Neuveriteľná Zdravotné výhody chôdza naboso, ktoré by ste mali vedieť

Vedeli ste, že chôdza naboso môže mať pozitívny vplyv na vaše zdravie? Dôvodom je, že záporné ióny prítomné v zemskej vyváženie kladných iónov prítomných vo vnútri seba, čo vytvára rovnováhu, ktorá vám dá zlepšiť zdravie. Pri chôdzi naboso, tlakové body na nohách aktivované a dať svojmu telu energiu.

Amazing Výhody chôdzu bosou nohou

Existuje mnoho zdravotných výhod pre vaše telo, ak budete chodiť naboso. Tu je niekoľko nižšie:

1. Môže ovládať Insomnia

Ak máte problémy so spánkom v noci a často nájsť sami bezsennú dokonca až do skorých ranných hodín ráno, môžete byť trpí nespavosťou alebo nespavosť, čo je druh poruchy spánku. Predpokladá sa, že jednou z výhod chôdza naboso na tráve je, že nespavosť môže byť vyliečených.

2. Zlepšuje zrak

K dispozícii je tlakový bod na nohách, ktoré sa predpokladá, že byť pripojený k nervy oka. Chôdza naboso môže stimulovať tento tlakový bod a prispieť k zlepšeniu svojej celkovej zrak.

3. nervový systém môže byť zlepšená

Chôdza naboso doma môže stimulovať konkrétne akupunktúrne body v nohe, a to v poradí, stimuluje nervy a žily, čo vedie nervovú sústavu. Diabetici, ktorí zažívajú bolesť z kŕčových žíl ho zmierniť, ak chodí naboso v pravidelných intervaloch.

4. Odolnosť môže byť zvýšená

Deti sa rady hrajú okolo naboso. Vzhľadom k tomu, chôdza naboso stimuluje nervový systém, ale tiež pomáha pri zvyšovaní imunity ones tým, že jeden silnejší a menej náchylné k chorobám.

5. zvyšuje energiu

Jedna z výhod chôdza naboso v piesku, je to, že vám dáva odpor a to stimuluje tlakové body na nohách. Možno zistíte, že je ťažké chodiť na piesku po dobu niekoľkých dní, ale vaše nohy na to zvyknete, budete vyvíjať väčšiu silu v nohách a tela. Vaša hladina energie sa bude zvyšovať a udržať si aktívny po celý deň. Získate rovnaké výhody pri chôdzi naboso na štrk alebo naboso na kameňoch.

6. Pomáha Menštruačné a hormonálne problémy

Keď sa vaše hormóny nie sú v rovnováhe, bude dochádzať k fyzickej a psychické problémy. Ženy, ktoré majú predmenštruačný syndróm často majú zmeny nálady, bolesti hlavy, bolesť brucha, prírastok hmotnosti, akné, zápcha a ďalšie problémy. Chôdza naboso na zemi môže pomôcť zmierniť mnoho z týchto príznakov.

7. znižuje zápal

Zápal je spôsobený poškodením vašich bodys buniek, ktoré môžu viesť ku komplikáciám, ako je rakovina, starnutie, srdcovou záležitosťou, a ďalšie problémy. Chôdza naboso pomáha elektróny v krajine pôsobia ako antioxidanty a znižujú zápal v tele.

8. kardiovaskulárne aktivita je zlepšená

Ako sme diskutovali, chôdza naboso pomáha zlepšiť nervovú sústavu. Toto, podľa poradia, pomáha zlepšiť krvný obeh v tele. Viac krvný obeh znamená zdravšie kardiovaskulárny systém.

9. zdôrazňuje, krvný tlak

Hladinu stresu automaticky zostúpi pri chôdzi naboso, pretože nervy v nohách sú stimulované, uvoľnenie stresu. Je to podobné ako keď sa dostanete Reflexná masáž nôh. Vzhľadom k tomu, stres príde, váš krvný tlak tiež dostane stabilný.

10. Vymaže vašu myseľ a zlepšuje náladu

Ak máte veľa vnútorný chvenie deje vo vašej hlave a trpí výkyvy nálady, chôdza naboso v snehu alebo na tráve vám pomôžu relaxovať a sústrediť sa na súčasnosť. Vaše telo absorbuje negatívne elektróny cez krajinu, ktorá pomáha vytvoriť v ňom vyvážený bioelektrická prostredia.

často kladené otázky

Možno ešte niekoľko otázok ohľadom výhod chôdza naboso. Nižšie je uvedených niekoľko otázok a ich odpovede:

1. môžete získať chorôb z chôdze naboso?

Tak dlho, ako si idú na čistý povrch a nie na škodlivé látky, ako sú chemické látky alebo kaly, nie je žiadny dôvod sa domnievať, že chôdza naboso vám dá ochorenia. Tiež by ste sa mali uistiť, že nemáte žiadne otvorené rany na vašej nohy pri chôdzi naboso, aby sa zabránilo infekcii.

2. Má chôdza naboso Príčina bolesti chrbta?

Chôdza naboso nespôsobuje bolesť v chrbte, ale namiesto toho sa znižuje bolesť, že vaše telo môže zažiť. Vzhľadom k tomu, chôdza naboso uzemní telo a znižuje voľné radikály, môže pomôcť liečiť bolesti chrbta a uvoľniť nejaké stuhnuté svaly.

3. Je bezpečné chodiť naboso na pláži?

Ak si nie ste vedomí toho, čo je pred vami pri chôdzi a vyhýbať sa ostré kamene alebo poháre, to je celkom bezpečné a zdravé chôdza naboso na pláži.

4. Má Chôdza na tráve zlepšuje zrak?

K dispozícii je tlakový bod na nohách, ktoré sa pripájajú na nervy oka. Chôdza naboso stimuluje tento bod čo pomáha lepšie zrak.

Chôdza naboso v tráve, na pláži alebo do pôdy pomáha zlepšovať ako svoje duševné a fyzické zdravie posilňovaním svojej nohy, zlepšenie nervový systém a znižuje stres. Takže odstrániť tie topánky a vziať na prechádzku.