Nesatur glutēnu Sastāvdaļas jūsu asinsgrupa

Daudzi nesatur glutēnu produkti nav labi sagremota. Smaganas un saistvielas smalkmaizīšu var izraisīt krampjus, vēdera uzpūšanās, gāzes vai aizcietējums.

Lipekļa Cepšanas un jūsu asinsgrupa

Daudzi nesatur glutēnu produkti satur smaganas un saistvielas, kas imitē darbību lipekļa un viņi reti atbilstu jebkuru no asins tipiem. Guāra sveķi, tragakantu gumija, gumija arābu un pat ksantāna sveķi arī izjaukt gremošanu cietes un ogļhidrātu, ja to lieto lielos daudzumos regulāri. Faktiski jebkura saistviela ieskaitot sāgo, tapiokas vai kartupeļu milti, kas neapmierina jūsu asinsgrupa var izraisīt arī krampjus, vēju, grēmas un smaguma sajūta krūtīs vai vēderā.

Pēc doktora Peter D’Adamo, eksperts par asinsgrupa ēšanas, tas ir tāpēc, ka saistvielas satur neatļautus elementus mūsu asinsgrupa. Saskaņā ar viņa intensīvu pētniecību, tie var kavēt barības vielu uzsūkšanos, vai pat izraisa aglutinācijas reakciju asinis dažos gadījumos. Tie negatīvi ietekmē imūnsistēmu un traucē gremošanu, absorbcijas uzturvielu un vielmaiņu kopumā. Tas ir gandrīz tikpat slikti kā ēšanas lipekļa pirmajā vietā!

Tāpat pārliecinieties, ka maizes un kūku miltu aizstāšana atbilstu jūsu asinsgrupa. Ja ne, jūs joprojām var rasties gremošanas darbības traucējumi, paaugstināta histamīna daudzums vai pazīmes nepanesību, piemēram, sliktu gremošanu, svara pieaugums, novājinātu imunitāti un tā tālāk. Tas ir iemesls, kāpēc es esmu atvēris specializētu kanālu, lai palīdzētu jums: World bez glutēna; Jūsu asinsgrupa.

Vadlīnijas lipekļa cepšanai vislabāk piemērotas visiem asins tipiem: graudi un pākšaugi

Graudi un pākšaugi par visiem asins tipiem

Prosa graudu un miltu, quinoa un graudu un miltu, zaļās un dzeltenās split zirņi un to milti, rīsi (visu veidu, izņemot savvaļas rīsi), rīsu klijas, rīsu milti. Visi baltās pupiņas: Cannellini, pupiņas, sviesta pupiņas.

Graudi un pākšaugi: Limited Piemērotība

Amarants ne B1 (secretor). Tas ir ļoti barojoša, un to var samaļ miltos. Griķi (soba), kas nav B, AB, O2 (non-secretor). Par to, kādu šalkoņa mīklu, griķu miltu vai putraimu iemērc ūdenī uz 2-3 dienām saulē, lai veicinātu izaugsmi dabisko raugu. Black eyed pupiņu (govs zirņi) labāko O un A Dienvidāfrikā tos sauc swartbekkies. Tie ir lielisks aizstājējs raibs pupiņas izmanto Meksikas un Āfrikas ēdienus.

Corn / kukurūza, saldā kukurūza, popkorns un žāvēti produkti tikai A1 (secretor). Kaut arī kukurūza ir bez lipekļa, daudzi cilvēki nepieļausim, īpaši lieliem, bieži daudzumos regulāri. Tas ir piemērots tikai kā plaša patēriņa pārtikas produktiem, kas A-secretors, taču joprojām var ĢMO piesārņots. (Nepāra vālīšu organisku saldo kukurūzas vai liekšķere popkorns nav nopietns pārkāpums citu asins tipiem Nedz ir maziņš šķēle biezputru tagad un tad..) Adzuki (mazs sarkans), pupiņu un melnā pupiņas: ne B , AB. Fava pupas ne AB2 un O2 (nepilsoņi secretors) Nesavienojamie lectins tie satur, var radīt nopietnas problēmas citiem asins tipiem, kas ēd tos regulāri.

