Neck plaisāšanu: tas ir droši vai mums būtu jāuztraucas par to?

Daudzi no mums vēlētos, lai kreka mūsu locītavas un kakls krekings ir arī viens no tiem. Ja kāds no mums var darīt to justies atviegloti citi var darīt to no milzīgais ieraduma. Lai kāds būtu iemesls, tas ir ļoti svarīgi zināt, vai īsu eiforija, ka jūs pieredzi krekinga kaklu ir to vērts, vai ir kādi saistītie riski, ka jums ir jāapzinās. Uzglabāt rīdinga šo ziņu, un uzzināt vairāk par kaklu plaisāšanu un to, vai šī prakse ir droši par jums vai ne?

Kas ir kakla uzlaušana un Kas padara šo uzlaušana Sound?

Popping vai kakla ir bargi skaņu rezultātus, kad jūs veicat ātri kustības savā kaklā, kas atraisa saites un locītavas kaklu. Kakls plaisāšanu ir līdzīga plaisāšana roku un kāju pirkstu kauliņiem vai citām ķermeņa daļām. Lūk, daži iemesli, kas padara krekinga skaņu kaklā:

1. Sakarā ar kustību

Kad šķiedru pievienoti muskuļos un kaulos, kas pazīstams kā saites un cīpslas, nedaudz pārvietot no savas vietas, un pēc tam nāk atpakaļ uz to sākotnējā stāvoklī, tas rada snapping skaņu. Skaņa rodas arī tad, ja šuves kustību izraisa sasprindzinājums saites.

2. Sakarā ar artrītu

Kad šis kaulu slimību notiek, tas ietekmē raitu locītavās. Bezšuvju mobilitāte skrimšļa kļūst apdraudēta, un locītavu virsmu arī kļūst rupjāks, kas noved pie plaisāšanu skaņu.

3. Tā kā gāzes noplūdi no locītavās

Ir šķidrums klāt mūsu locītavām un kauliem, kas palīdz to vienmērīgu kustību. Šis šķidrums sastāv no skābekļa, oglekļa dioksīdu un slāpekļa atoma. Mūsu Kakls sastāv no fasešu locītavu, kas ietver kapsulas ap tiem. Šīs kapsulas ir piepildīta ar gāzi, un jebkura kustība šajos sapārotos locītavu rezultātiem izvairīties no gāzes burbuļiem, kas izraisa krekinga skaņu.

Vai ir kādas priekšrocības uzlaušana Neck?

Nu, visbiežāk labums, ka viens vada no kakla plaisāšanu ir atbrīvojot sāpes. Šeit ir daži citi kakla lielisks priekšrocības:

  • Tas palīdz samazināt muguras sāpes
  • Tas palīdz nodarbojas ar migrēna
  • Tas palīdz samazināt kakla sāpes

Ja izvēlēsities kaklu snapping, lai saņemtu atbrīvojumu no jebkura iepriekš minētajām slimībām ar to tiek ierosināts, jūs saņemt palīdzību no profesionālās chiropractor.

Tas ir riskants Kreka kaklu?

Daudzi manuālo izmanto kakla mugurkaula manipulācijas vai ko mēs parasti attiecas uz kā kakla plaisāšanu tehniku, lai nodrošinātu atbrīvojumu no dažāda veida sāpes. Tomēr ir daži saistītie riski, kas saistīti ar kakla plaisāšanu, ka jums ir jāapzinās:

1. Tas var izraisīt asins recēšanu

Dažreiz kakla plaisāšana var izraisīt eksploziju asinsvadu kakla. Tas var izraisīt asins recekļi kaklā. Šis nosacījums var kļūt letālas, jo tas var traucēt skābekļa piegādi smadzenēm.

2. Tas var radīt Stoke

Domājat, kā kakls ir bargi un insultu ir saistīti, labi, ka ir savienojums. Tas var notikt, ja artērijas, kas nes asinis uz smadzenēm kļūst plīsušas. Tas eksploziju var izraisīt insultu. Cilvēki, kas ir vairāk nekā 60 gadiem, ir vairāk tendētas uz to.

3. Tas var izraisīt mobilitātes trūkuma

Ikreiz, kad jūs kreka jūsu kaklu, pastāv risks sabojāt saistaudu jūsu mugurkaulā. Ar regulāru praktizē kakla plaisāšanu var samazināt mobilitāti locītavās, un tādējādi tas var radīt apstākļus, piemēram, artrīts.

4. Tas var izraisīt Osteoartrīts

Ikreiz, kad kakls plaisāšana praktizē tas palielina spiedienu uz kakla locītavās. Kad tas ir izdarīts, lai vairāk ilgāku laiku, vai regulāri, tas var novest pie nestabilitātes kakla muskuļos un locītavās. Tas noved pie vājināšanos jūsu kaulu un muskuļu un izraisa osteoartrīts.

Šīs ir dažas kaites, kas var tikt izraisīja, jo praksē kakla plaisāšana.

Kad meklēt Chiropractic Care?

