Najlepších spôsobov, ako znížiť tváre tuku Prirodzene

Vaša tvár je prvý kontakt s ostatnými. Je to prvá vec, ktorú ľudia upozornenia, a to aj pred tým, než vedieť niečo o vás. Je úplne pochopiteľné, túžiť ostrý, definovanú plochu. Avšak, mnoho ľudí zápasí s hmotnosťou, a to vrátane tváre tuku.

Aj keď nie je nič zlého vôbec v tom, že niektoré tváre tuk, ak ťa to naozaj vadí, že sú banda, čo môžete urobiť pre jej zníženie. Avšak, to je veľmi dôležité si uvedomiť, že nie je žiadny rozdiel medzi tváre tuku a telesného tuku. Dobrou správou je, že rovnaké metódy, ako sa zbaviť tuku v tele vám pomôže zbaviť tváre tuku rovnako. Tento článok sa bude podrobne vysvetliť desať najlepších spôsobov, ako znížiť tváre tuku.

Ako stratiť Cheek tuku Prirodzene

Niekedy môžete zistiť, že dokonca stráca telesná nadváha robil žiadny rozdiel k tuku na vašej tvári. Pre tých unavený bacuľaté tváre, tu je niekoľko spôsobov, ktoré vám ukáže, ako sa zbaviť lícne tuku prirodzene.

1. jesť zdravo a cvičenie

To je naozaj najlepší spôsob, ako udržať si svoje fyzické zdravie. Okrem toho vám pomôže udržať si svoje telesnej hmotnosti, zdravé stravovanie a cvičenie má rad dlhodobých výhod, vrátane zdravotného orgánu, starnutie, kardiovaskulárne zdravie, pevnosti kostí a tak ďalej. Konzumovať vyváženú stravu, ktorá je prístupná všetkým ovocie, zelenina, strukoviny, strukoviny, vajcia, ryby, orechy a semená, a vaše telo zostane v dobrej kondícii. Vyhnúť sa nadbytok cukru a sodíka, pretože obe tieto zložky potravín majú tendenciu zadržiavať vodu a spôsobiť nadúvanie v rôznych častiach tela, najmä svoju tvár. Pamätám si vykonávať po dobu najmenej tri dni v týždni.

2. Stay hydratovaný

Ako pult-intuitívne, ako by sa mohlo zdať, vaše telo skutočne zadržiava vodu v dôsledku dehydratácie. Naše telá ukladať žiadne ďalšie vodu v tele; to zahŕňa tvár a tváre. Ak to chcete zastaviť z deje, je veľmi dôležité, aby zostali hydratované po celý deň. Nezabudnite vypiť 2 až 3 litre vody denne, sa rozprestieral cez celý deň.

3. Chew Niektoré Gum

Žuvačka je cvičenie, ktoré pomáha znížiť tváre tuku. To tiež pomáha zmierniť tuk na brade a čeľuste oblasti, ktorá vám, že definovaný tvar, ktorý chcete. Sedieť na stoličke s rovným chrbtom. Pop zväzok žuvačku do úst a začne žuť. Žuť po dobu najmenej dvadsať minút, trikrát denne. Môžete to urobiť hneď po rannej, popoludňajšej a večernej jedla.

4. Blow Niektoré balóny

Jedná sa o cvičenie, ktoré pomáha tón tváre tuk tým, že pracuje tvárové svaly. Sedieť na stoličke a oprel sa, kým sa pozeráte na strop. Potom sa balón a fúkať čerstvý vzduch do neho. Zachovať fúkania po dobu najmenej desiatich sekúnd. Aj keď to urobíte, budete sa cítiť vaše lícne svaly pretiahnuť. Ďalej umožňujú únik vzduchu z balóna, a opakujte tento krok päťkrát až desaťkrát. Mali by ste byť schopní vidieť rozdiel vo vašej tvári počas niekoľkých týždňov.

5. Získať Steam Facial

Je zvláštne, ako to vyzerá, para môže skutočne pomôcť zlepšiť tón a tvar tváre. Dôvodom je, že para pôsobí póry otvárať, uvoľňuje pot a zachytené toxíny. V dôsledku toho znižuje zadržiavanie vody v tvári. Je dôležité si uvedomiť, že táto metóda nebude fungovať, ak nie sú úplne hydratované po celý deň.

Po prvé, variť trochu vody v nádobe. Nechajte ho vychladnúť trochu, potom namočte čistý uterák v horúcej vode, stláčať to, aby sa odstránili akékoľvek ďalšie vodu. Pred ich uvedením na tvári, uistite sa, že teplota je správna, takže nemusíte zraniť svoju tvár kvôli teplu. To možno vykonať po dobu desiatich minút, dvakrát denne.

