Najlepszych sposobów na zmniejszenie tkanki tłuszczowej twarzy Naturalnie

Twoja twarz jest pierwszym punktem kontaktowym z każdego innego. To jest pierwsza rzecz, ludzie zawiadomienia o was, zanim jeszcze wiedzą nic o tobie. Jest to całkowicie zrozumiałe pragnienie ostry, zdefiniowany twarz. Jednak wiele osób boryka się z wagi, a to zawiera tłuszcz twarzy.

Chociaż nie ma nic złego w ogóle posiadaniem trochę tłuszczu na twarzy, czy to naprawdę przeszkadza, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby go zmniejszyć. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie ma różnicy między tłuszczem twarzy i tkanki tłuszczowej. Dobrą wiadomością jest to, że te same metody stosowane, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej może pomóc pozbyć się tłuszczu, jak również twarzy. Ten artykuł wyjaśni szczegółowo dziesięciu najlepszych sposobów na zmniejszenie tkanki tłuszczowej twarzy.

Jak stracić tłuszcz naturalnie Cheek

Czasem może się okazać, że nawet utratę wagi nadmiar ciała uczynił żadnej różnicy do tłuszczu na twarzy. Dla tych zmęczony pulchne policzki, oto kilka sposobów, które pokaże, jak pozbyć się tłuszczu policzek naturalnie.

1. Jedz zdrowe i ćwiczenia

To jest naprawdę najlepszym sposobem, aby utrzymać swoje zdrowie fizyczne. Oprócz pomaga utrzymać wagę ciała, zdrowego odżywiania i ćwiczeń ma szereg długofalowych korzyści, w tym zdrowie, starzenie się narządów, układu krążenia, wytrzymałość kości i tak dalej. Konsumować zbilansowaną dietę, czyli włącznie z owoców, warzyw, roślin strączkowych, rośliny strączkowe, jaja, ryby, orzechy i nasiona, a twoje ciało będzie pozostawać w szczytowej formie. Unikaj nadmiaru cukru i sodu, ponieważ oba te składniki żywnościowe mają tendencję do zatrzymywania wody i powodować wzdęcia w różnych częściach ciała, szczególnie twarzy. Pamiętasz wykonywać przez co najmniej trzy dni w tygodniu.

2. nawodnionym

Tak intuicyjne, jak mogłoby się wydawać, organizm zatrzymuje wodę w rzeczywistości z powodu odwodnienia. Nasze ciała przechowywać dowolną ilość wody w organizmie; obejmuje to policzek i twarz. Aby to powstrzymać od tego wydarzenia, istotne jest, aby zatrzymać nawilżona przez cały dzień. Pamiętaj, aby pić 2 do 3 litrów wody dziennie, rozłożone w całym dniu.

3. Chew gumę

Guma do żucia jest ćwiczenie, które pomaga zredukować tłuszcz policzek. Pomaga to również ton tłuszczu na podbródku i okolicy szczęki, podając, że określony kształt, który chcesz. Usiądź na krześle z wyprostowanym kręgosłupem. Pop zwitek gumy do żucia w ustach i rozpocząć żucia. Żuć przez co najmniej dwadzieścia minut, trzy razy dziennie. Można to zrobić bezpośrednio po dokonaniu porannych, popołudniowych i wieczornych posiłków.

4. dmuchane balony

Jest to ćwiczenie, które pomaga ton tłuszczu policzek przez wypracowanie mięśni twarzy. Usiądź na krześle i do tyłu, aż pojawi się patrząc w sufit. Zabierz balon i cios trochę powietrza do niego. Zachować dmuchanie przez co najmniej dziesięć sekund. Podczas gdy to zrobisz, poczujesz mięśnie policzkowe rozciągnąć. Następnie pozwolić na ucieczkę powietrza z balonu i powtórz tę czynność pięć do dziesięciu razy. Powinieneś być w stanie zobaczyć różnicę w twojej twarzy w ciągu kilku tygodni.

5. Get parowa twarzy

Jak dziwne, jak to brzmi, para może rzeczywiście pomóc poprawić dźwięk i kształt twarzy. To dlatego, że para wodna powoduje, że pory otworzyć, uwalniając uwięzionych pot i wszelkie toksyny. W konsekwencji zmniejsza retencję wody w twarz. Ważne jest, aby zrozumieć, że ta metoda nie zadziała, jeśli nie są w pełni nawilżona przez cały dzień.

Po pierwsze, zagotować trochę wody w naczyniu. Ostudzić trochę, a następnie moczyć czysty ręcznik w gorącej wodzie, ściskając ją, aby usunąć dodatkową wodę. Przed umieszczeniem go na twarzy, upewnij się, że temperatura jest odpowiednia, aby nie zranić swoją twarz pod wpływem ciepła. Można to zrobić przez dziesięć minut, dwa razy dziennie.