Cilvēki, kuri praktizē kaklu plaisāšanas regulāri un neizjūt sāpes vai diskomfortu, nevar prasīt, lai apmeklētu savu chiropractor jebkuram kaklu krekinga ārstēšanu. Tomēr, ja Jums rodas sāpes vai neveiklība, kas dara to pašu, tad jums ir jāapsver kakls ir bargi ar chiropractor. Profesionāls un apmācīts chiropractor palīdzēt saskaņot jūsu locītavām, un var palīdzēt jums, lai sniegtu palīdzību no sāpēm. Šeit ir daži apstākļi, kas var apliecināt, ka jums meklēt Chiropractic aprūpi:

  • Ja hroniskas sāpes kaklā ir pieredze, ka nešķiet norimt vai iet prom ar laiku
  • Ja kāds veids pietūkums atrodas uz kakla, kas var rasties sakarā ar traumu, infekciju vai šķidruma uzkrāšanās
  • Ja jums rodas problēmas ar pārvietojot kakliem, kas var būt, jo vecuma vai veselības stāvoklis, piemēram, osteoartrīts

5 Drošas veidi kreka kaklu

Vecums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka risku, kas saistīts ar kakla plaisāšanu. Tas nozīmē, ka, ja jums ir jauni vai jūsu muskuļi un locītavas ir lieliska forma, tas ir mazāk iespējams, lai jūs varētu saglabāt jebkādu kaitējumu vai kaitējumu, ko dara kaklu plaisāšanu izmantot. Tomēr, lai pārliecinātos, ka jūs to darīt pareizi un nenodarot kaitējumu sev, mēs apspriedīsim dažus efektīvus un drošākus veidus kreka kaklu:

1. Galvas sasvēršana metode

Stāvēt taisni vai nosēdēt un saglabāt savu kakla taisni. Tagad bez slouching, noliekt galvu uz vienu pusi, un palikt tur uz dažām sekundēm. Nāciet atpakaļ uz centru un iet uz otru pusi. Ja jums nav dzirdēt jūsu kakla kreka pirmajā piegājienā, jūs varat atkārtot noliecot galvu uz pretstatiem sāniem pāris reizes. Ja jūsu kakla vēl neplaisā, varat mēģināt spiežot uz leju pretējā pusē, kur jūsu galva ir atspiedies.

2. Foam Roller Technique

Šis paņēmiens ir nepieciešama putu rullīti. Apgulieties uz zemes ar muguru cieši pieskaras grīdai un jūsu rokas, kas stāv uz sāniem. Novietojiet putu rullīti zem kakla. Tagad viegli paaugstināt muguru un glutes pie zemes un sākt ritošā savu kaklu uz putas. Pārvietoties uz priekšu un atpakaļ ar rullīti zem sava kakla. Lai sniegtu papildu atbalstu kaklu, jūs varat ievietot rokas zem galvas, bet virzās uz veltņa. Jūs varat nodot šo rullīti uz leju, lai jūsu zemāks atpakaļ too. Palieciet atviegloti un saglabāt ritošā jūsu kakla uz putas, līdz atskan paukšķi jūsu kakla.

3. Galvas Lift

Stāvēt taisni un iešūt jūsu atpakaļ, tomēr atturēties no tucking pārāk grūti. Ar ritošā savu galvu, lēnām pagriezt galvu uz labo pusi, ja jūtat sāpes kreisajā pusē vai pievērsties kreisajā pusē, ja Jums rodas sāpes savā labajā pusē. Saglabājiet pagriežot galvu ar apļveida kustībām, bet neaizmirsti mērķa jomas, kas sāp visvairāk. Jūs dzirdēsiet sprēgāšana skaņu, kā jūs to darāt. Anytime Veicot šo uzdevumu, ja jūtat sāpes vai diskomfortu, jums jāpārtrauc nekavējoties.

4. Fist And Cup metode

Sēdēt vai stāvēt vertikālā stāvoklī. Saglabājiet jūsu kakla taisni. Izveidojiet dūri izmantojot savu kreiso roku un novietojiet to kreisajā pusē zoda. Tagad viegli izdarīt spiedienu no jūsu dūri uz labo pusi. Vai to pašu ar kreiso roku. Alternatīvi, jūs varat izmantot savu roku tasi jūsu sejas, no vienas puses, un pēc tam, izdarot spiedienu uz pretējā pusē. Atturēties no pārāk lielu spiedienu. Jūs varat dzirdēt krekinga skaņu tāpat kā šīs darbības.

5. kauss un sasniegt Way

Šis ir viens no plaši izmantota kakla plaisāšana. Tomēr, pārliecinieties, ka tad, kad jūs kreka jūsu kaklu, izmantojot šo metodi, jūsu kakla muskuļi ir izstiepts un vaļīgāk augšu. Izveidojiet tasi no palmu jūsu puses, un novietot vienā pusē no sejas, lai zods atrodas dobi un jūsu pirksti ir uz jūsu vaigiem. Tagad ņem otru roku no skausta un paķert savu galvu stingri ar to. Tagad pārvietot abas rokas, izdarot spiedienu no abiem galiem. Pārliecinieties, ka ļauj stingru bet maigu spiedienu no abām rokām. Uzglabāt darot līdz atskan krekinga skaņu. To pašu var darīt, lai atbrīvotu spiedienu no otras puses.

Jebkuru no minētajiem paņēmieniem ir lielisks veids, kā atbrīvot sāpes un spiedienu no sava kakla. Tomēr ir ieteicams izmantot pilnīga brīvība to darīt, un pārliecinieties, ka jums nav iet pār bortu, bet darot šos vingrinājumus.

Neck plaisāšanu ir lielisks veids, kā atbrīvot spiedienu no locītavām, kā arī padarot jūs jūtaties labi. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka jums sekot pareizo veidu, kā to darīt, kā arī nodrošināt, ka jums nav sekot šo praksi regulāri. Uzzināt pareizo veidu, kā darīt šo tehniku ​​no sava ārsta vai chiropractor, lai izvairītos no nevajadzīgiem riskiem.