Nasıl yapılır Sit up Evde doğru

Sit up Bir çalışma dışarı ayrılmaz bir parçası ve düz abs istiyorum senin en iyi arkadaşımsın. Üzerlerinde çalışan ancak gidiş gerçekten yavaş hissetmeye varsa, belki onları daha etkili hale getiren bir rehber kullanabilirsiniz. uygun yolu yapmak Sit up spor meydan içinde kayıp halka olabilir.

Sit up Karın kasları için harika bir egzersiz vardır. Ayrıca sıkılmışken kalçalar için mükemmel. Size daha düz bir karın alabilirim doğru beslenme yanı sıra, egzersizi, bacak asansörler ve kalaslarla ile birleştirerek, din onları yapmak. Eğer iyi yolda emin olmak için aşağıdaki adımları kullanarak prosedürü uydurun.

Nasıl yapılır Sit up Evde Doğru at?

Aşama 1

Yatmak. Ama asla yatağa. daha iyi destek sağlar gibi bir zemin veya sert bir yüzeye en iyisidir. Bunu yumuşatacak bir yoga minderi ya da büyük bir havlu kullanın.

Adım 2

senin oturma yukarı egzersiz rutin bir sonraki adımda, sende kalabilir gibi boyun kadar düz olduğundan emin olun. Kafan tamamen rahat olmalıdır. Onları yatıştırmak için baş ve boyun altına ellerini yerleştirin ancak onları tamamen desteklemez. Bir acemi iseniz, daha kolay başınızın altına yerleştirerek daha da göğsünde ellerini geçerken bulabilir. çekirdek güçlendirir ve As Eğer karın yapıyor daha iyi olsun Sit up , Yavaş yavaş ilerleyebilir.

Aşama 3

Üçüncü sit-up egzersiz adım yere düz topları ve ayak topukları tutarak 90 derecelik açıyla dizlerinizi bükmeye etmektir. sizin abs yapmanız gereken işi götürmek gibi birşey ayaklarınızı demirlemek izin vermeyin. Sırtın kemerli olabilir ama doğal eğrisini sürdürmek asla.

Adım 4

derinden nefes verme yolu ile karın kasları sıkın. Bu yapmanız doğru yolu yürütmek icar, omuriliğine karnınızı çekecek Sit up . Yalnızca sırt kasları gerginlik olacak egzersizi yaparken solunması. Sonra, yavaşça kürek kemikleri ardından başınızı, kaldırın. dirsekleriniz dizlerinizi öbür tarafına geçerken 90 derecelik pozisyonunda ya kadar hareket ettirmeye devam edin.

Adım 5

Şimdi bedeninizde yükselttiklerini söyledi, birkaç saniye ve gergin abs için bu konumda tutun. Yavaşça yere sırtını getirmek ama kendin geri dinlenme pozisyonuna gitmesine izin çalış. Tek yapmanız doğru yolu hakim olması zaman Sit up Bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Adım 6

Gün için gereken temsilcileri ile devam edin. senin alt sırt ve genelinde tabana düz ayak tabanını tutun. Karın kasları onlar tüm işi olduğundan emin olmak için sözleşme nasıl farkında olun. Bu oturma up yapmak için en doğru yoludur ve bunu mükemmelleştirmek için her gün pratik yapabilirsiniz.

Eğer uzun zamandır icra sığınak, yarısını yapıyor düşünün Sit up . Kadınlar için Mekik egzersizleri de, sulu kalmak dengeli beslenmeye ve motive kalmak zaman en iyi şekilde çalışır. düz bir karnına içilir.