6. Get masaż twarzy

Masaże twarzy są szeroko stosowane w celu obniżenia tłuszcz na policzkach, a na dźwięk resztę twarzy. Metoda ta pomaga złagodzić nadmierne zatrzymywanie wody w twarz przez promowanie krążenie i odprowadzanie nagromadzonego płynu. Zastosuj zdrowy olej na twarzy, takie jak skwalen lub olej arganowy. Zacznij delikatnie pocierając swoją twarz z płaskimi dłońmi w ruchu kołowego. Można powtórzyć za dwadzieścia razy.

7. Wyciągnij Your Face

To proste ćwiczenie twarzy z jego korzeni w jodze. Pomoże tonu i wzmocnienie mięśni dolnej części twarzy. Usiądź i zrelaksuj się. Następnie wcisnąć swój język i spróbuj dotknąć nosa z nim. Sprawował tę funkcję przez pięć sekund. Następnie spróbuj dotknąć brodą z językiem przez kolejne pięć sekund. Należy powtórzyć w sumie pięć do dziesięciu razy.

Inna technika polega pcha swoją dolną wargę w górę przez wystające dolną szczękę. Kontynuować przez pięć sekund i powtórz to dziesięć razy. Ponadto, uśmiechając regularnie jest doskonałym sposobem na dźwięk mięśni twarzy. Co więcej, uśmiechając wykazano wzrost poziomu endorfin w organizmie, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy i spokojny.

8. Smile jak ryba

Brzmi śmiesznie, prawda? Cóż, wygląda to zbyt śmieszne, ale jest to doskonałe ćwiczenie twarzy, które pomogą Ci pozbyć się tego tłuszczu na policzkach. Po pierwsze, usiąść gdzieś z właściwego oparcia. Następnie, zrobić minę ryb przez ssanie policzki w. W tym momencie, spróbuj się uśmiechnąć i utrzymać pozycję przez około dziesięć do piętnastu sekund. Można powtórzyć to pięć do dziesięciu razy dziennie.

9. Zmniejszyć spożycie alkoholu

nie oddają się nadmiernego picia, jeśli chcesz, aby utrzymać określony kształt twarzy. Mając niewielkie ilości wina lub piwa teraz i wtedy jest w porządku, ale nic więcej może powodować tłuszczu pojawiać się na twarzy. To dlatego, że alkohol jest klin pełne kalorii bogatych w węglowodany. indukuje również odwodnienie, co prowadzi do retencji wody, jak wspomniano wcześniej.

10. Sleep Well

Nic z tego nie będzie działać, jeśli nie dostać osiem godzin snu dziennie. Mamy tendencję, aby uzyskać tak zajęty innymi sprawami, że skończymy narażania na sen w tych dniach. Brak snu powoduje różne problemy na swojej psychiczne, jak również na zdrowie fizyczne. To było związane ze wzrostem poziomu kortyzolu, który jest hormonem stresu, że pochodzi z różnych problemów, takich jak zwiększenie apetytu, zwiększenie akumulacji tłuszczu i przyrost masy ciała.

Często Zadawane Pytania

Zmaga się z pogoni za jak naturalnie zredukować tłuszcz twarzy? Oto najczęściej zadawane pytania, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej twarzy.

1. Czy ćwiczenia twarzy działa?

Tak, często pomaga dźwięk mięśni twarzy, redukcji tkanki policzek i poprawić kształt swojej twarzy. Jednak to nie będzie różnicy, chyba że jesz zbilansowaną dietę, regularnie ćwiczyć, pozostanie nawilżona i wystarczającej ilości snu każdego dnia.

2. Czy Running twarzy Redukcja tkanki tłuszczowej?

Cardio można zdecydowanie zmniejszyć tłuszczu twarzy. Redukcja Spot tłuszczu jest mitem; nie można stracić tłuszcz tylko w jednym obszarze ciała. Zamiast tego, zawierające zdrowe schematu ćwiczeń z ćwiczeń aerobowych może pomóc w spalaniu tłuszczu.

Mając duży twarz nie znaczy, że jest gruby. Wiele osób ma duże, okrągłe twarze, które mają do czynienia z więcej niż wzmocnienia struktury kości tłuszczu. Możesz mieć ostry, zdefiniowaną szczęki oczekującego pod wszystkimi tego tłuszczu, ale czasami jest to po prostu jak to jest. Nie ma powodu, aby iść za burtę próbuje uzyskać strukturę twarz jak znanych modeli lub aktorów, którzy mają dostęp do większej ilości technologii i środków, aby zmienić swoje ciało. Wystarczy zacząć jeść zdrowe, mieć czas dla niektórych ćwiczeń i dobrze spać.