Mida peaks tegema, kui soovite ärkama varahommikul

Ärgates alguses on näidatud, et mitte ainult olla produktiivne, kuid hea emotsionaalse ja füüsilise heaolu. Seal midagi müstilist umbes tõuseb valjetessa ja alustades oma päeva õige. Saad mahtuda palju rohkem aega, teha rohkem, ja selleks ajaks 08:00 streigid, Sa soojendada ja valmis seisma silmitsi päev. Ja teadus ei öelda, et kuidas sa alustada päeva carves välja viis oma ülejäänud päev välja näeb. Lets uurida lähemalt, miks sa peaksid ärkama varakult alla.

Miks see on hea, et ärkab?

Kas olete leidnud end rihmaga aega või alati töökorras kella? Võib-olla olete alati tahtnud töötada välja ja saada kuju, kuid ei leia aega, sest sa ärkama hilja ja pea otse tööle. Meie elu muutub busier poolt päevadel, see on hea mõte ärkama varakult, sest see võimaldab teil saada mõningaid isiklikke aega.

Mõtle seda üksi aega ennast peegeldus, loova mõtlemise ja järjest enam tootmisega. Kahjuks luua uusi harjumusi ei ole lihtne. See võtab töö ja pühendumuse. Aga me saame aidata teil näpunäiteid ja tehnikaid, mis teevad teie üleminek Aamuvirkku lihtsamaks.

Best Ways to Wake Up varahommikul

Siin on mõned parimaid viise ärkama varakult morning-

1. Vabaneda Kardinad ja Silmasidemed

Kui sa magad aknaga lähedal te oma magamistoas või on lähedane teie pea, et parim viis ärkama varakult on alustada vabaneda kardinad. See võib tunduda klišee, kuid see toimib iga kord. Niipea kui päevavalguse tabab keha hommikuti, see annab teile üles ärgata. Tõuse ja mine niipea kui silmad lahti, ei vabandusi.

2. Practice Qigongi

Qi Gong on kunst kultiveerida ja ringleva Chi keha. Kui te võtate pilk Morning Qi Gong harjutusi, märkad, et nad noorendada ja värskendada teile. see on palju parem kui kofeiini ja läheb lahti hommikul ekstsentrilisus. ei tabanud jõusaalis järgmine kord te ärkate. Kas mõned Qi gong, ja te leiate end dreading vähem ja ärgata iga päev varakult.

3. Alusta midagi lõbusat

Kui soovite ärkama varakult ja ei tunne väsinud, siis tuleb alustada oma päeva midagi lõbusat. See võib olla journaling märkmik, kunsti tegemine, kuulates muusikat või cuddling oma sõbranna voodis. Uus harjumused rajatud õnne ja rõõmu. Lõppude lõpuks, miks sa kinni midagi, kui see was not nauditav pikemas perspektiivis? Sama kehtib ärkamine varakult.

4. Seadke Kaks valveseadmed

Alarmi oma Fitbit või lähedal oma voodi jooksul käed jõuda ja teine ​​natuke kaugel. Veenduge theres 15-minutilise vahe kaks neist. Mis see on, et see aitab teil ärgata õrnalt ja mitte nägu, et hommikul nõrkushoogu. Kui sa ärkad esimesel alarm, alustuseks midagi nauditav nagu lugemine või venitamise voodis. Kui teise alarmi, ärka üles, pese oma nägu, ja saada valmis alustama oma päeva. Sa ei tunne süüdi kas, ja see on lihtne jääda. Harjutamise Sa ärkama varakult ilma alarmi.

5. on Miks

Teie miks on teie kõige olulisem põhjus ärkamine varakult ilma alarmi. Kas põhjuseks, miks Sa seda teed. Kas sellepärast, et sa tahad veeta rohkem aega koos perega või õppida uusi oskusi? Või sellepärast, soovite arendada ennast ja kasvatada oma karjääri õppides? Laev ilma kohtades läheb kuhugi. Sama kehtib ka mastering kuidas ärkama vara ja tunne uuenemine.

6. kava oma vaba aega

Mõned teist võivad juba olla produktiivne tööpäevadel ja võib küsida: Mis mõtet ärkamine varakult nädalavahetustel? Noh, see on koht, kus vaba aega tuleb. Mõtle oma lemmik hobid või mida sa tahad saada paremini. See on see, mida nädalavahetustel on mõeldud. Mõtle, et ühe minuti ja planeerida oma nädalavahetustel punktini Olete hõivatud ja ei jäänud imestavad.

7. Töö üksikasjade

Kui Sa ärkamine varakult ja siis on jäänud nii palju vaba aega, siis võib saada heidutav. Võite isegi saada kiusatus tabas korduse nuppu. See on põhjus, miks me rääkisime oma suur miks. Aga selles kontekstis, rääkisime oma väike whys. Alusta mõelnud, mida sa tahad teha pärast te ärkate.

