Ne sabah erken uyanmak istiyorsanız yapmanız gereken

Erken uyanmak duygusal ve fiziksel refahı için üretken ama iyi olmak için sadece gösterilmiştir. Sabahın köründe yükselen ve gün sadece sağ başlatma hakkında mistik bir şey var. Sen, çok daha fazla sürede sığacak şekilde olsun daha fazlasını yapmak ve zamanı 08:00 grevler tarafından, Sen ısındı ve gün yüzüne hazır edilir. Ve bilim Başlamadan nasıl gün günün geri kalanında benziyor çıkış yolu açmaktadır yazıyor. Erken aşağıda uyanmalı nedeni hakkında daha keşfetmek sağlar.

Neden bu erken uyanmak için iyi mi?

Kendinizi kez ya da her zaman saat ile çalışan sarılı bulundu mu? Belki her zaman çalışmak ve forma girmek ama geç uyanmak beri hiçbir zaman bulmak ve işe baş düz istedim. hayatlarımız gün yoğun başlamıştı ile, bu size bazı kişisel zaman olsun sağlayacağından erken uyanmak için iyi bir fikirdir.

yansıması, yaratıcı düşünme ve daha verimli olmak için kendinle yalnız zaman olarak düşünün. Ne yazık ki, yeni alışkanlıklar yaratmak kolay değildir. Bu çalışma ve kararlılık gerektirir. Ama biz daha kolay bir erken kuş geçişinizi yapacak ipuçları ve teknikler konusunda size yardımcı olabilir.

En İyi Yolları Erken sabah uyanmak için

Burada erken sabah-uyanmak için en iyi yollardan bazılarıdır

1. Perdeler ve Blindfolds kurtulun

Eğer yatak odasında da yakınınızdaki bir pencere ile uyku gelirse ya da kafanın yakın, erken uyanmak için en iyi yolu perdeleri kurtulmak başlamaktır. Bu klişe gelebilir, ama her zaman çalışır. En kısa sürede günışığı sabahları vücudunuzun vurur gibi, bu uyanmak sizi uyarır. Kalk ve en kısa sürede gözlerini, hiçbir bahane açar açmaz çık.

2. Uygulama Çigong

Qi Gong yetiştirilmesi ve vücudunuzdaki Chi dolaşan sanatıdır. Eğer Sabah Qi Gong egzersizleri bir göz atacak olursak, Onlar gençleştirmek ve seni yenilemek olduğunu göreceksiniz. o kafein çok daha iyi olduğunu ve sabah crankiness kurtulur. GYM uyandığında dahaki sefere basmayın. Bazı Qi gong yapın ve kendiniz az endişe ve erken hergün uyanmak bulacaksınız.

Eğlence Something 3. Başlangıç

Erken değil uyanmak yorgun hissetmek istiyorsanız, eğlenceli bir şey ile güne başlamak zorunda. Bu, bir dizüstü günlüklerinde sanat yapmadan bazı müzik dinleme veya yatakta kız arkadaşı ile sarılma olabilir. Yeni alışkanlıkları mutluluk ve keyif temeli üzerine inşa edilir. Uzun vadede keyifli değildi eğer Sonuçta, neden bir şey sopa ile olur? Aynı erken uyanma için de geçerli.

4. Set İki Alarmlar

uzak kollar ulaşmak içinde Fitbit veya yatağınızın yakınındaki bir alarm ve başka biraz ayarlayın. Emin gidecekseniz ikisi arasında 15 dakikalık boşluk olun. Ne yapar onunla bu sabah sarhoşluk yüz nazikçe değil uyanmak yardımcı olmasıdır. İlk alarm uyandığında, okuma veya yatakta germe gibi keyifli bir şey yaparak başlayın. İkinci alarm çaldığında uyandığında, yüzünü yıkamak ve güne başlamak için hazır olsun. Ya suçlu hissetmiyorum ve o sopa kolaydır. Uygulama ile, erken bir alarm olmaksızın uyanacak.

5. Have A Neden

Sizin neden erken alarm olmaksızın uyanma için en önemli nedenidir. Bunu yapıyoruz niye arkasında bir neden var. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek ya da yeni bir beceri öğrenmek istiyorum için mi? Ya kendini geliştirmek ve daha fazla bilgi edinerek kariyer büyümek istiyorum çünkü? Bir hedef olmadan bir gemi hiçbir yere gider. Aynı erken uyanmak nasıl yönetimi ve tazelenmiş hissi için de geçerli.

6. Planı Kişisel Serbest Zaman

Bazılarınız zaten hafta içi üretken olabilir ve isteyebilir: hafta sonları erken uyanma noktasına nedir? boş zaman devreye girer Eh, bu. favori hobiler ya da ne daha iyi olsun istiyorum düşünün. Yani hafta sonları için tasarlanmıştır şeydir. Bir dakika düşün ve Meşgul ve merak sol değildir noktaya hafta sonlarını planlıyoruz.

Ayrıntıları Aşağı 7. Çalışma

Erken uyanma ve O kadar çok serbest zaman kalır, bu yıldırıcı alabilirsiniz. Hatta erteleme düğmesine vurmak için cazip alabilirsiniz. Biz niye senin büyük konuştuk nedeni budur. Ama bu bağlamda, küçük whys bahsediyorduk. Eğer uyanmak sonra ne yapmak istediğinizi düşünerek başlayın.

