Moksliškai įrodyta nauda miega be pagalvės

Pagalvės tapo neatskiriama mūsų miego aksesuarų. Ir tai nenuostabu, nes jie yra supažindinami su mumis jau nuo mažens. Jei asmuo pripranta prie miega su savo galvą ant pagalvės, sunku jiems užmigti be pagalvę. Bet klausimas yra, yra pagalvėlės tikrai naudingas? Ar jie padeda mums geriau miegoti arba pagerinti mūsų sveikatą arba tai būtų geriau atsikratyti jų?

15 Puikus Privalumai miega be pagalvės

Miega be pagalvės gali būti labai naudinga jūsų sveikatai. Mes žinome, jei naudojamos miega su savo galvą ant pagalvės, tai bus sunku jums give it up, (jūs negalite užmigti garsą keletą naktų) – bet kai žinote naudą, galbūt norėsite permąstyti , Štai keletas būdų, kuriais miega be pagalvės gali būti naudinga jums:

1. Apsaugo Atgal Skausmas

Netaisyklinga laikysena yra pagrindinė priežastis, kodėl tiek daug žmonių kenčia nuo nugaros skausmų, o viena iš pagrindinių priežasčių, dėl blogos laikysenos yra negerai pagalvė pasirinkimas. Kai kurie žmonės pasirenka pagalvės, kad darbas su natūralaus kreivės jų stuburo, dėl kurio susidaro daugiau kreivio stuburo. Miega be pagalvės yra daug geriau už jus atgal, nei miega su netinkamu pagalvę.

2. apsaugo kaklo skausmas

Kai mes miegame, mūsų Kaklas turi būti lygiagrečiai derinti su čiužiniu. Bet kai mes miegame su mūsų galvos ant pagalvės, mūsų galva yra arba stumia kaklo aukštyn arba pasilenkęs, kuris yra vienas iš nelinksma kaklo skausmas priežastys. Neteisingas pagalvė gali pabloginti jūsų miegojimo laikyseną, kuri yra, kodėl jūs turėtumėte pabandyti miegoti be pagalvės. Be pagalvę, jūsų galva bus ilsėtis natūralioje padėtyje ir tai taip pat padės išvengti nervus. Be to, ji taip pat atsipalaiduoti savo įtempti kaklo raumenis.

3. Apsaugo spuogai ir raukšles

Kai miega su pagalve, daugelis žmonių turi daug miega ant vienos pusės, su jų veidai ilsisi ant pagalvės įpročio. Užvalkalas yra terpė bakterijoms, o jei tu miegi su savo vienos pusės veido, ji gali pereiti į savo veidą. Tai gali sukelti breakouts ir spuogų. Jūs taip pat gali gauti raukšles, nes jie sukelia galvos spaudimas padėta ant savo pagalvę visą naktį.

4. Gerina kaulų Alignment

Kasdiene grind veikia skirtingus žmones skirtingai, o taip pat priklauso nuo jų laikysena. Miega be pagalvės padės sumažinti šio poveikio ir pareikšti savo laikyseną grįžti prie normalaus.

5. apsaugo stresas

Miega su netinkamu pagalvę gali sutrikdyti savo miego, nes jums gali nuolat keičiasi savo poziciją. Ir jei jūs negaunate geri naktimis miegoti, galbūt linkę būti labiau irzlus ir įsitempęs per dieną. Tačiau be pagalvės, jūs geriau miegoti. Su jūsų miego kokybei gerinti, jūsų streso lygis natūraliai mažėja.

6. apsaugo nemiga

Miega be pagalvės gali pagerinti savo miego kokybę. Jei pabusti vidury nakties ar yra Insomniac, pabandykite miega be pagalvės, Jūs dreifas ne miegoti gana greitai.

