Mõned põhjused, miks me peaksime sööma tume šokolaad

Dark maitsev šokolaad on kujul šokolaadi, mis on kõrgem sisu kakaovõi samuti palju vähem piima kui muud liiki maitsvat šokolaadi. Föderaalvalitsuse ja ka turu kriteeriumidele just see, mida teemad võib kindlaks tume maitsev šokolaadi erineda rahvas samuti turul.

Mis on Antioksüdandid?

Antioksüdandid on kemikaalid, oksüdeerimise vältimiseks erinevate teiste ühenditega. Et lihtsustada seda endale vee rida, mis algab luua rooste jooksul. Järk-järgult, seda rooste kindlasti edasi arendada kuni rida kuni vähe või üldse mitte vees võiks oja kaudu. Seejärel saate lisada korrosiooni remover veeliini samuti hakkab eemaldada kogunemise seega tõsta ringlusse. Mõtle oma arterite veeliini ja ka antioksüdanti korrosiooni puhasti.

Polüfenoolid on peamised klassifitseerimise taimse päritoluga antioksüdante. On mitmeid alamklassid polüfenoole, mis sisaldab flavonoide, mis lisaks on alamklassiks. Nende hulgas on flavanols mis koosneb võimas katehhiinrühma ja ka epicatechin. Epicatechin (mõelnud olevat kõige kasulikum antioksüdant) on väga ligunenud kuni pärast kasutamist flavonoide rikas maitsev šokolaad.

Kas kõik tume šokolaad toodetud võrdselt?

Mitte kõik tume šokolaad on samad. Kuna kakaopulber sisaldab kõiki antioksüdante, mida suurem on šokolaad tahked ained (koostisega kakao ja ka kakaovõi), mida suurem polüfenoolin antioksüdante üldiselt. Erand reeglist on tume maitsvat šokolaadi, mis on dumpinguhinnaga. See näitab, et see on rafineeritud leelisega aidata kõrvaldada kibedust. See aga saab lahti enamik tervisliku ja tasakaalustatud antioksüdante. Üldiselt arvatakse, et tumeda maitsev šokolaad sisaldab aste 70% või rohkem kakao on pakkuda parima heaolu kasu.

9 põhjust, miks me peaksime tarbima rohkem kui 70% kakaosisaldusega tumedat šokolaadi:

  1. Cacao on kõrgeim keskmes flavonoidide antioksüdante tahes tüüpi taimse päritoluga toidu kasvanud meie maa. See on kinnitanud USDA andmebaasi flavonoidide web sisu valitud toit 2007. aastal käivitatud lisaks kõrgeima võimaliku ORAC väärtus. Oxygen Radical absorbeerimisvõime (ORAC) on suurem cacao võrreldes midagi muud. See on üldine hapnikuradikaalide mis organismis võtab teatud konkreetse toiduga.
  2. Vähendab halva kolesterooli (LDL). Polüfenoolid, esmane rühm võimsad antioksüdandid mugavalt taimse päritoluga toiduaineid nagu merlot samuti teesid, aitab peatada LDL oksüdatsiooni, seega vähendades selle tase veres süsteemi.
  3. Suurendab vereringet kogu veresoonkonna süsteemi. Flavonoidid aitavad kaasa vasodilatatsiooni, laienemise siseläbimõõt veresoonte ja ka arterites. Uuringud näitavad, et lõõgastumist lihasrakud piirnevate arterite aitama suurendada verevoolu. Suurenenud verevool on oluline palju eeliseid tulenes kakao flavanols.
  4. Võib suurendada mälu suurendanud verevoolu ajus. Uurimus on näidanud lootustandvaid tulemusi kõrgendatud ajutine mälu tervisliku ja tasakaalustatud täiskasvanutele 2 tundi pärast söömist kõrge šokolaad tume maitsev šokolaad. See on viinud teadlased uurida mõju Alzheimeri üksikisikute lootuses, et see võib olla otstarbekas mälu koos vähendada haiguse tervetele täiskasvanutele kui ka läbipaistvamad näitajad selle lähenemas.
  5. Aitab hallata insuliinitundlikkust. Kiiresti pärast söömist polüfenoolisoolade-rikas tume maitsvat šokolaadi, on oluliselt suurenenud insuliinitundlikkus. Vähenenud ei söö insuliini ja glükoosi fookuse lisaks suhkru samuti insuliini reaktsioone glükoosi suukaudset takistuse olnud otsene mõju modifikatsioone täiendavalt insuliiniresistentsuse samuti tundlikkus (HOMA-IR ja ka QUICKI – ISI).
  6. Vähendab südame-veresoonkonna haiguste ja ka insuldi. Kasutades suurendanud verevoolu, trombotsüütide build-up väheneb dramaatiliselt, kui tulemus pärssides võimet luua emboolia. Positiivseid tulemusi on oluline eakate arvestades, et enamus surmadest need üle 70 seotud veresoonte süsteemi, peamiselt südame seiskumine ja ka insult
  7. Hüdrogeenitud rasv kakaovõi. See ei ole nii halb, ja võib-olla suur. Üks kolmandik rasva kakaovõi pärineb stearhape, mis ei suurenda LDL kolesterooli nagu enamik mitmesuguseid muid küllastunud rasvu. Täiendav 3. pärineb oleiinhappe, südame-tervislike monoküllastumata rasva. Stearhapet transformeeritud maksas oleiinhape.
  8. Alandab korral trombotsüütide ja ka kogunemine tahvel arterites. Tõend näitab, et tase epicatechin (efektiivne antioksüdant šokolaad) tõstetakse pärast tarbivad flavanol-rikas maitsev šokolaad. Epicatechin suurendab kättesaadavust lämmastikoksiidi veresoonkonnale, aeglustades kogunemine tahvel. Selles aitab võimendatud verevoolu mis takistab samuti trombotsüütide kokkukleepumist, mis siis kirjuta embolisme arterites.
  9. Maitsev šokolaadi, aphrodisiac? Kuigi see on arutatud, me teame, et šokolaad väljaanded loomulikult toimuvad samuti meeleolu parandada fenüületüülamiini ja ka serotoniini meeles otse inimese süsteemi. Üldiselt on need kaks ühendit juhtuda loomulikult meeles ka käivitatakse otse närvisüsteemi, kui me rohkem kui hea meel, või kui me kogeme tunded armastuse või entusiasmi.

Kommid usaldusväärsust aphrodisiac pärineb maiade ja ka asteekide ühiskondades ulatuvad ligi 2000 aastat. Asteekide keiser Montezuma kasutada tarbida 50 kruusid šokolaadi iga päev. Usuti, et stimuleerida poisid ja ka naised palju vähem takistatud. Palju rohkem viimasel ajal, 1700-ndatel, Casanova (arvestatakse suurim fänn kogu aeg), soodustas maitsev šokolaadi vahuvein aphrodisiac. Konkreetsed katsetamine selle teooria võiks olla üsna maitsev ja ka nauditav.

Millist toitu, mis on kõige Antioksüdandid?

Võibolla mustikad, spargel, keskkonnasõbralik tee või vaarikad? Just Kuidas Dark Chocolate. See on õige! Antioksüdantne kraad kõrge cacao tugeva tumeda maitsvat šokolaadi oluliselt suurem võrreldes mistahes tüüpi mitmete teiste taimse päritoluga toitu.