Neuvěřitelná Zdravotní výhody chůze naboso, které byste měli vědět

Věděli jste, že chůze naboso může mít pozitivní vliv na vaše zdraví? Důvodem je, že záporné ionty přítomné v zemské vyvážení kladných iontů přítomných uvnitř sebe, což vytváří rovnováhu, která vám dá zlepšit zdraví. Při chůzi naboso, tlakové body na nohou aktivovány a dát svému tělu energii.

Amazing Výhody chůzi bosou nohou

Existuje mnoho zdravotních výhod pro vaše tělo, pokud budete chodit naboso. Zde je několik níže:

1. Může ovládat Insomnia

Pokud máte problémy se spánkem v noci a často najít sami bezesnou dokonce až do časných ranních hodin ráno, můžete být trpí nespavostí nebo nespavost, což je druh poruchy spánku. Předpokládá se, že jednou z výhod chůze naboso na trávě je, že nespavost může být vyléčeno.

2. Zlepšuje zrak

K dispozici je tlakový bod na nohou, které se předpokládá, že být připojen k nervy oka. Chůze naboso může stimulovat tento tlakový bod a přispět ke zlepšení své celkové zrak.

3. nervový systém může být zlepšena

Chůze naboso doma může stimulovat konkrétní akupunkturní body v noze, a to v pořadí, stimuluje nervy a žíly, což vede nervovou soustavu. Diabetici, kteří zažívají bolest z křečových žil jej zmírnit, pokud chodí naboso v pravidelných intervalech.

4. Odolnost může být zvýšena

Děti si rády hrají kolem naboso. Vzhledem k tomu, chůze naboso stimuluje nervový systém, ale také pomáhá při zvyšování imunity ones tím, že jeden silnější a méně náchylné k nemocem.

5. zvyšuje energii

Jedna z výhod chůze naboso v písku, je to, že vám dává odpor a to stimuluje tlakové body na nohou. Možná zjistíte, že je obtížné chodit na písku po dobu několika dní, ale vaše nohy na to zvyknete, budete vyvíjet větší sílu v nohou a těla. Vaše hladina energie se bude zvyšovat a udržet si aktivní po celý den. Získáte stejné výhody při chůzi naboso na oblázky nebo naboso na kamenech.

6. Pomáhá Menstruační a hormonální problémy

Když se vaše hormony nejsou v rovnováze, bude docházet k fyzické a psychické problémy. Ženy, které mají premenstruační syndrom často mají změny nálady, bolesti hlavy, bolest břicha, přírůstek hmotnosti, akné, zácpa a další problémy. Chůze naboso na zemi může pomoci zmírnit mnoho z těchto příznaků.

7. snižuje zánět

Zánět je způsoben poškozením vašich bodys buněk, které mohou vést ke komplikacím, jako je rakovina, stárnutí, srdeční záležitostí, a další problémy. Chůze naboso pomáhá elektrony v zemi působí jako antioxidanty a snižují zánět v těle.

8. kardiovaskulární aktivita je zlepšena

Jak jsme diskutovali, chůze naboso pomáhá zlepšit nervovou soustavu. Toto, podle pořadí, pomáhá zlepšit krevní oběh v těle. Více krevní oběh znamená zdravější kardiovaskulární systém.

9. zdůrazňuje, krevní tlak

Hladinu stresu automaticky sestoupí při chůzi naboso, protože nervy v nohou jsou stimulovány, uvolnění stresu. Je to podobné jako když se dostanete Reflexní masáž nohou. Vzhledem k tomu, stres přijde, váš krevní tlak také dostane stabilní.

10. Vymaže vaši mysl a zlepšuje náladu

Máte-li hodně vnitřní chvění děje ve vaší hlavě a trpí výkyvy nálady, chůze naboso ve sněhu nebo na trávě vám pomohou relaxovat a soustředit se na současnost. Vaše tělo absorbuje negativní elektrony přes zemi, která pomáhá vytvořit v něm vyvážený bioelektrická prostředí.

Často kladené otázky

Možná ještě několik otázek ohledně výhod chůze naboso. Níže je uvedeno několik otázek a jejich odpovědi:

1. můžete získat chorob z chůze naboso?

Tak dlouho, jak si jdou na čistý povrch a ne na škodlivé látky, jako jsou chemické látky nebo kaly, není žádný důvod se domnívat, že chůze naboso vám dá onemocnění. Také byste se měli ujistit, že nemáte žádné otevřené rány na vaší nohy při chůzi naboso, aby se zabránilo infekci.

2. Má chůze naboso Příčina bolesti zad?

Chůze naboso nezpůsobuje bolest v zádech, ale místo toho se snižuje bolest, že vaše tělo může zažít. Vzhledem k tomu, chůze naboso uzemní tělo a snižuje volné radikály, může pomoci léčit bolesti zad a uvolnit nějaké ztuhlé svaly.

3. Je bezpečné chodit naboso na pláži?

Pokud si nejste vědomi toho, co je před vámi při chůzi a vyhýbat se ostré kameny nebo sklenice, to je docela bezpečné a zdravé chůze naboso na pláži.

4. Má Chůze na trávě zlepšuje zrak?

K dispozici je tlakový bod na nohou, které se připojují na nervy oka. Chůze naboso stimuluje tento bod což pomáhá lépe zrak.

Chůze naboso v trávě, na pláži nebo do půdy pomáhá zlepšovat jak své duševní a fyzické zdraví posilováním své nohy, zlepšení nervový systém a snižuje stres. Takže odstranit ty boty a vzít na procházku.