Nejlepších způsobů, jak snížit obličeje tuku Přirozeně

Vaše tvář je první kontakt s ostatními. Je to první věc, kterou lidé upozornění, a to i před tím, než vědět něco o vás. Je zcela pochopitelné, toužit ostrý, definovanou plochu. Nicméně, mnoho lidí zápasí s hmotností, a to včetně obličeje tuku.

I když není nic špatného vůbec v tom, že některé obličeje tuk, pokud tě to opravdu vadí, že jsou banda, co můžete udělat pro její snížení. Nicméně, to je velmi důležité si uvědomit, že není žádný rozdíl mezi obličeje tuku a tělesného tuku. Dobrou zprávou je, že stejné metody, jak se zbavit tuku v těle vám pomůže zbavit obličeje tuku stejně. Tento článek se bude podrobně vysvětlit deset nejlepších způsobů, jak snížit obličeje tuku.

Jak ztratit Cheek tuku Přirozeně

Někdy můžete zjistit, že dokonce ztrácí tělesná nadváha dělal žádný rozdíl k tuku na vaší tváři. Pro ty unavený baculaté tváře, zde je několik způsobů, které vám ukáže, jak se zbavit lícní tuku přirozeně.

1. jíst zdravě a cvičení

To je opravdu nejlepší způsob, jak udržet si své fyzické zdraví. Kromě toho vám pomůže udržet si své tělesné hmotnosti, zdravé stravování a cvičení má řadu dlouhodobých výhod, včetně zdravotního orgánu, stárnutí, kardiovaskulární zdraví, pevnosti kostí a tak dále. Konzumovat vyváženou stravu, která je přístupná všem ovoce, zelenina, luštěniny, luštěniny, vejce, ryby, ořechy a semena, a vaše tělo zůstane v dobré kondici. Vyhnout se nadbytek cukru a sodíku, protože obě tyto složky potravin mají tendenci zadržovat vodu a způsobit nadýmání v různých částech těla, zejména svou tvář. Pamatuji si vykonávat po dobu nejméně tři dny v týdnu.

2. Stay hydratovaný

Jako pult-intuitivní, jak by se mohlo zdát, vaše tělo skutečně zadržuje vodu v důsledku dehydratace. Naše těla ukládat žádné další vodu v těle; to zahrnuje tvář a obličeje. Chcete-li to zastavit z děje, je velmi důležité, aby zůstali hydratované po celý den. Nezapomeňte vypít 2 až 3 litry vody denně, se rozprostíral přes celý den.

3. Chew Některé Gum

Žvýkačka je cvičení, které pomáhá snížit tváře tuku. To také pomáhá zmírnit tuk na bradě a čelisti oblasti, která vám, že definovaný tvar, který chcete. Sedět na židli s rovnými zády. Pop svazek žvýkačku do úst a začne žvýkat. Žvýkat po dobu nejméně dvacet minut, třikrát denně. Můžete to udělat hned po ranní, odpolední a večerní jídla.

4. Blow Některé balóny

Jedná se o cvičení, které pomáhá tón tváře tuk tím, že pracuje obličejové svaly. Sedět na židli a opřel se, dokud se díváte na strop. Pak se balón a foukat čerstvý vzduch do něj. Zachovat foukání po dobu nejméně deseti sekund. I když to uděláte, budete se cítit vaše lícní svaly protáhnout. Dále umožňují únik vzduchu z balónu, a opakujte tento krok pětkrát až desetkrát. Měli byste být schopni vidět rozdíl ve vaší tváři během několika týdnů.

5. Získat Steam Facial

Je zvláštní, jak to vypadá, pára může skutečně pomoci zlepšit tón a tvar obličeje. Důvodem je, že pára působí póry otevírat, uvolňuje pot a zachycené toxiny. V důsledku toho snižuje zadržování vody v obličeji. Je důležité si uvědomit, že tato metoda nebude fungovat, pokud nejsou zcela hydratované po celý den.

Za prvé, vařit trochu vody v nádobě. Nechte ho vychladnout trochu, potom namočte čistý ručník v horké vodě, mačkat to, aby se odstranily jakékoliv další vodu. Před jejich uvedením na obličeji, ujistěte se, že teplota je správná, takže nemusíte zranit svou tvář kvůli teplu. To lze provést po dobu deseti minut, dvakrát denně.

