Některé důvody, proč bychom měli jíst tmavé čokolády

Tmavá čokoláda lahodný je forma čokolády, která má vyšší obsah kakaového másla, stejně jako mnohem méně mléka, než ostatní typy lahodné čokolády. Federální vlády a také kritéria na trhu, co položky mohly být identifikovány tmavé lahodné čokolády se liší od národa, stejně jako trh.

Co jsou antioxidanty?

Antioxidanty jsou chemické látky, které zabraňují oxidaci různých dalších sloučenin. Pro zjednodušení tohoto předpokládejme z vodního potrubí, který začíná stanovit rez na uvnitř. Postupně se tato rez jistě pokračovat vyvíjet se v sestavě až malou nebo žádnou vodu mohla proudí. Potom zahrnout odstraňovač korozi vodovodního potrubí, stejně jako to začne odstranit nahromadění, tedy zvýšení krevního oběhu. Zvážit své tepny jako vodní hladinou, a také antioxidanty jako čistič korozi.

Polyfenoly jsou hlavní klasifikace antioxidantů rostlinného původu. Existuje několik podtříd polyfenolů, která zahrnuje flavonoidy, které má navíc podtřídy. Mezi nimi jsou flavanoly které se skládají z mocného katechinu a také epicatechin. Epicatechin (zamyslel za nejužitečnějšího antioxidant) je značně promočený až po využití flavonoidy bohaté lahodné čokolády.

Jsou všechny tmavé čokolády vyrábí stejně?

Ne všechny tmavé čokolády jsou stejné. Vzhledem k tomu, kakaový prášek se skládá ze všech antioxidantů, tím vyšší je stupeň čokoládových těles (kombinace kakaa a také kakaového másla), tím vyšší je stupeň polyfenolových antioxidantů obecně. Tato výjimka z tohoto pravidla je tmavá čokoláda chutné, který je na skládku. To naznačuje, že to je rafinovaný alkálií napomáhat odstranění hořkosti. To však zbaví většiny zdravých a vyvážených antioxidantů. To je obecně za to, že tmavá čokoláda lahodný obsahuje stupeň více než 70% kakaové sušiny bude dodávat nejlepší wellness výhody.

9 důvodů, proč bychom měli konzumovat více než 70% kakaových součástí hořká čokoláda:

  1. Cacao má nejvyšší zaměření flavonoid antioxidantů jakéhokoliv druhu potravin rostlinného odvozený pěstovaných na naší zemi. To je ověřena v databázi USDA pro webový obsah flavonoidů vybraných potravin, který byl zahájen v roce 2007, navíc na nejvyšší možnou hodnotu ORAC. Oxygen Radical Absorbance schopnost (ORAC) je větší u kakaa ve srovnání s ničím jiným. Toto je celkový kyslíkových radikálů, které se subjekt se od určité potraviny.
  2. Snižuje špatného cholesterolu (LDL). Polyfenoly, primární skupina silných antioxidantů nacházejících se v potravinách rostlinného původu, jako jsou Merlot, jakož i čajů, pomáhá zastavit oxidaci LDL, čímž se sníží jeho hladiny v krevním oběhu.
  3. Posiluje krevní oběh v celém cévního systému. Flavonoidy přispívají k vasodilataci, rozšíření vnitřního průměru krevních cév a také tepny. Studie ukazují, že uvolnění svalových buněk sousedících tepny pomáhají zvýšit průtok krve. Zvýšený průtok krve je životně důležitá pro mnoho výhod, pocházel z kakaových flavanols.
  4. Může zlepšit paměť z posíleném průtoku krve v mozku. Výzkumná studie ukázala slibné výsledky ve zvýšené úrovni dočasné paměti u zdravých a vyvážených dospělé 2 hodiny po jídle s vysokým čokoláda Černá lahodnou čokoládu. To vedlo vědce zkoumat vliv na Alzheimerova choroba nebo jednotlivci s nadějí, že by to mohlo být praktické paměti, spolu s snížit riziko onemocnění u zdravých dospělí, stejně jako ty odhalující ukazatelů její blíží.
  5. Pomáhá spravovat citlivost na inzulín. Rychle po jídle s vysokým obsahem polyfenolů tmavé lahodnou čokoládu, dochází k výraznému zvýšení citlivosti na inzulín. Snížená nejí inzulín a zaměření glukózy kromě cukru, jakož i inzulín reakce na ústní překážky glukózy, měl přímý dopad modifikací dodatečně inzulínové rezistence, jakož i citlivost (HOMA-IR a také QUICKI – ISI).
  6. Snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a také mrtvice. Použití posílené průtok krve, krevní destičky nahromadění se prudce snižuje, v důsledku inhibice jejich schopnost vytvářet embolie. Pozitivní výsledky jsou důležité u starších lidí se domnívá, že většina úmrtí podle věku nad 70 let se vztahují na cévní systém, hlavně srdeční zástavě a také mrtvice
  7. Hydrogenovaný tuk z kakaového másla. Není to tak špatné, a možná i velké. Jedna třetina tuku v kakaové máslo pochází z kyseliny stearové, který nezvyšuje hladinu LDL cholesterolu jako většina různých jiných nasycených tuků. Dalším 3. pochází z kyseliny olejové, srdce zdravé nenasyceného tuku. Kyselina stearová se transformuje v játrech na kyselinu olejovou.
  8. Snižuje akci destiček a také hromadění zubního plaku v tepnách. Důkaz ukazuje, že úroveň epikatechin (účinný antioxidant v čokoládě) se zvyšuje po požití flavanol bohaté lahodnou čokoládu. Epikatechin zvyšuje dostupnost oxidu dusnatého v cévním systému, zpomaluje hromadění plaku. Navíc toto napomáhá v posíleném průtok krve, které také brání shlukování krevních destiček, které pak zadají embolii v tepnách.
  9. Lahodné čokolády afrodiziakum? I když to byla diskutována, víme, že čokoláda uvolňuje přirozeně probíhá stejně jako náladu zlepšit fenylethylamin a také serotoninu z mysli přímo do lidského organismu. Obecně platí, že tyto dvě sloučeniny se stalo přirozeně vyskytuje v mysli a jsou rovněž zahájila přímo do nervového systému, kdy jsme více než rádi, nebo když jsme se setkali s těmito pocity lásky a nadšení.

Čokolády důvěryhodnost jako afrodiziakum pochází z mayských a aztéckých také společnostech se datuje téměř 2000 lety. Aztécký vládce Montezuma používá k konzumovat 50 hrnky čokolády denně. To bylo věřil povzbudit lidi, a také ženy mnohem méně bržděna. Mnohem více v poslední době, v 1700, Casanova (vzít v úvahu největší fanda všech dob) favorizoval lahodnou čokoládu sektu jako afrodiziakum. Specifické testování této teorie by mohla být docela chutné a také zábavnější.

Jaký druh potravin, které mají nejvíce antioxidantů?

Možná borůvky, chřest, ekologický čaj nebo maliny? Jen co hořká čokoláda. To je správně! Antioxidant stupeň ve vysoce cacao silné tmavé lahodné čokolády je podstatně větší ve srovnání s jakýmkoliv typem různých jiných potravin rostlinného původu.