Millised on mõjud oversleeping oma tervist?

Lööb voodis peale pikka väsitavat päeva on üks õnnis tundeid maailmas. Võimalik, et soovite veeta nii palju aega magamiseks, snuggled üles oma soe, hubane voodi nagu ei ole homme. Kui te maha magama kord samal ajal ei pruugi see olla nii suur asi; aga kui see muutub harjumuseks, siis see võib mõjutada oma tervist rohkem kui üks viise. Kui see tekitab muret, soovitame loe järgmine artikkel ja mõista, kuidas oversleeping võib mõjutada sind.

Mis ideaalne kogus magada inimene vajab?

Me kõik peame magama ka olla hale ja rõõmsameelne. Sleep on parim viis meie keha puhkab ja recoups. Kuid rohkem magada ei pruugi olla nii hea idee. Niisiis, milline on ideaalne kogus magada, et inimene vajab? Noh, järgmine tabel võib aidata teil saada õiglane idee. Eespool nimetatud väärtuste riik hinnanguline summa magada eri vanuserühmades nõuda. Kuid uni nõuded võivad erineda ühelt inimeselt teisele.

Millised on võimalikud põhjused oversleeping?

Oversleeping on, kui sa magad rohkem kui su keha vajab. Seega, inimene magab rohkem kui 10 kuni 12 tundi päevas võib kuuluda kategooriasse hüpersomnia. Paljud põhjused võivad viia oversleeping. Mõned ühised oversleeping põhjused on järgmised.

  • Kui teil on depressioon või ärevus, siis võib magada pikki tunde.
  • Kui teil on uneapnoe, voodist võib tunduda raske ülesanne.
  • Kui teil on kilpnäärme probleemid, võib see põhjustada ülemäärast magamiseks.
  • Kui teil on südamehaigused, see võib põhjustada oversleeping.
  • Mõnikord väsimus võib põhjustada teil maha magama.
  • Kui te võtate teatud ravimeid, võib ta sind magama rohkem kui tavaliselt.

Kuidas diagnoosimine oversleeping Valmis?

Kui teie oversleeping muster ulatub kuni kuus nädalat ja pärast seda võib olla märk aluseks meditsiiniline probleem, mis võib selliseid muudatusi teha oma magav muster. On oluline, et sa ise põhjalikult uurinud luua tegelik põhjus oversleeping. Arst võib soovitada mõned testid ja võib isegi küsida, et minna jaoks magada uuring. Kui ei ole ilmne meditsiinilised probleemid seotud oversleeping, võib arst soovitada järgmisi Diagnoosimeetodite:

1. Polysomnogram Test

Teilt nõutakse jääda kliinikus või une keskus ja erinevate vahendite jälgib teie südame löögisagedus, ajutegevust jala liikumise, silmaliigutuste jne

2. Epworth’i unisuse skaala

Arst võib mõõta oma unisus sellel skaalal teha kindlaks, kuidas oma une võib mõjutada oma igapäevase toimimise.

3. Mitu unelatentsus Testid

Lisaks või pärast polysomnogram test, võib arst soovitada mitu unelatentsus testid on põhjalikum ülevaade teie une rütmis ja kuidas uinak päeva jooksul.

4. Säilitada Piimatooted

Arst võib isegi küsida, et säilitada päevikut oma magamiskotid muster, mis on siis, kui sa magad, kui ärkad, kui palju uinakuid päevas te võtate jne

Millised on kõrvaltoimed oversleeping?

Nagu kuidas meie keha võtab toitu toidust, magada toidab meeli meie keha. Leiame lõõgastavat ja Noort pärast järelejõudmisest mõned rahulik uni. Kuid magab rohkem kui see, mida on vaja meie keha ei pruugi olla hea meile, ja see võib viia erinevate füüsiliste ja vaimsete komplikatsioone. Pärast on mõned füüsilise ja vaimse oversleeping riske, mis võivad tekkida.

Füüsiline mõju

Kui te ei tea, kuidas oma keha võib reageerida negatiivselt liiga palju kinni-eye, noh, siin on mõned põhjused, mis võivad sind mõtlema, kas sa peaksid edasilükkamiseks ära au või mitte.

1. see võib suurendada oma võimalusi haigestuda diabeeti

Vajumast rohkem kui 9 tundi ööpäevas võiks panna teid suurenenud risk haigestuda diabeeti. Niisiis, kui sa arvasid, et magab paar ekstra tundi ei tohi, et suur probleemideta; Noh, see võib olla ja see võib põhjustada diabeeti. Seda seetõttu, et see on tõestatud ühes uuringus, et inimesed, kes magasid 9 või rohkem tundi päevas, oli 50 protsenti suurem võimalus saada diabeet kui need, kes magasid vähem tundi iga päev.

2. See võib teil kopsakad

Sa tarbida toitu pakkuda energiat oma keha ja keha põletab kaloreid kui sa oma põhi majapidamistöid päeva jooksul. Samas, kui sa kulutad suurema osa ajast magab, võib teie keha hoida tekkimise kohta ekstra kaloreid, mis viiks kaalutõus. Uuringu kohaselt inimesed, kes magasid 9 või rohkem tundi päevas regulaarselt olid suurema tõenäosusega rasvunud span kuus aastat, kui inimesed, kes ei teinud nii.