Eğer birkaç dakika egzersiz ve ofis sından, dişlerinizi fırçalayın olacak mı? Ya okumaya zaman ve aileniz ile birkaç dakika harcamak ve daha sonra çalışır. Zaman takvimini veya ne kadar süre Youd bu mikro görevler üzerinde harcama ve her gün daha kolay hissediyor kadar kendisine olsun ister.

8. Mağaza Dışarıda Elektronik

senin Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar kullanın veya yatmadan önce bir saat tablet yoktur. uzakta başkasına ver ve onları aramaya zahmet etmeyin. bunları açmak ve yatak odanızda ulaşamayacağı, uzakta tutmak gerekmez.

9. o da Ruh olan

Erken uyanmak insan olarak doğal tasarım, fakat dünyadaki tüm buzz ile, bu nedenle sezgisel bir şey doğal olmayan hissedebilirsiniz. Erken uyanma ve nasıl doğal halidir faydalarından kendinizi hatırlatın. Pozitif düşüncelerle zihninizi rewire onlara hareket, ve hayatınızı değiştirmek için bu adımı tekrar edin.

10. Sizin Pet güvenin

Eğer kesimden üzerinde hayvan alarak seviyorum, o erken uyanma ile onlardan yardım almak zamanıdır. Sabah erken evcil Yem ve her gün hatırlatın. Tek bir gün kaçırmak veya erken uyanmak yoksa, o güvenlik ihlali tetikler gibi onlar üstünde olacak emin olabilirsiniz.

11. Bir Sorumluluk Ortağı alın

erken kalkmak veya evinize yakın kalmak yeni arkadaşlar bulma haddeleme topu almak için mükemmel bir yoldur. Erken egzersiz için dışarı çıkmak veya o arkadaşınızla yürür ve bir gün özleyeceğim gibi her zamankinden görünüyor eğer onu kapınıza vurmak için / sor. Bu bir cazibe gibi çalışır.

12. polifazik Sleeping deneyin

Bu tabii kaliteden ödün vermeden, erken uyanmak artı daha az uyumak isteyenler içindir. Genellikle dünya 8 saat boyunca uyur. Sen uykunun dört aşamadan ve Yavaş Dalga Uyku (SWS) ve Hızlı Göz Hareketi (REM) olarak bilinen iki dönem vardır. Kişisel kaliteli uyku REM Faz yatıyor. Eğer uyku chunking veya üç parça halinde 8 saatlik döngüsü bölünmesi deneyebilirsiniz. Geceleri Altı saat ve gün boyunca dört 30 dakikalık güç mendilleriniz. Sadece bifazik veya HerAdam Uyku döngüsü gibi terimler aramak ve Sen fikir olacaktır.

13. Soğuk Türkiye’yi git yok

gerçekçi beklentiler var, uyku çizelgesi değişen nerede ilgilenir. Genellikle yeni rutin ama bu değişim geçiriyor tamamen farklı bir hikaye alışmak tam 4 ila 5 gün sürer 1. Güne gelen soğuk hindi gitmez. Kendine zaman ver sabırlı olun ve (hedef uyandırma zamanı ulaşana kadar) 10 dakika birkaç günde artışlarla zaman sizin uyandırma geri iterek programınıza değiştirin.

Ne Yediğinizi 14. Optimize

Sizin diyet etkiler nasıl yatmadan önce ve uyandıktan sonra hissediyorum. kafein atla ve bitkisel çaylar için gidin. fazla meyve, sebze, fındık ve tohum yiyin ve yağsız et adresinin protein almak. Organik gıdalar çok iyi. yediğiniz temizleyici, daha disiplinli Sen olacak. Erken uyanma gibi – Ve yetiştirmek daha disiplin ve irade, o kadar kolay yeni alışkanlıklar oluşturmak olacaktır. Bu tür bir pozitif zincir reaksiyonudur.

15. Tutarlı olun

Erken uyanma başladıktan sonra, tutarlı olması ve ona sopa. Bahane yok. Bir tatil, tatil veya özel etkinlik olup olmadığı önemli değildir. Bunun için çalıştı ve şimdi tuvalete o sifonu istemiyoruz. Erken ilk etapta uyanma başladı neden hatırla ve nedenlerle taahhüt kalmak. Zihniniz ve vücut uzun vadede size teşekkür edecektir. Bunu üzerine bahse girebilirsiniz.

Erken uyanmak yeni bir alışkanlık oluşturmaya benzer. bunu kendine sadık kalmak ve dürüst ve kararlı olmakla ilgilidir. Yukarıdaki ipuçları ve teknikler yardımcı olacak olsa da, değiştirmek için bir özlem var olmalıdır. Ya irade ilerlemeye. Eğer içinizde yanan arzuyu olduktan sonra aşağıdaki araçları ve teknikleri ardından en iyi kullanmak için konur. Ve unutmayın – bu zaman alır. Gecede yüzden kendinize küçük pay verelim olur ve öncelikle ne zaman başlıyor nazik olmayacağım. Ve bize nasıl gidiyor bildirmek için ihmal etmeyin.