7. Tai gali pagerinti jūsų energijos lygį

Mes žinome, jūs galvojate, kaip galima miegoti be pagalvės pagerinti energijos lygį? Na, nėra tiesioginio ryšio, tačiau ji gali. Kai jūs mesti pagalvės, Jums nebereikės patirti skausmą nugaros ir kaklo. Jūsų kūnas bus gauti reikiamą poilsio jam reikia ir jums bus geriau miegoti. Ir dėl kokybės miego ir dideliam poilsio, jūs pabusti kitą dieną gerai pailsėję ir energingi. Geras naktimis miegoti gali turėti stebuklingą poveikį jūsų organizmui.

8. skatina kūrybiškumą ir atmintis

Kokybės miegas gali pagerinti tuos kūrybiškumą ir atmintį. Mūsų protas naudoja laiką, kad mes miega rūšiuoti pagal visą informaciją, kurią ji saugo per dieną. Kuo geriau miegoti, tuo geriau tai daroma, ir geriau jūsų atmintis. Kai miega be pagalvės, jums miegoti geriau, o jūsų organizmas gauna pakankamai poilsio. Ir gera naktimis miegoti gali daryti stebuklus savo psichinę ir fizinę sveikatą.

9. Sumažina alergijos

Daugelis žmonių turi dulkių alergijos ir miega ant pagalves ir pagalvės, kurių nėra reguliariai keisti gali pabloginti alergiją. Bakterijos, dulkių, purvo ir kitų dalykų linkę atsiskaityti ir į pagalvę, laikui bėgant, ir kai jis ateina į kontaktą su savo veido ir kvėpuoti taip arti, tai gali pabloginti Jūsų alergiją. Nėra pagalvės reikš mažiau galimybių alergijos veikiantis iki.

10. Pagerina jūsų laikysena

Kai miegoti ant pagalvės, kad yra per stora, jūsų kaklas bus stumiama į kreivę, kuri tampa nuolatinis laikui bėgant. Tai turi įtakos jūsų laikyseną. Miega be pagalvės gali pagerinti jūsų laikyseną.

11. Apsaugo plokščia galvute sindromas

Kai kūdikio galva išsikrauna ant vienos pusės, nes nenatūralioje padėtyje miega ant pagalvės, tai vadinama plokščia galvute sindromas. Iki neduoda pagalvę Jūsų kūdikiui, jis bus miegoti natūralioje padėtyje ir užkirsti kelią savo vaiką nuo plėtojant plokščia galvute sindromas.

12. Apsaugo Depresija

Miega be pagalvės suteikia jums geriau miegoti, todėl, jei būtų išvengta pagalvę naudoti, jums bus sumažinti jūsų šansai gauti depresija. Negauna pakankamai miego gali sugadinti nuotaiką, o greitai per dieną, kuris gali sukelti depresiją ilgalaikėje perspektyvoje. Atiduodamas pagalvės, jūsų miego kokybė su tobulinti ir jūsų nuotaika bus geresnė, ir ten bus mažiau šansai jūs gaunate depresija.

13. Padeda atkurti pažeistų ląstelių

Kai mes miegame naktį, mūsų kūno gydo ir remontas bet sugadintas ląsteles. Su pertraukos miego, gijimo ir remonto procesas pasireiškia poveikis. Miega be pagalvės, jūsų miego kokybė pagerėja, ir jūsų kūnas gauna gydymo save galimybę.

14. Apsaugo uždusinimas Vaikams

Kartais, kai kūdikis turi per daug pagalvės arba pagalvės, kad yra neteisūs jam ar jai, nelaimingi atsitikimai gali atsitikti. Kūdikis gali uždusti po pagalve ar gali pakenkti kaklo, jei jis bus išspręstas nelyginis padėtį. Jūsų kūdikis bus geriau miegoti be pagalvės.

15. Sumažina ligų riziką

Gauti gerą kiekį miego užtikrina, kad melatonino ir kortizolio organizme gamyba išlieka pastovus. Kortizolio gali padėti organizmui kovoti su vėžio ląstelėmis, jei jie yra geros tiekimo ir sveiką būklę. Tai kodėl gauti gerą miegą be pagalvę gali padėti daugelio ligų ir negalavimų prevenciją.