Mis teie treener tahab, et sa tead, kuid ei pruugi teile öelda

Iga isiklik treener või treener on lugu, mida nad soovivad kliendi või klassi osaleja teeks teisiti nagu kasutamise deodorant, hambaid pesema, või kandma rohkem toetav rinnahoidja.

Isikliku hügieeni ja garderoob rikete kõrvale, tervise- ja fitness professionaalne siseringi seisukohast võiks aidata teil paremini ja rohkem tulemusi ja naudingut läbi treeningu. Siin on neli avalikustamist, et teie isiklik treener või treener tahab, et sa tead, kuid ei pruugi tulla kohe ja öelda.

Ära jää hiljaks, kui saate aidata seda

Võib arvata, et popping viiakse fitness klassi 10 või 15 minutit pärast seda hakkas, või kes saabuvad treeningut hästi maas, ei ole suur asi, sest ainult sa laseks, eks? See ei ole lihtsalt sinust küll.

Teie tardiness rühmas harjutus on häiriv teiste inimeste klassi ja häirivad juhendaja. Plus sa ei saa korralikult soojendada, mis võivad kahjustada teie jõudluse ja suurendada oma vigastuste ohtu. See on see, mida on läbimas oma õpetaja meeles, kui libistada hilja.

Kuigi sa ikka soojendada, kui olete hiljaks isiklik-treeningut, siis ei ole ideaalne. Teie treener tõenäoliselt oli programmi kaardistanud iganes õigel ajal sa pidid olema koos. Kui ootamatult kohale hilja, oma treener on kas nuputada lennult, kuidas katta programmi vähem aega või vaimselt rüselus tulla muudetud kava.

Teie näoilme ütleb kõik

Nõuavad rohkem oma keha, kui see on harjunud tunda ebamugav, kuid see on, kuidas sa edusamme fitness. Ikka mõnikord klientide ja fitness osalejad püüavad vältida ebamugavust jõulise kasutamise läbimas liikumisi liikumise ilma tõesti surudes ise. Arva ära? Koolitajad ja instruktorid on hästi teadlik.

Õnneks on paljud kliendid / osalejate kuvada selge ja vahetu räägivad oma tõelist vaeva: näoilmeid. Kui inimesed kõvasti tööd ja on keskendunud harjutus, näed seda oma nägu: nad näevad välja nagu nad on keskendumisraskused, ja nad võivad irve või mustusest hambaid. Treenerid / instruktorid otsida Sellised vihjed, et aidata määrata, kui te ei kavatse seda, teeselnud või lihtsalt vaja suuremat väljakutset.

Kui see ei tundu õige, rääkida

Eespool nimetatud, ei treener või juhendaja tahab, et sa nurisemata taluma, kui midagi ei tundu õige või on lihtsalt valus. On vahe väljakutse ennast ja enda vigastamisest. Kui treener palub teil teha harjutus, et tundub vale keha või kui te ei kavatse teha kahju, midagi öelda. Ühes trenn, muuta vastavalt vajadusele ja siis lase juhendajale pärast klassi, nii et saate arutada alternatiive järgmiseks korraks.

Energia voolab mõlemas suunas

Selle kliendi või klassi osaleja, siis tõenäoliselt hindame isiklik treener või treener hea energia – see aitab teil saada motiveeritud treening! Aga energiavoolu läheb mõlemas suunas, ja see on see, mida tervis ja fitness plusse taha, et sa tead.

Klient, kes kaebab pidevalt või alati mopes ümber jõusaal lõpuks ZAP treener energiat. Fitness klassi osalejad, kes tunduvad täiesti unenthused teha sama juhendaja. Kuigi see on tervise ja fitness professionaalne töö seada optimistlik toon treening, kliendi suhtumine võib kas tõsta või takistada üldine kogemus.