Neck lõhenemist: see on ohutu või peaksime muretsema see?

Paljud meist meeldib murda meie liigesed ja kael pragunenud on ka üks neist. Kui mõned meist võib seda teha tunda lõdvestunud teised võivad teha seda läbi õhuke harjumus. Mis iganes on põhjus, on oluline teada, kas lühike eufooria, et teil tekib krakkimisel oma kaela on seda väärt või on seal kõik seotud riske, et sa peaksid olema teadlikud. Hoidke lugemine selle postituse ja õppida rohkem kaela lõhenemist ja kas see tava on ohutu?

Mis on Neck krakkimine ja mis teeb, et krakkimine Sound?

Popping või kael on lõhenemist häid tulemusi kui teha kiireid liikumisi oma kaela, et lõdvendab sidemete ja ühiste oma kaela. Kaela lõhenemist sarnaneb pragunenud sõrmede, varvaste, sõrmenukkidega või mujal organismis. Siin on mõned põhjused, mis muudavad lõhenemist heli kaela:

1. liikumise tõttu

Kui kiud lisatud lihased ja luud, mida tuntakse, kõõluste, kergelt liikuda oma kohalt ja seejärel tulla tagasi algasendisse, on tulemuseks napsates heli. Heli esineb ka siis, kui liigesed liikumine põhjustab pigistustunne sidemete.

2. Kuna Artriit

Kui see luu häda tekib, mõjutab see tõrgeteta toimimine liigesed. Õmblusteta liikuvus kõhre saab rikutud, ja liigesepinna muutub ka karmima, mis viib lõhenemist heli.

3. Kuna Gaas põgenevad Liigesed

On vedeliku kohal meie liigesed ja luud, mis aitab nende sujuvat liikumist. Seda vedelikku koosneb hapnikust, süsinikdioksiidist ja lämmastik. Meie kaela koosneb tahk liigesed, mis sisaldavad kapslid ümber. Need kapslid on täidetud gaasiga ja igasugune liikumine nendes paaris liigesed tulemusi põgenedes gaasimullid, mis põhjustab pragunemist heli.

Kas on olemas Kasu krakkimine Neck?

Noh, kõige levinum kasu, et üks ajab kaela lõhenemist on valu leevendamiseks. Siin on mõned muud kaela suurepärane kasu:

  • See aitab vähendada alaselja valu
  • See aitab suhtlemisel migreeni
  • See aitab vähendada kaelavalu

Kui valite kaela haaramine, et saada vabastust mis tahes haiguste eespool mainitud, on soovitatav saad abi professionaalne kiropraktik.

Kas see Riskantne murda oma kaela?

Paljud kiropraktik kasutada lülisamba kaelaosa manipuleerimise või mida me tavaliselt nimetame kaela muukimise, et pakkuda leevendust erinevaid valu. Siiski on mõned seotud riskid, mis on seotud kaela lõhenemist, et sa peaksid olema teadlikud:

1. See võib põhjustada vere hüübimist

Mõnikord kaela pragunenud võib põhjustada purunemist veresooned kaela. See võib põhjustada trombid kaela. See seisund võib muutuda saatuslikuks, sest see võib takistada hapniku aju.

2. See võib põhjustada Stoke

Huvitav, kuidas kaela lõhenemist ja insult on ühendatud, noh, et ühendus on olemas. See võib juhtuda, kui arter, mis kannab verd ajju saab lõhkenud. See purunemist võib põhjustada insulti. Inimesed, kes on rohkem kui 60 aastased on rohkem altid seda.

3. See võib põhjustada liikuvuse puudumine

Kui sa murda oma kaela, on oht kahjustada sidekoe selg. Regulaarse harjutamise kaela murdmise võib liikumispuudega liigestes, ja seega võib see viia selliste tingimustega nagu artriit.

4. See võib põhjustada Osteoartroos

Alati kaela pragunemist praktiseeritakse see suurendab survet kaela liigesed. Kui see on tehtud rohkem aega või regulaarselt, see võib kaasa tuua ebastabiilsuse kaela lihased ja liigesed. See viib nõrgenemine oma luud ja lihased ja tulemuseks osteoartriit.

Need on mõned tervisehäired, mis võivad saada vallandas sest tava kaela purustamata.

Kui otsida Kiropraktika Care?

