Nejlepší doba k hydrataci v průběhu dne

Neexistuje nic jako voda, které vám pomohou zůstat aktivní a svěží po těžkém tréninku nebo běh po děti. Pokud vás zajímá, jak a kdy se hydratovat, může několik užitečné tipy vám pomohou vytěžit maximum z vašeho denního příjmu vody. Když se hydrát ve správný čas, stojíte sklízet některé z nejlepších zdravotních výhod spojených s pitnou vodou. Můžete popíjet kdykoliv během dne, samozřejmě, ale načítá se na této esence života během některých činností skutečně dává vaše tělo, které navíc palivo.

Jak hydratovat maximální užitek

1. Po probuzení

Se snaží shromáždit energii, aby obléknout děti, krmení a klesl do školy? Zatímco všichni budete chtít je vaše dávka kofeinu, je nezbytné vypít dvě sklenice vody po probuzení. Nejenže hydratovat tělo poté, co dobrý spánek, ale také spouští vaše vnitřní orgány zahájit své čistící funkce. Budete se cítit bdělejší a obnovovány příliš.

2. Před tréninku

Hydratační před dobrém tréninku vás udrží před vysycháním a pocit žízně. Popíjet asi 12 uncí, než začnete relaci a ponechat popíjení během cvičení dle intenzity aktivity. Rozhodnete-li se o běh v chladném počasí, spotřebuje láhev 16-unce za hodinu. A v případě, že teplota stoupne, vypít kolem dvou až čtyř lahví. Pokud nechcete pít dost vody, budete rozumět tomu, co je hydratace (a jak moc jsou vaše tělo potřebuje) po zlém.

3. před jídlem

Poté, co uvařit chutné jídlo pro svou rodinu, si pauzu a vypít sklenici vody, 30 minut, než začnete jíst. To pomůže trávení a udržet si tak trošku full – skvělý nápad, pokud máte tendenci se přejídat. Pokusit se dostat svého manžela a děti, aby učinily totéž. Čím dřív se dostanou do zvyku pitné vody, tím lépe. A co víc, je to jeden hydratace tip, že je super-snadno sledovat.

4. před spaním

Zdravotní experti často diskutují, zda pitné vody před spaním vlastně pomáhá vaše zdraví. No, pokud jste žízeň nebo nesplnili svoji kvótu vody za den, si jisti, že jej dokončí v noci. Plus, vaše tělo může začít detoxikaci sám. Nepříjemný vedlejší účinek může být probuzení jít na záchod. Chcete-li zabránit tomu, aby se snažte pít vodu asi jednu nebo dvě hodiny před spaním.

5. Pokud užíváte léky

To je jeden z hydratace radu, že mnozí přeskočit z důvodu necítí dostatečně žízeň. I když se to může zdát v pohodě pop pilulky bez vody, je to nezdravé. Voda pomáhá ledviny odplavování léky, takže jdou dolů hladce. Dbejte na to, nikdy brát léky s kapaliny jiné než voda. Pouze voda je bezpečná s léky, protože není nic, co může negativně ovlivnit jak jsou léky vstřebává obsahují.

Naše tělo se skládá z asi 60 procent vody. Bez této životodárné látce, naše orgány, tkáně a buňky nebudou moci správně fungovat. Zjistit, kdy k hydrataci a dodržovat stanovený vzor snížit výlety do lékaři a instancí volání v nemocní v práci.