Chickpea vai Chana milti (Garbanzo pupiņas) tikai O1 (secretors). Tas nozīmē, ka hummus nav piemērota jebkura cita asinsgrupa. Jūs varat veikt hummus vai modificētu dhal ārpus citu vārītu impulsiem, īpaši no dzeltenās zirņu miltiem vai split zirņi. Pat var no nieru vai cannellini pupiņas padara lielisku hummus. Raibs pupas, Navy pupas tikai A2 (non-secretor) un B. Attiecībā uz citiem asins tipiem tie var traucēt vairogdziedzera, imunitāti un izraisa svara pieaugumu un gremošanas traucējumi. Lēcu, pinto pupu ne B, O1 (secretor).

Lēcu kāposti, šķiet, ir piemērots visiem asins tipiem sakarā ar izmaiņām, kas notiek. Tie ir tad vairāk kā zaļš dārzeņu, zemāks cietes un lectins. Dhal un poppadums ir izgatavoti no lēcām. Izmantot alternatīvu miltus un impulsus, lai atbilstu jūsu asinsgrupa. Lima pupiņu tikai B, O. Mung pupu tikai A, O. diedzētas mung pupiņas var būt OK, bet tas ir labākais, lai pārbaudītu savu toleranci.

Lielākā daļa sojas produkti: (. Nepilsoņi secretors) tofu, piens, Tempeh ne B, O2 Tomēr fermentēti sojas produkti, piemēram, miso un sojas mērci var būt noderīga dažos gadījumos. Tamarind pupiņu tikai B, AB. (Neliels daudzums garšu karijs nebūtu pārāk nopietns jebkura asinsgrupa, bet ne 3x dienā, katru dienu.) Sorgo tikai A, B2 (nav secretors). Sorgo ir labs gaidīšana graudaugu brokastīm un cepšanai un ir bez lipekļa. Tas ir populārs Āfrikas graudaugu, sevišķi alus brūvēšanai. Raudzētie sorgo ir mazāks traucēs citiem asins tipiem. (Neēd zaļos kātiņus un graudi vai dot viņiem dzīvnieki. Tie satur cianīdu un citi nāvīga ķimikālijas.)

Teff (injera) tikai O, A2 (ne-secretors) Šī tiny graudu padara labs aizstājējs kviešu, ko nesatur glutēnu. Etiopijā, pankūku raudzētas Teff miltiem sauc par injera ir to plaša patēriņa pārtikas. Tapioka (manioka) manioka tikai A, B2 (non-secretor), O1 (secretor). Smalkais tapiokas milti ir laba saistviela, lai aizstātu lipekļa vairumā cepšanas receptes šiem asins tipiem. Ja manioka ir pieaudzis, tas ir plaša patēriņa pārtikas. Pat lapas tiek vārītas un ēst, piemēram, spinātos. Sāgo produkti ne uz AB. Visiem pārējiem asins tipiem, smalkas sāgo milti padara labu saistvielu, lai izmantotu kopā ar citām cepšanas sastāvdaļām kā aizstājēju smaganu balstīta saistvielas, kas nav īsti piemērots jebkura asinsgrupa.

Graudi un pākšaugi nevienā asinsgrupa uz nesatur glutēnu Diēta

Visi kviešu produkti, miežu, Essene maize, Ezekiel maizes, speltas kvieši, rudzi, auzas / klijas satur glutēnu, neatkarīgi no tā, kas ir piemērots jūsu asinsgrupa. Ja jums nav panest glutēnu, tad izvairītos no tiem pārāk. Sojas pupiņu produktu, kas ietver ārējās membrānas ir riskanti. Īpaši sojas piens izgatavoti no visu sojas pupu. Lasīt etiķeti! Tas tādēļ, ka ārējā apvalka satur spēcīgu tripsīnu inhibitorus, kas nav inaktivēti apstrādes laikā. Tas var radīt neierobežotu šūnu dalīšanos un vairošanos. Ja ir iespēja vēzis, tas ir sliktas ziņas. Sojas pupiņas ir estrogēnu, dodot šūnu replikāciju pirmajā vietā. Tas pats attiecas arī uz soju klāt lolojumdzīvnieku barību.

