Nauda sveikatai laipiojimo laiptais

Pasinaudojus yra esminis mūsų gyvenimo dalis, ir kiekvienas turėtų stengtis gauti bent 25 minučių mankštos kasdien likti sveikiau ir ilgiau. Žmones buvo padaryta ne sėdimas gyvenimo būdas. Nors yra daug sporto salėse, kad turi geriausią profesionalią įrangą ir erdvės gauti geros darbo, jūs galite sutaupyti šiek tiek pinigų ir laiko ir tiesiog dirbti namuose. Galite naudoti kažką taip paprasta, kaip laiptais gauti puikią treniruotę. Ne tik tai, kad labai paprasta, bet ji taip pat turi daug privalumų.

Kas yra sveikatos nauda lipant laiptais?

Štai keletas laipioti laiptais, kaip naudotis privalumai:

1. Svorio netekimas

Yra tikrai keletas nauda laipioti laiptais dėl svorio. Tiesiog eiti ir žemyn laiptais bent penkių minučių kasdien gauti geros treniruotės ir padėti jūsų kūnas mesti papildomo svorio ir suteikti jums energijos.

2. tonai kūno

Jūsų kūnas ir ištvermė padės pagerinti kaip jūs gaunate į laipiojimo laiptais įpročio. Jūsų raumenys pradės gauti atspalvių, ir jūsų kūno formos taps tvirtas ir pagerėjo. Kai jis ateina į laipiojimo laiptais, 20 minučių turėtų būti jūsų tikslas kiekvieną dieną.

3. Geras kraujospūdžio

Lipant laiptais užtikrina geresnę širdies sveikatą ir kraujo spaudimą, nes tai padeda atkimšti arterijas. Tai ilgainiui pagerinti širdies ritmas ir padidinti savo bendrą sveikatą geriau kraujotaka.

4. Mažina mirtingumo rizika

Lipant laiptais suteikia tokį geras pratimas kūno, kad jūsų bendrą sveikatą linkęs tobulinti. Tik pradeda išjungti lėtai užtikrins, kad jūs netrukus sudaro laipiojimo laiptais, gauti savo dienos pratimą ir sumažinti savo greitį mirtingumo įpročio.

5. Psichikos sveikatos

Net protas gauna atnaujinamas, kaip jūsų kūnas siurbliai kraujo ir gausite adrenaliną nuo paprasto veiksmo laipiojimo laiptais. Besivystančių psichikos sveikatos problemas rizikos krinta dramatiškai. Stresas ir nerimas negalės atrodyti taip didele, kai jūsų kūnas yra geresnės formos.

6. pastatytas Ištvermė

Iš pradžių jums gali pasireikšti kojų mėšlungis ir šiek tiek skausmo, bet kuo daugiau lazdas į jį, tuo geriau jūsų ištvermės taps ilgalaikėje perspektyvoje. Jūs netrukus rasite sau įtampos ir gali daug daugiau nei galvojote įmanoma, kai jis ateina į fizinę veiklą.

7. Diabetas

Lipant laiptais pagerina kraujo spaudimą ir cukraus kiekį kraujyje ir padeda išlaikyti diabeto simptomus baimėje. Bet silpnumas, kad problema atneša su juo bus atšaukta, jei jums suspėti laipioti laiptais įpročio.

8. Kovų galvos skausmas

Tyrimai parodė, kad lipant laiptais turės puikius rezultatus, kai kalbama apie kovą su bijojo galvos skausmas. Tai yra todėl, kad jis pagerina bendrą srautą kraujo, todėl sunku mazgų forma konkurso nervus, kurie sukelia galvos skausmą.

9. Nėra papildomų išlaidų

Rinkdamiesi lipti laiptais, jūs gaunate, kad įstaiga nauda dirbti, kad jūs galite gauti salėje – tik nesate mokėti nieko. Lipant laiptais yra patogu ir gali būti daroma savo namą ar butą komplekso be degimo skyles kišenėse.

10. Ne įgūdžių reikia

Kai kurie žmonės mano, kad tai sunku dirbti, nes jie nėra tikri, jei jie gali juda, reikalingų. Laipioti laiptais, jūs neturite jokių tokių minčių ar baimes. Tai lengva ir kiekvienas gali pasinaudoti laipioti laiptais kasdien tol, kol jie nėra kenčia nuo problemų, susijusių su savo kojų.

 

Dažnai užduodami klausimai

Tiems, kurie nori sužinoti daugiau, čia yra keletas Dažnai užduodami klausimai apie laipiojimo laiptais kaip naudotis.

1. Kiek laiptais yra geras treniruotės?

Nors laipioti laiptais yra puikus treniruotės, jums turėtų būti siekiama, kaip daugelis, kaip jūs galite. Ar ne tik lipti vieną skrydį laiptų ir tikėtis, kad egzistuoja skirtumas. Pradėkite su keturiais laiptais ir bandyti siekti aštuonis skrydžius kasdien. Tai užtikrins, kad turėsite tinkamą darbą, kur jūsų raumenys bus tikrai jaučiasi darbą. Pabandykite laipioti laiptais 2 metu už dar intensyvaus darbo išorę.

