Najlepszy czas do uwodnienia w ciągu dnia

Nie ma to jak woda, aby pomóc Ci pozostać aktywni i odświeżona po ciężkim treningu lub bieganie po dzieci. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób i kiedy należy nawilżyć, kilka przydatnych wskazówek może pomóc Ci w pełni wykorzystać swojego dziennego spożycia wody. Kiedy nawilżają we właściwym czasie, stoisz czerpać jedne z najlepszych świadczeń zdrowotnych związanych z wodą pitną. Można wypić o każdej porze dnia, oczywiście, ale ładuje się na tej istoty życia podczas niektórych czynności naprawdę daje swoje ciało, że dodatkowe paliwo.

Jak hydrat dla maksymalnych korzyści

1. Po przebudzeniu

Próbując wykrzesać energię, aby dzieci ubrane, nakarmione i spadła do szkoły? Chociaż wszystko może chcesz to dawka kofeiny, istotne jest, aby pić dwie szklanki wody po przebudzeniu. Nie tylko nawilżają ciało po dobry sen, ale także wyzwala swoje narządy wewnętrzne, aby rozpocząć swoje funkcje oczyszczające. Poczujesz się bardziej czujny i odświeżane zbyt.

2. przed treningiem

Nawilżający przed treningu będzie Cię przed wysychaniem i uczucie pragnienia. Wypić około 12 uncji przed rozpoczęciem sesji i zachować popijając podczas ćwiczeń, jak na intensywności aktywności. Jeśli zdecydujesz się na prowadzeniu w chłodnej pogody, konsumować butelkę 16-uncji na godzinę. A jeśli temperatura wzrasta, pić około dwóch-czterech butelek. Jeśli nie pić tyle wody, można zrozumieć, co jest nawodnienie (i tylko ile organizm potrzebuje go) w przykry sposób.

3. przed posiłkiem

Po ugotować smaczny posiłek dla swojej rodziny, odpocząć i wypić szklankę wody 30 minut przed rozpoczęciem jedzenia. To trawienie i trzymać cię uczucie trochę Full – wspaniały pomysł, jeśli masz tendencję do przejadania się. Postarać się o męża i dzieci, aby zrobić to samo. Im szybciej dostać się do nawyku picia wody, tym lepiej. Co więcej, jest to jedna wskazówka nawodnienie że jest super-łatwe do naśladowania.

4. przed snem

Eksperci często dyskutować czy wody do picia przed snem faktycznie pomaga zdrowiu. Cóż, jeśli jesteś spragniony lub nie wypełnili swój przydział wody na dzień, na pewno można go wypełnić w nocy. Plus, twoje ciało może zacząć się odtruwające. Niewygodne skutkiem ubocznym może być budzi się iść do toalety. Jeśli chcesz tego uniknąć, staraj się pić wodę wokół jednej lub dwie godziny przed pójściem do łóżka.

5. przyjmujących leki

Jest to jedna rada nawodnienie, że wiele przejść z powodu nie czuje się na tyle pić. Choć może wydawać się chłodny pop pigułki bez wody, to jest niezdrowe. Woda pomaga wypłukać nerki leków więc idą w dół gładko. Czy zapewnienia nigdy nie przyjmować leków z cieczy innych niż woda. Tylko woda jest bezpieczna z lekami, ponieważ nie zawiera niczego, co może negatywnie wpłynąć na sposób leki są wchłaniane.

Nasze ciała składają się z około 60 procent wody. Bez tej życiodajnej substancji, nasze narządy, tkanki i komórki nie byłby w stanie funkcjonować prawidłowo. Dowiedzieć się, kiedy do uwodnienia i przestrzegać ustalonego wzoru, aby obniżyć wyjazdy do lekarza i wystąpień nazywając w chorym w pracy.