Noc rutynowego treningu: to jest dobre?

Chcesz pracować w ciągu dnia, ale mommying ledwo pozostawia cię z dowolnym czasie. Jeśli to jest Twoja historia, rozpoczęcie wykonywania późno w nocy, a będziesz zaskoczony, jak łatwo jest utrzymać się w formie. Zapomnij o siłowni; Wystarczy zrobić kilka prostych ćwiczeń. Żonglerka trening z napiętym harmonogramie cały dzień może być trudne. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest źle pracować w nocy; Zamiast noc podczas ćwiczeń może być nawet bardziej skuteczne. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, gdy dzień zaczyna, trening w nocy.

Planowanie późna noc rutynowego treningu

1. Pióro plan

Określić, jakie obszary youd lubią pracować w reżimie ćwiczeń. Jeśli to możliwe, staraj się zrobić pełny trening ciała i kilka zestawów ćwiczeń strefy specyficzne. Zdecyduj, ile czasu możesz poświęcić na pracę w nocy i pisać wszystko w dół w kalendarzu.

2. Czas posiłków prawo

Zawsze zachować odstęp między jedzenia i ćwiczeń w przeciwnym razie może czuć dyskomfort. Aby rozpocząć wykonywanie późno w nocy dwie do trzech godzin po obiedzie, co oznacza, że ​​należy jeść wcześnie. Zawsze można wybrać się na małą przekąskę godzinę albo tak przed treningiem, aby dostarczyć Twojemu ciału.

3. Plan mądry

Na tych nocy, kiedy dzieci wymagają czasu, a ty i mężulek chce cozy, pomiń pełnego ćwiczenia ciała. Zamiast wybrać ćwiczenia, które można wykonywać w łóżku. Noga windy, deski i siedzieć UPS są dobre rozgrywki i pozwalają czerpać korzyści z pracy późno w nocy.

4. pobyt uwodniony

Pij dużo wody, aby zwiększyć efektywność treningów w nocy. Woda pomaga utrzymać kondycję i energiczny. Start z dwóch szklanek po przebudzeniu i śledzić z 05:56 więcej. Nie trzeba pić wszystko za jednym zamachem; Przestrzeń go przez cały dzień.

5.Create playlistę treningu

Ułożyła listę utworów, które odpowiada tempo treningu. Jeśli słuchanie muzyki jest ostatnią rzeczą, jaką można zrobić przed snem, nie zmieni. Muzyka może umieścić w świeżym stanie umysłu i zwiększenie wystarczającą do rozwiązania ćwiczenie energii.

6. Get elastyczny

Obejmować rozciąganie w swojej późnej nocy treningu rutyny. To pomaga stać się bardziej elastyczne, dzięki czemu można wykonywać lepiej. Pomaga również zwalnia Cię o ból ciała, który następuje intensywne treningi.

7. De-stres z jogi

Jeśli trening jest utrzymywanie cię dłużej, ułatwić drogę do śni co noc z kilku asan jogi. Jedno ćwiczenie przed snem jest, aby położyć się i rozciągnąć nogi o ścianę z dolnej także dotykając ściany. Rozluźnij ramiona po twojej stronie i przytrzymaj przez kilka minut.

8.Get sobie nagrodę

Najlepszym sposobem, aby pozostać wiernym swojej późnej nocy rutynowych ćwiczeń jest leczyć się co jakiś czas. Zanurz się w swoim ulubionym budyń czekoladowy lub chwycić pizzę z ulubionymi dodatkami. Będziesz zachować apetyt na dystans ten sposób.

Późna noc trening polega na zachowaniu równowagi pomiędzy odżywiania, ćwiczeń i snu. Starają się zmieścić w kilku ćwiczeniach noc co najmniej trzy razy w tygodniu. Zacznij spalanie dodatkowych kalorii w nocy i obudzić monter.