Najlepší Esenciálne oleje zlepšiť športový výkon

Dnešné športovci tlačiť ich tela ťažšie, než kedykoľvek predtým, a neustála snaha maximalizovať výkon je niečo, čo môže trvať až obrovské množstvo času a energie. Kým váš celkový výkon bude samozrejme viazané na vlastných telesných a duševných schopností, sú tu aj mnoho rôznych nástrojov tam, že môžu byť použité, aby vám pomohol so sebou.

Nástroje ako skok laná alebo cvičebných strojov sú zrejmé možnosti tu, a investície do pravej môže pomôcť začnete vidieť zlepšenie v oblasti výkonu. Ale tam sú cenovo dostupnejšie a viac prekvapivé riešenie, tam vonku rovnako, ktoré stojí za to pozeral do. Dokonalým príkladom je silice.

Éterické oleje pre lepší športový výkon

To prekvapuje mnohých počuť, že niečo tak jednoduchého, ako esenciálneho oleja môžu pomôcť športovec získať viac zo svojho výkonu, ale je to pravda. Z udržať telo v čistote, aby pomoc pri bolestiach v úľavu od bolesti svalov na pomoc dať nový impulz energie, správne silice môže mať veľký vplyv na to, ako budete pracovať von. Tu je niekoľko možností, aby zvážila.

mäta pieporná

Mäta pieporná je jedným z najlepších možností pre tých, ktorí sú vážne zvýšenie ich športový výkon. Ponúka širokú škálu výhod, vrátane nasledujúcich.

 • Zmierniť nevoľnosť a zažívacie ťažkosti, vrátane tých nervových pregame nervozita.
 • Zlepšil duševnú bdelosť a lepšia koncentrácia
 • Úľava od bolesti a bolesti, najmä bolesti svalov a bolesti artritídy
 • Zlepšil respiračné funkcie

Tým, že pomôže vám ľahšie dýchať a zlepšenie duševnú výkonnosť, mäta pieporná vyniká ako možnosť pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako zlepšiť svoj športový výkon vďaka použitie éterických olejov je nutnosťou použitie.

citrón

Svetlé a citrusy, citrón esenciálny olej je ľahko k nájdeniu, ľahko ovládateľný, a pomáha zaistiť telu širokou škálou rôznych výhod, vrátane niekoľkých, ktoré sú špecifické pre športovcov.

 • To môže pomôcť stimulovať nervový výkon systému a udržanie dobrého zdravia
 • Zlepšuje náladu a pomáha zvyšovať pozitivitu pre tie dni, kedy sa necítite 100%
 • Môže byť použitá na liečbu a prevenciu športovcov nohu
 • Môže prispieť k detoxikácii organizmu a udržiavať špičkový výkon

klinček

Klinček silica je niečo, čo bolo testované, aby sa zaoberala celkovej efektivite to pre rôzne veci. Je Bolo preukázané, že poskytujú veľmi skutočné výsledky v celej rade aspektov zdravie a športový výkon.

 • Štúdie ukazujú, že to môže zvýšiť bielych krviniek a funkciu imunitného systému, udržať si zdravý pre tréning.
 • To môže pomôcť znížiť zápal, čo pomáha zmierniť bolesť artritídy a zlepšenie flexibility.
 • Jeho antiseptické vlastnosti môže uľahčiť, aby telo čisté a bez kožných infekcií a tiež pomáha v boji proti športovca nohy.

eukalyptus

Eucalyptus esenciálny olej má rozpoznateľný, silnú arómu, ktoré je kľúčovou súčasťou toho, ako to napomáha lepšiemu hojeniu a vyšší výkon. Najmä sa ponúka niekoľko výhod, vrátane:

 • Zlepšil respiračné funkcie pre lepšiu výdrž a výkon
 • Bojuje proti zápalu vo svaloch k zníženiu bolesti a podporovať lepšie flexibilitu
 • Zmieša s vodou v spreji môže pomôcť udržať telo v pohode
 • Skvelé pre prebudenie tela a mysle tesne pred zápasu, hra, alebo rasy

levanduľa

Levanduľa je známa pre svoju schopnosť pomôcť uvoľniť myseľ i telo a prehovoriť ho do viacerých pokojný spánok. To nemusí byť presne to, čo športovci chcú, ale vziať do úvahy, že dostať dobrú noc spať, je nutnosťou pre maximálny výkon na ďalší deň a uvidíte, prečo používať levanduľa relaxovať je tak dôležité. Navyše to môže pomôcť upokojiť a liečiť škrty, popáleniny a modriny, takže sa môžete dostať späť na ihrisko znova rýchlo.

Ako používať éterické oleje

Oleje vyššie sú jedny z najlepších na zlepšenie športových výkonov a ich použitie je jednoduché, ako dobre. Existujú dve možnosti, ktoré Vám odporúčame;

 • Použite rozprašovanie Difúzor – Pridať 20-25 kvapiek oleja a dýchať normálne ako olej je rozptýlený vo vzduchu.
 • Použitie v masážnym olejom – pridať 5 až 10 kvapiek do dopravcom ropy, ako je mandľový olej a masáže do svalov

Esenciálne oleje sú silné a mocné. Pri uplatňovaní esenciálne oleje priamo na koži byť vedomí akéhokoľvek podráždenia a okamžite zastaviť aplikáciu. Pointa je jednoduché, éterické oleje môžu zlepšiť športový výkon v významným spôsobom. Udržujte informácie vyššie v mysli a začnete vidieť zlepšenie výkonu pre seba.