Najlepší čas na hydratáciu v priebehu dňa

Neexistuje nič ako voda, ktoré vám pomôžu zostať aktívny a svieži po ťažkom tréningu alebo beh po deti. Ak vás zaujíma, ako a kedy sa hydratovať, môže niekoľko užitočné tipy vám pomôžu vyťažiť maximum z vášho denného príjmu vody. Keď sa hydrát v správny čas, stojíte žať niektoré z najlepších zdravotných výhod spojených s pitnou vodou. Môžete popíjať kedykoľvek počas dňa, samozrejme, ale načítavanie na tejto esencie života počas niektorých činností skutočne dáva vaše telo, ktoré navyše palivo.

Ako hydratovať maximálny úžitok

1. Po prebudení

Sa snaží zhromaždiť energiu, aby obliecť deti, kŕmenie a klesol do školy? Kým všetci budete chcieť je vaša dávka kofeínu, je nevyhnutné vypiť dva poháre vody po prebudení. Nielenže hydratovať telo potom, čo dobrý spánok, ale tiež spúšťa vaše vnútorné orgány začať svoje čistiace funkcie. Budete sa cítiť bdelejší a obnovované príliš.

2. Pred tréningu

Hydratačný pred dobrom tréningu vás udrží pred vysychaním a pocit smädu. Popíjať asi 12 uncí, než začnete reláciu a ponechať popíjanie počas cvičenia podľa intenzity aktivity. Ak sa rozhodnete o beh v chladnom počasí, spotrebuje fľašu 16-unca za hodinu. A v prípade, že teplota stúpne, vypiť okolo dvoch až štyroch fliaš. Ak nechcete piť dosť vody, budete rozumieť tomu, čo je hydratácia (a ako veľmi sú vaše telo potrebuje) po zlom.

3. pred jedlom

Potom, čo uvariť chutné jedlo pre svoju rodinu, si pauzu a vypiť pohár vody, 30 minút, než začnete jesť. To pomôže trávenie a udržať si tak trošku full – skvelý nápad, ak máte tendenciu sa prejedať. Pokúsiť sa dostať svojho manžela a deti, aby urobili to isté. Čím skôr sa dostanú do zvyku pitnej vody, tým lepšie. A čo viac, je to jeden hydratácia tip, že je super-ľahko sledovať.

4. pred spaním

Zdravotné experti často diskutujú, či pitnej vody pred spaním vlastne pomáha vaše zdravie. No, ak ste smäd alebo nesplnili svoju kvótu vody za deň, si istí, že ho dokončí v noci. Plus, vaše telo môže začať detoxikáciu sám. Nepríjemný vedľajší účinok môže byť prebudenie ísť na záchod. Ak chcete zabrániť tomu, aby sa snažte piť vodu asi jednu alebo dve hodiny pred spaním.

5. Ak užívate lieky

To je jeden z hydratácia radu, že mnohí preskočiť z dôvodu necíti dostatočne smäd. Aj keď sa to môže zdať v pohode pop pilulky bez vody, je to nezdravé. Voda pomáha obličky odplavovanie lieky, takže idú dole hladko. Dbajte na to, nikdy brať lieky s kvapalín okrem vody. Iba voda je bezpečná s liekmi, pretože nie je nič, čo môže negatívne ovplyvniť ako sú lieky vstrebáva obsahujú.

Naše telo sa skladá z približne 60 percent vody. Bez tejto životodarnej látke, naše orgány, tkanivá a bunky nebudú môcť správne fungovať. Zistiť, kedy k hydratácii a dodržiavať stanovený vzor znížiť výlety do lekári a inštancií volania v chorí v práci.