Kas sa oma hambaid, töötada välja paar minutit ja pea üle kontoris? Või veeta aega lugeda ja mõned hetked koos perega ja siis tööle. Planeerige aega pesa või kui palju aega Youd kulutada need mikro-ülesandeid ja saada seda, kuni see tundub lihtsam iga päev.

8. Hoida eemal Elektroonika

ärge kasutage oma nutitelefonid, sülearvutid, või tabletid tund enne magamaminekut. Ära anda kellelegi teisele ja ei viitsinud neid otsivad. ei pööra neid ja hoida neid eemal, jõukohane oma magamistoas.

9. Samuti on Vaimse

Ärgates alguses on meie loomulik disain inimestena, kuid kõik buzz maailmas, midagi nii intuitiivne võib tunduda ebaloomulik. Meenutage ise kasu ärkamine varakult ja kuidas see on meie loomulik seisund. Rewire meelt positiivseid mõtteid, tegutseda neid ja hoida korrates seda sammu, et muuta oma elu.

10. Usaldage oma lemmiklooma

Kui sa armastad, võttes oma lemmiklooma kõnnib, on aeg võtta oma abi ärkamine varakult. Feed oma lemmiklooma varahommikul ja tuletada neile meelde, et iga päev. Kui te unustate ühe päeva või ei ärkama vara, võite olla kindel, et nad on teile nagu need turvaauk vallandab.

11. Saada Vastutus Partner

Leida uusi sõpru, kes ärkama vara või jääda lähedal oma kodus on suurepärane võimalus saada palli veerema. Mine välja varase treeningu või kõnnib sõbraga ja küsi temalt / teda koputama ukselävel, kui ta kunagi välja näeb Sa lähed jäta päevas. See toimib nagu võlu.

12. Proovi polüfaasilise Sleeping

See on mõeldud neile, kes soovivad ärkama vara pluss magada vähem, ohverdamata kvaliteeti muidugi. Tavaliselt maailma magab 8 tundi päevas. Sul on neli une- ja kaks tuntud terminid nagu Slow Wave Sleep (SWS) ja Rapid Eye Movement (REM). Teie une kvaliteet seisneb REM faasi. Võite proovida murenemist une või jagades oma 8-tunnise tsükli kolme ossa. Kuus tundi öösel ja neli 30-minutilise võimsus uinakuid kogu päeva. Just otsida termineid nagu kahe- või Everyman unetsükleid ja Sa saad idee.

13. ei võõrutuskuuri

Kas realistlikud ootused, kus muutes oma unerežiim on mures. ei võõrutuskuuri alates 1. päeval Tavaliselt kulub täieliku 4 kuni 5 päeva harjuda oma uue rutiini kuid läbimas, et muutus on täiesti erinev lugu. Kinkige aega, olla kannatlik ja muuta oma ajakava, lükates tagasi oma ärkveloleku ajal juurdekasvuga 10 minutit iga paari päeva (kuni jõuate oma eesmärgi ärkveloleku ajal).

14. optimeerimine Mida süüa

Teie toitumine mõjutab seda, kuidas te tunnete enne magamaminekut ja pärast ärkamist. Otse kofeiini ja minna taimeteed. Söö rohkem puuvilju, köögivilju, pähkleid ja seemneid, ja saada oma valgu lahja liha. Mahetoit on hea ka. Puhtam sa sööd, seda rohkem distsiplineeritud Sul on. Ja mida rohkem distsipliini ja tahtejõudu sa kasvatada, seda lihtsam on luua uusi harjumusi – nagu ärkamine varakult. tegemist on positiivse ahelreaktsiooni kehvasti.

15. olema kooskõlas

Kui hakkate ärkamine varakult olla järjekindel ning kinni pidada. Ei vabandusi. See ei ole oluline, kas see on puhkus, puhkus, või eriline sündmus. Sa töötas, ja nüüd sa ei taha, et loputada, et tualetist alla. Pea meeles, miks sa hakkasid ärkamine varakult esiteks ja pühenduma oma põhjused. Teie keha ja vaimu aitäh pikemas perspektiivis. Võite kihla, et.

Ärgates alguses on nagu hoone uue harjumus. see on umbes truuks iseendale ja olla aus ja pühendunud. Kuigi eespool näpunäiteid ja tehnikaid aitab, siis peab olema iha muuta. Või tahe edasi liikuda. Kui teil on soov põletamine sees, neid tööriistu ja tehnikaid, siis parimal viisil ära kasutatud. Ja pidage meeles – see võtab aega. See harjumus juhtuda üleöö nii iseenda vähe tegutsemisruumi ja õrn kui oled esimene alustamist. Ja ärge unustage, et andke teada, kuidas see läheb.