Inimesed, kes tegelikkuses kaela lõhenemist regulaarselt ja ei tunne mingit valu või ebamugavustunnet ei pruugi olla vajalik, et külastada oma Kiropraktikko tahes kaela lõhenemist ravi. Siiski, kui teil tekib valu või ebamugavustunde teevad sama, siis peab kaaluma kaela lõhenemist poolt Kiropraktikko. Professionaalne ja koolitatud kiropraktik aitab ühtlustada oma liigesed ja võib aidata teil pakkuda leevendust oma valu. Siin on mõned tingimused, mis võivad näidata, et saate otsida kiropraktikaga:

  • Kui kroonilise valu kaela on kogenud, et ei tundu vaibuma või kaovad aja
  • Kui mis tahes turse esineb kaela, mis võivad olla tingitud kahju, nakkuse või vedeliku kogunemine
  • Kui teil tekib probleem liigub oma kaela liigesed, mis võib olla tingitud vanaduse või tervisliku seisundi nagu osteoartriit

5 Safe Võimalusi Crack Your Neck

Vanus on üks tähtsamaid tegureid seotud riskide kaela lõhenemist. See tähendab, et kui oled noor või lihaseid ja liigeseid on suur kuju, see on vähem tõenäoline, et sa säilitada mis tahes kahju või kahju tehes kaela lõhenemist kasutamise. Kuid selleks, et olla kindel, et sa seda õigesti ja kahjustamata ise, me arutame mõned efektiivsemaid ja ohutumaid viise crack oma kaela:

1. kallutamise meetod

Sirged või sirgelt istuda ja hoida oma kaela sirgelt. Nüüd ilma slouching, kalluta pea ühele küljele ja seal paar sekundit. Tule tagasi keskele ja minna teisele poole. Kui te ei kuule oma kaela pragu esimeses minna, võid korrata kallutades pea vastandid külje paar korda. Kui teie kaela veel ei pragune, võite proovida surudes alla vastasküljel, kus su pea on lahjad.

2. Foam Roller Tehnika

See meetod nõuab vahu rulliga. Pikali kohapeal selg kindlalt puudutamata korrusel ja käed toetuvad külgedel. Asetage vaht rulli kaela alla. Nüüd õrnalt tõsta selg ja pakaralihaksia maapinda ja alustada jooksvalt oma kaela vahu. Liikuda edasi ja tagasi rull kaela alla. Et anda täiendavat abi oma kaela, siis võib panna oma käed alla oma peaga liikudes rulli. Sa võid kanda seda rulli alla oma alaseljale liiga. Jääge lõõgastavat ja hoida jooksvalt oma kaela vahu kuni kuulete paugu oma kaela.

3. Head Lift

Tõuse püsti ja parkima selg, aga hoiduma kortsumist see liiga raske. Libistades aeglaselt pead pöörata pea paremale kui tunnete valu oma vasakus servas või keerata vasaku külje poole, kui teil tekib valu paremal pool. Hoidke pöörleva pea ringjate liigutustega, kuid ärge unustage, et suunata valdkondadele, mis haiget kõige rohkem. Kuulete sahin heli nagu te seda teha. Igal ajal ülesandes, kui teil tekivad valu või ebamugavustunne, siis peab kohe peatuma.

4. Fist Ja Cup meetod

Istuda või seista püstises asendis. Hoidke oma kaela sirgelt. Tee rusikas vasaku käega ja asetage see vasakul lõua. Nüüd õrnalt survet oma rusikas paremal küljel. Kas sama vasaku käega. Teise võimalusena saate kasutada oma käsi tassi oma nägu ühele küljele ja siis avaldades survet vastasküljel. Hoiduma pannes liiga palju survet. Sa võid kuulda lõhenemist heli nagu teha neid samme.

5. Cup ja jõuda Way

See on üks laialt levinud meetodeid kaela purustamata. Siiski tuleb veenduda, kui crack oma kaela kasutades seda tehnikat, kaelal lihaseid venitatakse ja kobestada üles. Tee tass alates peopesaga ja koht ühel pool nägu, nii et lõug on paigutatud õõnsa ja sõrmedega oma põski. Nüüd võtke Teisalt tagant oma kaela ja haarata oma pea kindlalt seda. Nüüd liiguvad mõlemad käed, surve mõlemast otsast. Veenduge, et võimaldada kindel, kuid õrn surve mõlemad käed. Hoidke seda teed, kuni kuulete lõhenemist heli. Sama saab teha vabastamiseks surve teisele küljele.

Kõiki eespool nimetatud meetodeid on suurepärane võimalus leevendada valu ja survet oma kaela. Siiski on soovitatav kasutada täielik kaalutlusõigus tehes ja veenduge, et te ei lähe üle parda tehes neid harjutusi.

Neck lõhenemist suurepärane viis vabastades surve liigeste ja ka tehes tunned hea. Samas pead veenduge, et te järgite õige viis seda teha ja ka tagada, et te ei järgi seda praktikat regulaarselt. Õpi õige viis seda tehnikat oma arsti või Kiropraktikko vältida asjatuid riske.