių bazę, kuri yra dar mažiau kenksmingas alternatyva tradicinių cigarečių. Šios cigaretės yra alternatyvius rūkymo žolelių, kurios turi šiek tiek ne nikotino kiekio. Jūs galite pasirinkti tai vietoj jūsų įprasta, bet jums reikia žinoti, kad nors tai yra mažiau kenksmingas, palyginti, jie vis dar kenkia jūsų sveikatai. Čia tikslas yra visiškai nutraukti šio blogo įpročio, o ne pasirinkti iš dviejų blogybių mažesnę.

9. pasilepinkite

Gaukite save masažu arba nusipirkti saldainių dėžutę. Jei sėkmingai apsieiti su rūkymu, tada jūs turite uždirbo sau duoti sau paskatas privilegija. Tai dar labiau motyvuoja jus klijuoti su savo paliekant už pakelį cigarečių sprendimą.

10. Pakeiskite Cigaretės su vandeniu arba morkų lazdelės

Už kai kuriuos rūkalius, vienas klausimas, jie susiduria, kai jie mesti rūkyti yra noras kažką daryti su savo lūpomis. Egzotišku vandens yra puikus pakaitalas rūkyti. Vanduo turi tik pozityviąsias išmokas, o ne rūkyti. Jei tai nepadeda, sukapoja keletą morkų lazdelių ir vartoti ją, kai tik pajusite norą uždegti cigaretę.