3. See võib põhjustada peavalu

Kui teil tekib pidev bouts peavalu, seal on hea summa võimalus, et teil võib indulging liiga palju magada. See juhtub, sest liigne uni kahjustab neurotransmitterite ajus, mis omakorda võib kaasa tuua küsimusi nagu peavalu ja valu.

4. See võib põhjustada seljavalu

See võib tunduda natuke kohatu, kuid magab pikema kehtivusajaga võib põhjustada seljavalud ja valud. Seda seetõttu, et keha ei tehtud olema, millega kehtestatakse seisukoht pikka aega, pigem ta peaks olema liikumises. Pikali voodis kaua võib viia poos küsimusi ja seljavalu.

5. Võib sekkuda oma Viljakus

Edasilükkamine ja viljakuse, on neil mingit seost? Noh, kui te plaanite rasestuda, võib see olla mõistlik asi, mida kaaluda, kui palju aega veedate magab sest magamine pikema kehtivusajaga võib takistada oma viljakust häirimisega hormonaalset tasakaalu ja mõjutavad tsirkadiaantsükleid. Ühes uuringus täheldati, et naised, kes magas 9 kuni 11 tundi päevas olid vähem viljakas võrreldes naised dozed kaheksa või vähem tundi päevas.

6. See võib põhjustada südame Strokes

Uuringu kohaselt oli see täheldatud, et inimesed, kes magavad rohkem kui 8 tundi päevas on umbes 50 protsenti suurem risk haigestuda insulti kui inimesed, kes magasid 8 või vähem tundi päevas. Seetõttu enam uneajast võib panna teid ohtu insult. Kordus vähem hoida südame lööki on lahe.

vaimse Effects

Peale mõjutab teie füüsiline heaolu, oversleeping võib negatiivselt mõjutada teie vaimse heaolu liiga. Siin on mõned viisid oversleeping võib mõjutada teie vaimse tervise:

1. See võib teil Soovides või Põhjus Ärevus

Ärevus on, kui sa muretsema rohkem asju ja olukordi, kui on vaja. Mõnikord võib sind unepuudust, aga mõnikord võib teha just vastupidist. See võib muuta teid uniseks ja jõuetu, sest võite söanda reaalsus ja veeta aega magamiseks.

2. See võib põhjustada depressiooni

Oversleeping võib mõjutada teie serotoniini taset, mis omakorda võib põhjustada depressiooni sümptomid või muud sellised vaimse tingimused. Seetõttu magab need ekstra tundi ei pruugi olla tee midagi kena, et saada oma meeleolu hüppeliselt, kuid see võib anda te tunnete kõik sünge või hukule, et hoida kontrolli oma korduse aja.

3. See võib põhjustada mälu probleemid

Oversleeping võib viiul oma mälu või viise, kuidas asju meelde jätta. Seda seetõttu, et pikka tundi magada regulaarselt võib mõjutada teie organismi neurotransmitterite, muutes te unustaja.

4. See võib põhjustada Sleep Hangover

Kui sa magad rohkem, siis võib tekkida udususe või loidus. Need tunded on ka uni pohmelus. Kui teil tekib selliseid sümptomeid, see võib mõjutada, kuidas te arvate, või tegu. Seetõttu oleks rohkem tähelepanelik ja aktiivne, une mõõdukalt, et vältida oversleeping iiveldus ja muud sellised tunded.

5. See võib põhjustada bipolaarne häire

Kas te usute, et oversleeping võib viia bipolaarsed häired liiga? Noh, vastavalt uuringu, on täheldatud, et inimesed, kellel oli bipolaarne häire maganud pikaks ajaks kui kes did not.

6. See võib põhjustada ärrituvus ja muud Emotsionaalsed

Niisiis, sa arvasid, et ekstra edasilükkamise tund annaks sulle hea meelega vaimset seisundit, kuid sa leiad end kõik tõre ja ärritunud. Noh, oversleeping võib sekkuda oma hormonaalset tasakaalu muutes te ettearvamatu ja logisev.

Kuidas lõpetada ise oversleeping?

Kui teil on magamine ära au või oversleeping on meetmed, mida võib võtta, et peatada seda. Siin on mõned oversleeping abinõud, mis võivad tõesti aidata.

  • Tee ajakava oma une ja proovige küljes.
  • Saa äratuskell appi ning määrata äratuse alarm ületamiseks oma oversleeping häire.
  • Seada ennast rohkem loomulikku valgust ja veenduge, et teie toas on ere valgus liiga, sest eredad tuled on väga tõhus tegelevad oversleeping sümptomid.
  • Mõnikord teatavad ravimid ettekirjutused võivad põhjustada seda probleemi ka. Te võite küsida oma arsti, et muuta oma retsepti.

Need nõuanded võivad aidata teil toime tulla oversleeping küsimusi ja ka aidata hoida neid on lahe. Kuigi oversleeping ei pruugi olla, et levinud inimesed ja see seisund võib tekkida vaid 2 protsenti inimesi, kui te arvate, et teil on tegemist selle tingimuse, peate tegutsema kiiresti ning võtta korrigeerivaid meetmeid. Küsige oma arsti aidata sama.