2. vaikšto aukštyn ir žemyn blogai kelius?

Kartais, laiptų laipiojimo gali būti, kad jūsų kelio problemų atsakymas, o kartais, tai gali padaryti dar blogiau. Jūsų gydytojas žinos, kiek galite tvarkyti, todėl būtinai paminėti jiems. Jei jūs neturite jokių didelių sveikatos problemų su savo kelio, ten turėtų būti jokių problemų su laipiojimo laiptais naudojimosi.

Jei yra kažkas, kas anksčiau buvo arba šiuo metu yra maža problema su savo kelio, galite pasikonsultuoti su savo gydytoju, prieš jums nuspręsti, kad norite įtraukti šią veiklos rūšį į savo kasdienį pratybų rutiną. Net jei problema atrodo mažas, per daug svorio ant kelio arba pernelyg didelio aktyvumo gali pabloginti būklę, todėl blogiau. Jei gydytojas sako, kad tai yra gerai, galite pradėti naudotis laipioti laiptais.

3. Ar lipant laiptais geriau nei Veikia?

Abu veikia ir lipant laiptais yra daug formų mankšta. Jie yra paprasti ir jie suteiks jums daug naudos. Vis dėlto, laiptų laipiojimo atrodo keletą privalumų veikia, kaip ji atlieka tam tikras pareigas geriau. Lipant laiptais gali padėti jums prarasti daugiau kalorijų nei bėgimas, ir tai taip pat padės stiprinti savo apatinę kūno.

Lipant laiptais gana daug jėgų jūsų kūnas kovoti su gravitacijos ir judėti į viršų, nešdami savo kūno svorį su ja. Tokiu būdu, jums sudeginti daugiau kalorijų, nei jums būtų važiuojant. Kita priežastis, kodėl laipioti laiptais yra daug naudingiau, nei veikia, nes ploto prieinamumo.

Tai nėra taip lengva rasti žemę, kurioje galite paleisti ramybėje be nukentėjo transporto priemonės arba kai kurių kitų problemų pavojus ruožas. Laiptai yra gana daug prieinama visiems ir kiekvienam, nes jie ten daugiabučių namų, darbo ir bet kuriuo pastato, kuriame yra liftas. Vyksta tiek, kiek pasirinkti lipti laiptais, o ne liftu yra puiki pradžia Jūsų laiptų laipiojimo pratybų ir lipant laiptais atgal galite pridėti pakeisti į rutinos ir padaryti jį sunkiau.

4. Kas turėtų vengti lipant laiptais Kaip pratybų forma?

Tie, kurie kenčia nuo klubo ar kelio sąnario problemų ir tiems, kurie turi ūminis širdies sąlygas turėtų susilaikyti nuo laipiojimo laiptais kaip naudotis formą. Jei turite trūkčiojančius galūnes, taip pat turite išvengti šio tipo naudotis, nes yra padidinta rizika nukristi ir sužeisti save. Kiekvienas, kuris kenčia nuo bet kurios iš šių problemų visada turėtų pasitarti su savo gydytoju Daugiau patarimų apie šį pratybų forma. Tai geriau vengti problemų blogiau.

5. Ar ji naudinga lipti Laiptai nėštumo metu?

Lipant laiptais nėštumo metu tikrai ateina su rizika. Didžiausia yra tai, kad jums gali suveikti ir kristi, kuris būtų katastrofiški. Lipant laiptais į vienos dienos į dieną priežasčių yra pagrįsta, tačiau, kai jūs bandote naudotis laiptais kaip naudotis formą, ji tampa labai rizikingas, kai esate nėščia.

Kaip jums pradėti augti, jūsų svorio centras pasikeis, todėl sunku jums nesustoti aukštyn ir žemyn, taip pat lengvai, kaip jūs galbūt kažkada galėjo. Tai geriausia, kad būtų išvengta Šis pratybų išvengti rizikos, susijusios su kritimo natūra, kurį gali sukelti persileidimo ar problema, kad gali rodyti vėliau nėštumo ar po gimimo.

Nors tai gali atrodyti gražiai eiti į sporto salę ir dirbti, tai kartais daugiau praktiškas ir naudingas dirbti su tuo, ką turite. Kiekvienas turi laiptais tam tikra forma ir gali lengvai įtraukti laiptų laipiojimo pratimą į savo kasdieniame gyvenime. Tik tie, kurie turi realius medicininių priežasčių negali turėtų išvengti. Lipant laiptais net naudingiau nei veikia, todėl, jei esate ne itin didelis gerbėjas iš eilės, galite kreiptis į šio patogus būdas pratybų padėti išlaikyti jums tinka, numesti svorio ir tonas savo kūną.