Neįtikėtinas Sveikata Privalumai vaikščiojimas basomis, kad jūs turėtumėte žinoti

Ar žinote, kad vaikščiojimas basomis gali turėti teigiamą įtaką Jūsų sveikatai? Tai yra todėl, kad neigiami jonai, esančių žemės susibalansuoja teigiamų jonų, esančių viduje save, sukurti pusiausvyrą, kad duos jums pagerinti sveikatą. Kai vaikščiojimas basomis, spaudimo taškus ant kojų gauti aktyvuotas ir suteikti savo kūno energiją.

Amazing Privalumai Barefoot Walking

Yra daug naudos sveikatai į savo kūną, jei jūs vaikščioti basomis. Štai keletas žemiau:

1. Tai gali kontroliuoti Nemiga

Jei turite problemų miega naktį ir dažnai rasti sau nemigo net iki pirmosios valandos po vidurnakčio ryte, jums gali būti kenčia nuo nemigos ar nemigos, kurie yra miego sutrikimas tipas. Manoma, kad vienas iš vaikščiojimas basomis ant žolės naudą, kad jūsų nemiga gali būti išgydoma.

2. Gerina regėjimą

Yra spaudimo taškas ant kojų, kuris, kaip manoma, bus prijungtas prie jūsų akių nervus. Vaikščiojimas basomis gali skatinti šio spaudimo tašką ir padėti pagerinti jūsų bendrą regėjimą.

3. Nervų sistemą galima patobulinti

Vaikščiojimas basomis namuose gali skatinti konkrečius akupunktūros taškus pėdos, o tai, savo ruožtu, skatina savo nervus ir venų, taip gerinant savo nervų sistemą. Cukriniu diabetu žmonės, kurie patiria skausmą nuo išsiplėtusių venų gali atleisti, jei jie vaikščioti basomis ant reguliariai.

4. Atsparumas gali būti padidintas

Vaikai mėgsta žaisti aplink basomis. Nuo vaikščioti basomis stimuliuoja nervų sistemą, ji taip pat padeda didinti tie imunitetą darant vieną stipresnę ir mažiau jautrūs ligos.

5. Padidina energijos

Vienas iš vaikščiojimas basomis ant smėlio nauda yra tai, kad ji suteikia jums atsparumą, o tai stimuliuoja spaudimo taškus ant kojų. Galbūt sunku vaikščioti ant smėlio po kelių dienų, bet kaip jūsų kojos priprasti prie jo, jums bus sukurti daugiau jėgų kojose ir kūno. Jūsų energijos lygį didės ir jus aktyvus per dieną. Jūs gaunate tą pačią naudą vaikščioti basomis ant akmenukų ar basomis ant akmenų.

6. Padeda Mėnesinių ir hormonų problemos

Kai jūsų hormonai nėra pusiausvyros, jūs patirsite fizines ir psichines problemas. Moterys, kurios priešmenstruacinio sindromo dažnai nuotaikų kaita, galvos skausmas, pilvo skausmas, pelną svorio, spuogų, vidurių užkietėjimas ir kiti klausimai. Vaikščiojimas basomis ant žemės gali padėti palengvinti daugelis šių simptomų.

7. mažina uždegimą

Uždegimas sukelia žalą į savo bodys ląstelių, kurios gali sukelti komplikacijų, pavyzdžiui, vėžio, senėjimo, širdies problemas ir kitų problemų. Vaikščiojimas basomis padeda į žemę veikia kaip antioksidantų elektronus ir sumažinti uždegimą jūsų kūno.

8. Širdies ir kraujagyslių Veikla Pagerintas

Kaip aptarėme, vaikščiojimas basomis padeda pagerinti nervų sistemą. Tai, savo ruožtu, padeda pagerinti kraujo apytaką organizme. Daugiau kraujotaka reiškia sveikesnį širdies ir kraujagyslių sistemą.

9. pabrėžia kraujospūdį

Jūsų streso lygį automatiškai nusileisti, kai jūs vaikščioti basomis kaip Jūsų kojų nervai stimuliuojami, atleidžiantis stresą. Tai panašu į kai gausite pėdų refleksologijos masažas. Nuo streso nužengia, Jūsų kraujospūdis taip pat gauna stabili.

10. Ji išvalo savo protą ir gerina nuotaiką

Jei jūs turite vidaus kalenimas vyksta jūsų galvoje daug ir kenčia nuo nuotaikos svyravimai, vaikščiojimas basomis sniege arba ant žolės gali padėti jums atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į dabartį. Jūsų kūnas sugeria neigiamą elektronų per žemę, kuri padeda sukurti joje subalansuotą bioelektrinių aplinką.

Dažnai užduodami klausimai

Jūs vis dar gali turėti keletą klausimų dėl vaikščioti basomis naudą. Žemiau yra keletas klausimų ir atsakymai:

1. Ar Jūs gaunate Ligos vaikščioti basomis?

Tol, kol jūs vaikščioti ant švaraus paviršiaus, o ne kenksmingų medžiagų, tokių kaip chemikalai ar dumblo, nėra jokios priežasties manyti, kad vaikščiojimas basomis duos jums ligas. Jūs taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūs neturite jokių atviras žaizdas ant kojų, kai jūs vaikščioti basomis išvengti infekcijų.

2. Ar vaikščiojimas basomis sukelti nugaros skausmą?

Vaikščiojimas basomis nėra sukelti nugaros skausmą, bet vietoj sumažina skausmą, kad jūsų kūnas gali patirti. Nuo vaikščioti basomis priežasčių kūną ir mažina laisvuosius radikalus, jis gali padėti išgydyti jūsų nugaros skausmas ir atlaisvinkite visus stora raumenys.

3. Ar saugu vaikščioti basomis On The Beach?

Jei žinote, kas yra priešais jus vaikštant ir išvengti gerinimo aštrių uolų arba stiklui apdoroti, ji yra gana saugi ir sveika vaikščioti basomis ant paplūdimio.

4. Ar Walking On Grass gerina regėjimą?

Yra spaudimo taškas ant kojų, kad prisijungti prie savo akies nervus. Vaikščiojimas basomis stimuliuoja šį tašką, kuris, savo ruožtu, padeda geriau savo regėjimą.

Vaikščiojimas basomis ant žolės, paplūdimyje, ar dirvožemis padeda pagerinti tiek savo psichinę ir fizinę sveikatą, stiprinti savo kojų, kaip pagerinti savo nervų sistemą, mažina stresą. Taigi pašalinti tuos batus ir pasivaikščioti.