6. Získejte masáž obličeje

Obličejové masáže jsou široce používány ke snížení tuku na tvářích, a tón zbytek obličeje. Tento způsob přispívá ke zmírnění přebytečné zadržování vody v obličeji tím, že podporuje cirkulaci a vypouštění nahromaděné tekutiny. Uplatnit zdravý olej na vaší tváři, jako je skvalen nebo arganovým olejem. Začněte tím, že jemně třít svůj obličej s plochými palem v kruhovém pohybu. Můžete opakovat to pro dvacetkrát.

7. Stretch Your Face

Jedná se o jednoduchý obličeje cvičení se svými kořeny v józe. To pomůže tón a posilování svalů své spodní části obličeje. Sedět a relaxovat. Dále tlačit svůj jazyk ven a pokusit se dotýkat nosu s ním. Držte tuto pozici po dobu pěti sekund. Dále se snaží dotknout bradu svým jazykem po dobu dalších pěti sekund. Ty by měly opakovat v celkové výši pět až deset krát.

Další technika spočívá v tlačí spodní ret vzhůru vyčnívající svou spodní čelist. Pokračovat po dobu pěti sekund a opakujte to desetkrát. Také pravidelně úsměvem je skvělý způsob, jak zmírnit své obličejové svaly. Víc než to, s úsměvem bylo prokázáno, že zvýšení hladiny endorfinů v těle, díky nimž člověk cítí šťastný av pohodě.

8. Úsměv jako ryba

Zní legračně, že ano? No, vypadá to legrační taky, ale je to vynikající cvičení obličeje, které vám pomohou zbavit se tohoto tuku na vašich tvářích. Za prvé, sedět někde s řádnou opěrou zad. Dále, aby se rybí obličej sání své tváře dovnitř. V tomto okamžiku se snaží usmívat a držet pozici za zhruba deset až patnáct sekund. Můžete opakovat tento pět až deset krát denně.

9. Snižte alkoholu nasávaného

nejsou dopřát v nadměrném pití, pokud chcete zachovat definovaný tvar obličeje. Mít malé množství vína nebo piva a hned poté je v pořádku, ale nic víc, mohou způsobit tuk se objeví na vaší tváři. Je to proto, že alkohol je přeplněný kalorie bohaté na sacharidy. To také způsobuje dehydrataci, což vede k zadržování vody v těle, jak je uvedeno výše.

10. Sleep Well

Nic z toho bude fungovat, pokud nechcete dostat osm hodin spánku denně. Máme tendenci se tak zaneprázdněn jinými věcmi, které jsme nakonec kompromisů v oblasti spánku v těchto dnech. Spánková deprivace způsobuje různé problémy pro vaše duševní i fyzické zdraví. To bylo spojeno s nárůstem hladiny kortisolu, který je stresový hormon, který je dodáván s různými problémy, jako je například zvýšená chuť k jídlu, zvýšené akumulace tuku a zvýšení tělesné hmotnosti.

Často kladené otázky

Zápasí s snaze o tom, jak snížit tvář tuk přirozeně? Zde jsou nejčastěji kladené otázky, pokud jde o snižování obličeje tuk.

1. Bude obličeje Cvičení práci?

Ano, často pomáhají zmírnit své obličejové svaly, snižují lícní tuku a zlepšit tvar obličeje. Nicméně, tyto nebudou dělat rozdíl, pokud budete jíst vyváženou stravu, cvičení pravidelně, zůstane hydratovaná a dostatek spánku každý den.

2. Může Spuštění snížit obličeje tuku?

Kardio může určitě snížit obličeje tuku. Redukce Spot tuku je mýtus; nemůžete ztratit tuk v jediném části vašeho těla. Místo toho, zahrnující zdravý pohybový režim s aerobní cvičení může pomoci při spalování tuků.

Mít velký obličej, neznamená, že je tlustá. Mnoho lidí má velké, kulaté tváře, které mají co do činění s více struktury kostí než tuk zisk. Může se jednat o ostrý, definované čelisti čeká pod všemi těmi tuku, ale někdy je to jen, jak to je. Neexistuje žádný důvod, proč jít přes palubu snaží dostat obličeje strukturu jako známých modelů či herců, kteří mají přístup k většímu množství techniky a prostředků pro změnu své tělo. Jen začít jíst zdravě, aby čas na nějaké cvičení a dobře spát.