Nejlepší Esenciální oleje zlepšit sportovní výkon

Dnešní sportovci tlačit jejich těla těžší, než kdy předtím, a neustálá snaha maximalizovat výkon je něco, co může trvat až obrovské množství času a energie. Zatímco váš celkový výkon bude samozřejmě vázáno na vlastních tělesných a duševních schopností, jsou zde i mnoho různých nástrojů tam, že mohou být použity, aby vám pomohl s sebou.

Nástroje jako skok lana nebo cvičebních strojů jsou zřejmé možnosti tady, a investice do pravé může pomoci začnete vidět zlepšení v oblasti výkonu. Ale tam jsou cenově dostupnější a více překvapivé řešení, tam venku stejně, které stojí za to díval do. Dokonalým příkladem je silice.

Éterické oleje pro lepší sportovní výkon

To překvapuje mnohé slyšet, že něco tak jednoduchého, jako esenciálního oleje mohou pomoci sportovec získat více ze svého výkonu, ale je to pravda. Z udržet tělo v čistotě, aby pomoc při bolestech v úlevu od bolesti svalů na pomoc dát nový impuls energie, správné silice může mít velký vliv na to, jak budete pracovat ven. Zde je několik možností, aby zvážila.

Máta peprná

Máta peprná je jedním z nejlepších možností pro ty, kteří jsou vážně zvýšení jejich sportovní výkon. Nabízí širokou škálu výhod, včetně následujících.

 • Zmírnit nevolnost a zažívací potíže, včetně těch nervových pregame nervozita.
 • Zlepšil duševní bdělost a lepší koncentrace
 • Úleva od bolesti a bolesti, zejména bolesti svalů a bolesti artritidy
 • Zlepšil respirační funkce

Tím, že pomůže vám snadněji dýchat a zlepšení duševní výkonnost, máta peprná vyniká jako možnost pro ty, kteří hledají způsob, jak zlepšit svůj sportovní výkon díky použití éterických olejů je nutností použití.

Citrón

Světlé a citrusy, citron esenciální olej je snadno k nalezení, snadno ovladatelný, a pomáhá zajistit tělu širokou škálou různých výhod, včetně několika, které jsou specifické pro sportovce.

 • To může pomoci stimulovat nervový výkon systému a udržení dobrého zdraví
 • Zlepšuje náladu a pomáhá zvyšovat pozitivitu pro ty dny, kdy se necítíte 100%
 • Může být použita k léčbě a prevenci sportovce nohu
 • Může přispět k detoxikaci organismu a udržovat špičkový výkon

Stroužek

Hřebíček silice je něco, co bylo testováno, aby se zabývala celkové efektivitě to pro různé věci. Je Bylo prokázáno, že poskytují velmi skutečné výsledky v celé řadě aspektů zdraví a sportovní výkon.

 • Studie ukazují, že to může zvýšit bílých krvinek a funkci imunitního systému, udržet si zdravý pro trénink.
 • To může pomoci snížit zánět, což pomáhá zmírnit bolest artritidy a zlepšení flexibility.
 • Jeho antiseptické vlastnosti může usnadnit, aby tělo čisté a bez kožních infekcí a také pomáhá v boji proti sportovce nohy.

eukalypt

Eucalyptus esenciální olej má rozpoznatelný, silné aroma, které je klíčovou součástí toho, jak to napomáhá lepšímu hojení a vyšší výkon. Zejména se nabízí několik výhod, včetně:

 • Zlepšil respirační funkce pro lepší výdrž a výkon
 • Bojuje proti zánětu ve svalech ke snížení bolesti a podporovat lepší flexibilitu
 • Smíchá s vodou ve spreji může pomoci udržet tělo v pohodě
 • Skvělé pro probuzení těla a mysli těsně před utkání, hra, nebo rasy

Levandule

Levandule je známá pro svou schopnost pomoci uvolnit mysl i tělo a přemluvit ho do více klidný spánek. To nemusí být přesně to, co sportovci chtějí, ale vzít v úvahu, že dostat dobrou noc spát, je nutností pro maximální výkon na další den a uvidíte, proč používat levandule relaxovat je tak důležité. Navíc to může pomoci uklidnit a léčit škrty, popáleniny a modřiny, takže se můžete dostat zpátky na hřiště znovu rychle.

Jak používat éterické oleje

Oleje výše jsou jedny z nejlepších na zlepšení sportovních výkonů a jejich použití je jednoduché, jak dobře. Existují dvě možnosti, které Vám doporučujeme;

 • Použijte rozprašování Difuzor – Přidat 20-25 kapek oleje a dýchat normálně jako olej je rozptýlen ve vzduchu.
 • Použití v masážním olejem – přidat 5 až 10 kapek do dopravcem ropy, jako je mandlový olej a masáže do svalů

Esenciální oleje jsou silné a mocné. Při uplatňování esenciální oleje přímo na kůži být vědomi jakéhokoliv podráždění a okamžitě zastavit aplikaci. Pointa je jednoduché, éterické oleje mohou zlepšit sportovní výkon v významným způsobem. Udržujte informace výše v mysli a začnete vidět zlepšení výkonu pro sebe.