Mīklas uzlabošana pārstāvji piemērots visiem asins tipiem

Olas dot glutēnu līdzīgu labumu un uzlabotu uzturvērtību. (* Nav vegāniem). Cepamais pulveris (no sodas un citronskābes), ābolu pektīns, maizes raugs, agara. Rūgstošu griķu vai Teff uz dažām dienām, uzlabo mīklu, kas izmantotas pankūkas. Apelsīnu, citronu un greipfrūtu serde. Šī unikālā metode arī piebilst vairāk šķiedrvielu, pektīna un izdevīgu uzturvielu cep preces.

Mīklai uzlabošana aģenti: Limited piemērotība

Kartupeļu milti AB, B1 (secretors). Šis sods cieti pievieno elastīgu, Sveķiem tekstūru cepšanai, tādējādi ierobežot summu 10ml vienu 250ml rīsu vai miltu maisījumu. Ēšanas lielu daudzumu produktu, kas satur to izraisa smagu gremošanas traucējumus dažos citu asins tipiem. (Mans vīrs ir asinsgrupa A-secretor un nevar sagremot to visu! Par laimi, viņš nav kviešu vai lipekli nepanesamība.) Tapioka milti A, B2, O1 (secretor). Pievieno 10-15 ml smalkas cietes vienu 250ml rīsu miltiem vai sajauc miltus. Ja jūs nevarat iegādāties miltus, mēģiniet malšanai, bet tas joprojām ir pārāk graudaini. Jūs varat mēģināt mērcēšanai un vārīšanas tapiokas uz želejas. Izmantojiet kādu no šo un maisījums to ar šķidro daļu no jūsu recepte, lai saņemtu to gludu un krēmveida.

Mēģiniet apmēram 30ml želeja vienu 250ml miltiem. Sāgo milti ne AB. Pievieno 10-15 ml uz vienu 250ml rīsu miltiem vai sajauc miltus. Ja jūs nevarat atrast smalkas cieti, mēģiniet vārīšanas to un izmantojot pieniņš, sajaukta ar mitrām sastāvdaļām. Mēģiniet apmēram 30ml želeja vienu 250ml miltiem. Vārīti saldie kartupeļi: ne A. Karameles vai microwaved un tad mizoti, salds kartupeļu var biezeni ar nelielu rīsu miltiem un pārveidoja par pīrāgs cepšanai un cepšanai. Vārīti saldo kartupeļu arī uzlabo kūkas maisījumu, ja jūs izmantojat olas.

Visi asins veidi izvairīties:

Gum tragakanta, karagināna, guāra sveķi, ksantāna sveķi un gumiarābiku. (Ja tas nav iespējams vai sociāli neērts, maz nedrīkst radīt pārāk lielu diskomfortu, bet neietver tos jūsu receptēm.) Jūs varat atsaukties uz maniem vadlīnijām par taukiem, eļļas, piena un cukura, lai iegūtu vairāk informācijas par cepšanas sastāvdaļām. Tiklīdz jūs zināt, ko jūsu asinsgrupa tam sagatavo sarakstu ar to, ko jūs gatavojaties izmantot, no šī brīža. Ir daudz asinsgrupa saraksti pieejami internetā, bet pārliecinieties, ka tie ietver sarakstu jūsu secretor statusu. Daži vecajās nav. Atcerieties, lai izvairītos no jebkāda lipekli gar ceļu.