6. Získajte masáž tváre

Tvárové masáže sú široko používané k zníženiu tuku na lícach, a tón zvyšok tváre. Tento spôsob prispieva k zmierneniu prebytočnej zadržiavanie vody v tvári tým, že podporuje cirkuláciu a vypúšťanie nahromadené tekutiny. Uplatniť zdravý olej na vašej tvári, ako je skvalén alebo arganovým olejom. Začnite tým, že jemne trieť svoju tvár s plochými paliem v kruhovom pohybe. Môžete opakovať to pre dvadsaťkrát.

7. Stretch Your Face

Jedná sa o jednoduchý tváre cvičenie so svojimi koreňmi v joge. To pomôže tón a posilňovanie svalov svojej spodnej časti tváre. Sedieť a relaxovať. Ďalej tlačiť svoj jazyk von a pokúsiť sa dotýkať nosa s ním. Držte túto pozíciu po dobu piatich sekúnd. Ďalej sa snaží dotknúť bradu svojim jazykom po dobu ďalších piatich sekúnd. Tie by mali opakovať v celkovej výške päť až desať krát.

Ďalšia technika spočíva v tlačí spodnú peru nahor vyčnievajúce svoju spodnú čeľusť. Pokračovať po dobu piatich sekúnd a opakujte to desaťkrát. Tiež pravidelne úsmevom je skvelý spôsob, ako zmierniť svoje tvárové svaly. Viac než to, s úsmevom bolo preukázané, že zvýšenie hladiny endorfínov v tele, vďaka ktorým človek cíti šťastný av pohode.

8. Úsmev ako ryba

Znie smiešne, že áno? No, vyzerá to smiešne taky, ale je to vynikajúce cvičenie tváre, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tohto tuku na vašich tvárach. Po prvé, sedieť niekde s riadnu oporou chrbta. Ďalej, aby sa rybie tvár sania svojej tváre dovnútra. V tomto okamihu sa snažia usmievať a držať pozíciu za zhruba desať až pätnásť sekúnd. Môžete opakovať tento päť až desať krát denne.

9. Znížte alkoholu nasávaného

nie sú dopriať v nadmernom pití, ak chcete zachovať definovaný tvar tváre. Mať malé množstvo vína alebo piva a hneď potom je v poriadku, ale nič viac, môžu spôsobiť tuk sa objaví na vašej tvári. Je to preto, že alkohol je preplnený kalórie bohaté na sacharidy. To tiež spôsobuje dehydratáciu, čo vedie k zadržiavaniu vody v tele, ako je uvedené vyššie.

10. Sleep Well

Nič z toho bude fungovať, ak nechcete dostať osem hodín spánku denne. Máme tendenciu sa tak zaneprázdnený inými vecami, ktoré sme nakoniec kompromisov v oblasti spánku v týchto dňoch. Spánková deprivácia spôsobuje rôzne problémy pre vaše duševné i fyzické zdravie. To bolo spojené s nárastom hladiny kortizolu, ktorý je stresový hormón, ktorý je dodávaný s rôznymi problémami, ako je napríklad zvýšená chuť do jedla, zvýšenej akumulácie tuku a zvýšenie telesnej hmotnosti.

často kladené otázky

Zápasí s snahe o tom, ako znížiť tvár tuk prirodzene? Tu sú najčastejšie kladené otázky, pokiaľ ide o znižovanie tváre tuk.

1. Bude tváre Cvičenie prácu?

Áno, často pomáhajú zmierniť svoje tvárové svaly, znižujú lícne tuku a zlepšiť tvar tváre. Avšak, tieto nebudú robiť rozdiel, ak budete jesť vyváženú stravu, cvičenie pravidelne, zostane hydratovaná a dostatok spánku každý deň.

2. Môže Spustenie znížiť tváre tuku?

Kardio môže určite znížiť tváre tuku. Redukcia Spot tuku je mýtus; nemôžete stratiť tuk v jedinom časti vášho tela. Namiesto toho, zahŕňajúce zdravý pohybový režim s aeróbne cvičenie môže pomôcť pri spaľovaní tukov.

Mať veľký tvár, neznamená, že je tučná. Mnoho ľudí má veľké, okrúhle tváre, ktoré majú čo do činenia s viac štruktúry kostí než tuk zisk. Môže sa jednať o ostrý, definovanej čeľuste čaká pod všetkými tými tuku, ale niekedy je to len, ako to je. Neexistuje žiadny dôvod, prečo ísť cez palubu snaží dostať tváre štruktúru ako známych modelov či hercov, ktorí majú prístup k väčšiemu množstvu techniky a prostriedkov pre zmenu svoje telo. Len začať jesť zdravo, aby čas na nejaké cvičenia a dobre spať.