Nenuostabu, nauda sveikatai saldžiųjų bulvių, kad jūs turėtumėte žinoti

Saldžiosios bulvės yra labai skanus ir maistingas šakniavaisiai. Jie yra riebus ir minkštas, todėl jiems puikiai ingredientas daugelyje receptų. Tai yra geriausi šaltiniai daug vitaminų ir mineralų, ir yra supakuota su riboflavino, tiamino, niacino ir karotinoidų. Jie taip pat yra vaistų naudos daug, ir padėti kultūrizmo.

Kodėl Saldžiosios bulvės yra gera savo sveikatai

Štai keletas saldžių bulvių nauda.

1. Apsaugo vitamino A trūkumas

Saldžiosios bulvės yra nuostabi šaltinis vitamino A, nes jie yra didelis kiekis beta karotino. Beta karotinas virsta vitaminu A mūsų kepenis ir kiekvienas beta karotino molekulė sukelia dviejų molekulių vitamino A. Vitaminas A reikalingas padeda organizmui kovoti su įvairiomis infekcijomis ir lieka atspari infekcijoms ateityje.

2. Valdo Diabetas

Dėl glikemijos indekso skalėje, saldžiosios bulvės skirstomos į mažo iki didelio, nes jie gali sumažinti atsparumą insulinui atsiradimą. Saldžiosios bulvės turi mažą glikemijos indeksą, o tai reiškia, jie išleisti cukraus į kraują labai lėtai, palyginti su kitų krakmolingų maisto produktų.

Šis nuolatinis spaudai padeda kontroliuoti cukraus asmenų kraujyje. Taigi, saldžiosios bulvės gali būti naudojamas reguliuoti cukraus kiekį kraujyje cukriniu diabetu žmonių. Saldžiosios bulvės turi magnio ir ląstelienos, kuri yra svarbi valdymo ir prevencijos diabeto.

3. mažina stresą lygiai

Saldžiosios bulvės turi didelį kiekį magnio, kuris yra svarbus mineralas organizmui tinkamai veikti. Vienas iš labiausiai vertingų privalumų šio mineralo yra tai, kad jis padeda sumažinti nerimą ir stresą. Trūkumas magnio yra susijęs su didesne rizika streso, depresijos, nerimo ir. Taigi, saldžiosios bulvės gali padėti papildyti magniu lygius ir padėti gydyti depresiją ir nerimą susijusių elgesį.

4. Skatina priešuždegiminį aktyvumas

Saldžiosios bulvės turėti gerą kiekį vitaminų, kurie turi didelę anti-uždegiminių savybių. Be to, ji turi didelės koncentracijos cholino. Cholino yra universalus maistinių medžiagų, ir vienas iš geriausių naudą yra tai, kad ji sumažina bodys uždegiminį atsaką, tokiu būdu todėl mažesniu uždegimas.

Saldžiosios bulvės taip pat yra antocianinų, kurie yra svarbūs siekiant užkirsti kelią ir sumažinti uždegimą gaubtinės žarnos vėžio ląstelėse ir ląstelių proliferacijos sumažinimui tam tikrų vėžinių ląstelių. Todėl cholino ir antocianinų buvimas saldžiųjų bulvių, kad ji svarbi mitybos šaltinis mažinimo ir prevencijos uždegimas.

5. apsaugo, apsaugo, ir valdo vėžio

Violetinė-sukonkretinti saldžiųjų bulvių yra ypač veiksmingas kovojant vėžio. Šioje grupėje elementai gali slopinti Specifinio vėžio, pavyzdžiui, skrandžio vėžio, krūties vėžio, gaubtinės žarnos vėžio ir augimą. Aukšti antocianino lygiai yra anti vėžio veiklos krūties ir skrandžio vėžio priežastis. Ištraukos iš bulvių gali nužudyti prostatos vėžio ląsteles, todėl įsitikinkite, kad vėžys neplistų arba auga kitų dalių prostatos.

6. Padeda apsisaugoti opos

Opos atsiranda, kai uždegimo paveiktą audinį yra išskiriamas iš odos arba iš gleivinės, kuri gali būti labai skausminga. Ekstraktas iš saldžiųjų bulvių yra gerai apsaugoti virškinimo trakto audinius nuo Aspirinui sukeltoms opoms. Taigi, saldžiosios bulvės gali būti naudojamas valdymo ir gydymo pepsinės opos.

7. Sumažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką

Komplikacijų, tokių kaip aterosklerozė pasireiškia, kai yra oksidacija organizme, kuris gali sukelti daugelio širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi. Ekstraktai iš saldžiosios bulvės yra didelis polifenolių, kurie panaikins oksidaciją ir tokiu būdu, sumažinti susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis riziką.

Ji taip pat yra tirpių maistinių skaidulų, kad yra glaudžiai susijusios su širdies ir kraujagyslių ligų tikimybė sumažėjimas. Todėl antocianino, skaidulas, polifenoliai ir aukštos radikalų prapūtimo veikla esančių šių bulvių visi reikalingi kovoti su širdies ir kraujagyslių ligomis.

8. Sudėtyje antimikrobinės savybės

Saldžiosios bulvės turi tam tikrą antimikrobinio aktyvumo sumą. Ekstraktai iš šių bulvių sudėtyje antimikrobinių savybių, kurios kova su bakterijomis, atsakingų už vidurių šiltinės ir pneumonija. Ląstelienos kiekis taip pat gali sumažinti maistą plintančios bakterijos vystymąsi. Tai kodėl saldžiosios bulvės naudojami profilaktikai ir gydymui skirtingų tipų bakterinių infekcijų ir ligų sukėlėjų.

9. Gerina plaukų ir odos

Saldžiosios bulvės yra daug vitamino A, C, ir E, kurie yra puikus plaukų ir odos. Vitaminas E turi potencialą padidinti plaukų augimą ir tankumą asmenims, turintiems aukštą plaukų kritimą. Tai yra todėl, kad šis vitaminas yra antioksidacinių savybių, kurios gali padėti sumažinti didelį priežastį alopecija oksidacinio streso.

Vitaminas C yra populiarus dermatologinių procedūrų ir naudojama hiperpigmentacija ir fotosenėjimo gydymą. Vitaminas C yra reikalingas kolageno sintezę, kuris yra svarbus struktūrinio proteino odos. Ji taip pat turi anti-uždegiminių savybių, todėl padeda valdyti odos problemų, tokių kaip spuogai ir skatina žaizdų gijimą.

10. AIDS Virškinimas

Jame yra didelis kiekis ląstelienos, kuri yra žinoma kaip pagerinti virškinimą ir žarnyno sveikatą. Vartojimas saldžiosios bulvės gali padidinti ląstelienos kiekį organizme reikia turėti normalų virškinimą. Jis taip pat gali padėti išvengti vidurių užkietėjimas, kuris yra vienas iš statymai saldžių bulvių nauda kūdikiams.

11. reguliuoja kraujo spaudimą

Nes jie yra daug kalio ir magnio, saldžiosios bulvės yra sunaudojamos kontroliuoti kraujo spaudimą. Didesnis suvartojamų kalio rezultatų sumažinti kraujo spaudimą ir taip sumažina besivystančių vainikinių problemų ar insulto riziką. Magnio yra dar vienas baltymui, kuris apsaugo nuo hipertenzijos mažinant kraujo spaudimą.

12. Didina vaisingumui

Aukšti vitamino A, kad saldžiųjų bulvių vienas iš geriausių daržovių vaisingo amžiaus moterims, nes ji padeda padidinti derlingumą. Vitaminas A vaidina svarbų vaidmenį gerinant reprodukcines spektaklius, o jo trūkumas gali sukelti antrinio nevaisingumo moterims. Šios bulvės taip pat yra geležies, kuri yra naudinga skatinti vaisingumą. Todėl, atsižvelgiant į geležies suvartojimo nuo maisto produktų, pavyzdžiui, saldžiosios bulvės padidėjimas gali padėti išvengti antrinės vaisingumą ir sumažinti ovuliacijos nevaisingumas moterų galimybes.

13. Skatina Geresnis matomumas

A vitamino esančių saldžiųjų bulvių padeda regėjimo gerinimui. Šis vitaminas yra svarbus įvairių pigmentų, kurie yra atsakingi už šviesos absorbcijos į akis susidarymo. Jis taip pat palaiko tinkamą struktūrą tinklainėje. Trūkumas vitamino A lems prasto regėjimo ir taip pat gali sukelti aklumą. Trūkumas yra taip pat susijęs su akių ligų, pavyzdžiui, opų, ragenos sausumo ragenos ir junginės. Vitaminai A, C ir E yra gerai skatinant geresnį regėjimą ir užkirsti kelią problemoms į akis.

14. Padeda svorio valdymo

Saldžiosios bulvės yra rauginti ir tirpios ląstelienos, kurios siūlo įstaigai savarankiškų ir gamtos mechanizmą, siekiant reguliuoti svorį. Maistinės skaidulos kaip pektino yra veiksmingos mažinant maisto suvartojimą ir padidinti bodys hormonų aktyvumą. Taigi, didinant saldus bulvių vartojimas lems didesnes pluošto įsiurbimo, kurie bus sukelti apatinės kūno svorio. Todėl, saldžiosios bulvės svorio netekimas yra puikus pasirinkimas.

15. stiprina atmintį

Saldžiosios bulvės yra Antocianino, turinti savybės, siekiant pagerinti atmintį. tai antioksidacinėmis savybėmis gerokai padidinti atmintį.

Kaip pasirinkti ir parduotuvė Saldžiosios bulvės?

Kai jums pasirinkti saldžiųjų bulvių, pirmiausia pažvelgti į odos išvaizdą ir pamatyti, jei viskas yra tos pačios spalvos, be jokių įtrūkimų ar irimo požymiai. Duoti bulvių šiek tiek spaudimą, ir, jei jis yra Plonas tada jis yra puvimo ženklas. Nufotografavus bulves namus, išlaikyti juos labai gražioje vietoje, kaip krepšiu dėl sandėliukas arba kovos viršuje. Jūs turite išsaugoti juos vėsioje ir sausoje ir naudoti juos per kelias savaites.

Ar yra koks nors šalutinis poveikis valgyti saldžiosios bulvės?

Dauguma žmonių gali toleruoti saldžiosios bulvės. Tačiau dideli kiekiai oksalatų sukels problemų žmonėms, kurie yra linkę į akmenų susidarymo inkstuose.